Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
21 квiтня
Завантажити ще

Астролог: Осінь буде відносно спокійною, а 2025 року Росії загрожує внутрішня війна

Астролог: Осінь буде відносно спокійною, а 2025 року Росії загрожує внутрішня війна
Фото: https://t.me/generalstaff_ua

Зірки не збрехали

Вперше «КП в Україні» звернулася з проханням скласти прогноз до астролога Людмили Халанської напередодні 2022 року. Тоді напруженість витала у повітрі, експерти попереджали – ось-ось щось трапиться. Те ж саме, про що нам розповідали дідусі та бабусі. Звісно, ніхто у війну вірити не хотів.

Ми сподівалися тоді почути гарний прогноз – перед Новим роком завжди хочеться чудес, обіцянок та запевнень у тому, що все буде гаразд. Але... Людмила Халанська не стала нас заспокоювати.

Перечитавши її прогноз через три місяці війни, ми побачили – справді, обіцяні астрологом Україні темні часи прийшли, як і передбачила вона зниження авторитету росії в 2022 році. Тому рука потяглася до телефону – обов'язково треба дізнатися, а що ж на нас чекає надалі?!

Щоправда, слів «повномасштабна війна» у грудневому прогнозі Людмили Халанської не пролунало. Таким був її непрямий висновок після аналізу гороскопу Росії, в якому пішли на спад військові та загарбницькі аспекти. Але до такої думки тоді схилялося багато астрологів.

Пішло за найгіршим сценарієм

Зізнаємось чесно – умовляти Людмилу довелося довго. Але все-таки астролог погодилася скласти прогноз для «КП в Україні».

Людмила Халанська. Фото: особиста сторінка у ФБ

Людмила Халанська. Фото: особиста сторінка у ФБ

- Гаразд, відповім на численні запитання, - пом'якшала Людмила Халанська. - Але знаю, що багатьом не сподобається те, що скажу.

У грудні астролог попереджала – народу прийдеться витримати багато. Українців у 2022 році чекають лиха, великі проблеми, відсутність почуття свободи та можливості реалізуватися. На це вказувало з'єднання транзитного Сатурна з Місяцем. Місяць означає народ, а Сатурн – обмеження, удушення, збитки, а також владу, порядки, закони, які приймаються для утихомирення та утримання.

- Негативні показники лютого у гороскопі України спрацювали за найгіршим сценарієм, - зітхає Людмила Халанська. – Але на щастя, не на всій нашій території точаться бої, більша частина України живе звичним життям. До того ж уже зрозуміло, що це лише продовження захоплення нашого сходу та півдня, яке розпочалося 2014-го. Саме це їхня мета. Тоді влада просто віддала росії Крим та Донбас і тим відкупилася.

Чекаємо змін на краще

Людмила Халанська попереджає – найближчими роками чекати серйозних змін у позитивний бік не варто. Спочатку потрібно, щоб змінилася сама система. За астрологією такий шанс з'явиться у 2024 році.

– Два найближчих роки – найгірші для України, – астролог Людмила Халанська ділиться тим, що побачила у розташуванні зірок. – А потім настане перелом. Болючий, радикальний. Його спровокує Плутон, який завжди має спочатку вбити, зламати, знищити. І лише потім поступово збудувати тут щось принципово нове. 2024-й також стане для нас важким. І наступні кілька років не надто світлі.

Втім, враховуючи прогнози економістів та політологів, на нас справді чекають складні часи, коли треба буде змінювати і політичні, і фінансові погляди. Тож астролог йде в ногу з офіційними заявами.

- І лише у 2028-му щось більш-менш позитивне замаячить на території з центром у Києві – з'являться перші для України за всі ці роки сприятливі показники, - продовжує Людмила (може, у 2028 році нас таки приймуть до ЄС? – Ред.). - А зараз важливо тільки пам'ятати, що немає нічого ціннішого за життя. Якщо ми не змогли вберегти країну від війни, кожен із нас має зберегти себе та своїх близьких. Повинен це зробити.

Ми всі чекали на перемогу перший місяць війни, а потім військові чесно заявили, що швидкої перемоги не буде. На жаль, військові дії затягнуться, і треба вчитися жити у цій ситуації. За словами Людмили Халанської, шансів на повну перемогу за існуючих реалій у нас мало. Хоча все залежить, як трактувати поняття «перемога».

- Перемога – це збереження власних інтересів, покарання ворога, повернення довоєнних позицій, - пояснює свою думку астролог. – Для цього у нас не вистачить ресурсів.

Цілком підписуємося під словами астролога – своїх ресурсів у нас не вистачить. Тож вся надія на західних партнерів. І тут можуть бути варіанти.

А ось уже цієї осені, за словами Людмили, війна має шанс перейти з гарячої фази до іншої.

– У гороскопі України осінь 2022 року очікується спокійною, – каже астролог. - Після безлічі напружених та негативних показників протягом усього року восени раптом зникає напруження у гороскопі України. Тому цілком можливо, що активна фаза війни завершиться саме восени.

Щоправда, благоденства та процвітання одразу очікувати не варто.

- Далі ми матимемо інші проблеми, бо гороскоп зберігає негативне забарвлення і на зиму, і на 2023 рік. Жодних гармонійних, позитивних показників у нашому гороскопі на осінь немає. Просто зникають погані показники. Хороші з'являться не скоро - частково 2024-го і потім значно більше 2028 року.

Більше ні з ким воювати не зможуть

Натомість, каже астролог, у 2025 році в росії розпочнуться процеси, які призведуть до її розпаду.

– Ці процеси почнуться бурхливо, дуже драматично, – каже Людмила Халанська. - Буде щось схоже на внутрішню війну. Звичайно, після цього росії вже буде не до нас. Вони будуть зайняті своїми проблемами. Тому у 2025 році у нас з ними війни вже точно не буде. І після 2025 року росія вже не зможе ні з ким воювати.