8 червня
Завантажити ще

Астролог Анастасія Макарова: Зиму переживемо, а доленосне рішення у війні можливе у листопаді

Астролог Анастасія Макарова: Зиму переживемо, а доленосне рішення у війні можливе у листопаді
Фото: Лукас Пезета/pexels.com

Осінь викликає багато побоювань і у простих українців – через опалювальний сезон, і у військових експертів, які кажуть, що вирішальні події на фронті відбудуться якраз у цей період.

Щоб знати, до чого готуватись напевно, «КП в Україні» звернулася до астролога з 15-річним досвідом, випускниці Науково-дослідного інституту класичної астрології в Україні Анастасії Макарової.

Астролог уже не раз дивувала нас досить точними прогнозами. Іноді – лякаючими, іноді – обнадійливими. Цього разу астролог запевняє – з опалювальним сезоном ми впораємося, хоча не скрізь він пройде гладко, а війна, найбільша біда українців сьогодні, може закінчитись вже до зими – на це є всі шанси.

Анастасія Макарова. Фото: Особистий архів астролога

Анастасія Макарова. Фото: Особистий архів астролога

Найскладніші – жовтень та листопад

- Багато експертів робили ставки на осінь – у цей період має відбутися вирішальна битва, яка змінить перебіг війни. Чого нам чекати восени?

- Великих фінансових надходжень від союзників та зради з боку деяких «партнерів», активізації таємних ворогів усередині самої України. На жаль, і нових жертв серед цивільних та військових.

У попередніх статтях я наголосила на поєднанні Сатурна з натальним Місяцем України. Це означає обмеження для людей. Цей аспект працюватиме, звичайно, більше там, де йдуть бойові дії та на окупованих територіях.

- Який місяць буде найважчим?

- Дуже напруженим буде період з 9 жовтня – будуть кардинальні рішення для нашої країни, а також можливі великі зміни у керівництві. Починаючи з 17 жовтня, гадаю, велика активність на фронті – такої активності ще не було з 24.02.

Дуже важливим для нас буде сонячне затемнення 25 жовтня. Буде спроба укладання домовленостей – як і з боку Росії, так і західних партнерів на фоні військових дій.

Найнапруженіші - це жовтень - листопад. У цей період сторони повинні дійти якоїсь угоди – відведення російських військ із частини території чи інший компроміс. Але це ще не кінець протистояння. "Прильоти" центром України ще будуть, але захоплення Києва я не бачила і не бачу. Також на світовій політичній арені буде неспокійно.

Важливим буде початок листопада – ось тут, починаючи з 8.11, реально можлива перевага України як у військових, так і політичних питаннях.

- Це буде локальна перемога чи з цього моменту може розпочатись відлік до завершення війни?

- Я не військовий експерт, але як астролог можу сказати, що велика битва буде у жовтні – листопаді, і на початку листопада буде точно ухвалено рішення, яке вплине на всю історію цієї війни.

Саме до цього часу цілком можливе повернення багатьох територій у межах до 24.02. Питання щодо Донбасу, як і питання щодо Криму, – вирішуватиметься пізніше.

Херсон та Запоріжжя повернуть восени, а на Донбасі війна затягнеться

- Чи є шанси на завершення всього конфлікту восени чи він розтягнеться ще щонайменше на рік чи кілька років, як заявляють військові експерти?

- Є великі шанси на завершення основного конфлікту до кінця року – швидше за все, у листопаді. Але це щодо повернення територій до 24.02. Росія також намагатиметься восени закінчити війну, заморозити конфлікт, тому що всередині самої РФ є дуже великі проблеми.

Контрнаступ на півдні, по суті, вже йде поступово та впевнено, і ЗСУ зможуть здійснити завдання у Херсоні та областях поруч із ним. Підкреслю, поки що я не бачу війни в Криму. Вибухи на півострові пов'язані з операцією у Херсоні.

Це тільки початок війни на Донбасі. Це ще не та велика війна, про яку я говорила раніше

По Херсонській області повернення має бути восени, по Запорізькій – або паралельно, або одразу після Херсона. Питання повернення Криму або буде вирішено цього року, або затягнеться на десятиліття.

- Якщо війна триватиме взимку, у несприятливий час, які шанси вести її успішно?

- Українська армія зможе продовжувати оборону та наступ, оскільки у вересні вона отримає більшу частину того, що для цього необхідно.

- Що чекає на Донбас найближчим часом?

- Це лише початок війни на Донбасі. Це ще не та велика війна, про яку я говорила раніше. Більшість людей, що виїхали звідти, на жаль, навряд чи зможуть повернутися.

Ядерної катастрофи не буде

– Що ми побачимо на звільнених територіях? Чи варто побоюватися другої Бучі та Маріуполя?

– Це будуть зруйновані міста, але не повністю, не так тотально, як Маріуполь.

- Світ лякають ядерною катастрофою через можливий вибух на Запорізькій АЕС. Наскільки це реально?

– Я не бачила ядерної катастрофи. Ні коли про це говорили з боку РФ, ні зараз не бачу. Витік можливий, але це не щось глобальне. Я думаю, що ситуація із ЗАЕС буде вирішена за участю зовнішніх політичних сил. Велику роль тут відіграють США. Є варіант підвищення рівня радіації, але я не бачу вибуху. Щодо радіації – це відповідь астролога, і я не можу стверджувати точно, з чим це може бути пов'язане, оскільки це не в моїй компетенції. Але глобального вибуху, за прогнозом, я не бачу.

«Азов» має дуже сильний гороскоп

- Чи можлива у майбутньому дружба між росіянами та українцями?

- Звісно. Нас цілеспрямовано поділяють ізсередини. У Росії живе багато етнічних українців та змішаних сімей, як і в Україні.

Якщо говорити про сталінські репресії, то ми повинні розуміти, що так само, як українці, під ці репресії потрапляли й багато інших національностей, які тоді мешкали в СРСР.

Якщо ми говоримо про агресію з боку РФ, ми маємо визнати, що багато хто в РФ її не підтримує. Зрештою, від національності не залежить, хороша людина чи погана – це залежить від людини. Українці своїм прикладом мають показати, що вони є єдиною країною, яка цінує свою історію і готова створювати світле майбутнє.

- Що чекає на захисників Маріуполя ? Чи повернуться вони додому і коли?

У «Азова» дуже сильний гороскоп, тому частина захисників повернеться – майже дивом

- У «Азова» дуже сильний гороскоп, тож частина захисників повернеться – майже дивом. Але повернуться не всі. Сподіватимемося, що більша половина зможе повернутися. Теракт у Оленівці – більш політичний хід ціною життя людей, спроба натиснути на керівництво країни, ніж приховати наслідки тортур.

- Чи не шкодують вони про те, що здалися?

- Вони здебільшого шкодують про те, що здалися, але, у будь-якому разі, вони виконували накази. Як військові вони виявили вищий ступінь мужності. Назвемо перебування у полоні жорстким – морально та фізично.

На Росію чекає релігійний розкол суспільства

- Народ попереджають про найважчий опалювальний сезон за всю історію. Де зима пройде найважче?

- Найгірша зима чекає на Маріуполь. Херсон мають звільнити дуже скоро, і тоді людям зможуть допомогти. Велика ймовірність проблем із опаленням все ж таки в Запорізькій області. Решта країни опалюватиметься у штатному режимі. Питання з опаленням буде вирішено. ЗСУ не допустять, щоби розбили ТЕС у містах, де не йдуть бойові дії.

- У Росії від початку війни наклав на себе руки вже п'ятий топ-менеджер нафтогазової галузі. Що там відбувається?

- Це не самогубства – я так гадаю, з погляду астрології. У керівництві РФ відбуваються великі зміни.

- Чи можливий розкол суспільства в Росії чи внутрішня війна з мусульманами через заборону книги "Сахіх аль-Бухарі" про життя пророка Мухаммада, яку мусульманські вчені визнають другою за значимістю після священного Корану?

- Мусульмани, звісно, будуть проти. Релігійні питання не повинні вирішуватись політиками. Але Кадиров - це не ключова постать. Я думаю, мусульманам вирішили показати, хто найголовніший у Росії. Але справжні віруючі мусульмани дуже дотримуються своїх цінностей, і цей вчинок вони запам'ятають. Це розколе суспільство на християн та мусульман.