19 травня
Завантажити ще

Астролог Анастасія Макарова: Восени буде фінальна битва, яка багато чого вирішить

Астролог Анастасія Макарова: Восени буде фінальна битва, яка багато чого вирішить
Фото: t.me/generalstaff_ua

Прогнози Анастасії Макарової здійснюються. «КП в Україні» вже неодноразово спілкувалася з Анастасією. І ось знову попросила її відкрити завісу таємничості відносно нашого майбутнього та майбутнього країни.

Про війну, ускладнення війни на Донбасі та у східних регіонах, як і належить фахівцю з небесних світил, вона знала заздалегідь – і допомогла врятувати життя своїм близьким та знайомим, порадивши вчасно виїхати з тих територій, де вже невдовзі почалися бойові дії. Усі вони живі і все у них добре.

На початку літа "КП в Україні" знову зустрілася з астрологом Анастасією Макаровою і дізналася, на що нам чекати і до чого готуватися у найближчому майбутньому.

Конфлікт намагатимуться заморозити

- У попередньому прогнозі ви говорили, що основна війна закінчиться вже у червні. Ось і червень, а ситуація на сході та півдні країни погіршується.

- Коли ми говоримо про нову війну, ми не повинні забувати, що війна на сході України триває вже 8 років. У цьому випадку я говорила про те, що основна війна – те, що стосується столиці та всіх регіонів окрім тих, що поруч із окупованими територіями, та Криму, - закінчиться у червні. Взяття Києва було б рівнозначне завоюванню всієї країни, але цього не буде. Тут люди поступово повертатимуться до нормального життя.

Про те, що війна на Донбасі триватиме, я говорила ще до Нового року, але найстрашніше, що до ситуації з Донбасом ми звикли за вісім років. І якщо говорити про окуповані території та Крим, точніше, області поряд із Кримом, це також їх торкнулося.

Ситуація могла розвиватися інакше – краще для нас, якби партнери надавали все, як обіцяли. Тоді б усе не було так сумно.

Взяття Києва було б рівнозначне завоюванню всієї країни, але цього не буде. Тут люди поступово повертатимуться до нормального життя.

Я скажу більше: незабаром буде тиск на Україну, і цей конфлікт намагатимуться заморозити – швидше за все, восени. Йти на ці домовленості Україні у жодному разі не можна.

Доля Донбасу залежить від світової спільноти

- З'явилися чутки про накази Путіна взяти Луганську область до 1 червня, а Донецьку - до 1 липня. Чи реально, що найближчим часом захоплять увесь Донбас?

Але коли наші війська будуть готові звільнити Донбас, втрутиться велика політика. І ось тут уже останнє слово мають сказати чесні військові та президент.

- На Донеччині буде велика війна – я про це неодноразово згадувала. Є ймовірність захоплення, і вже потім ЗСУ відбиватимуть ці території. Не уникнути нових жертв. Жодні переговори тут не допоможуть. Але коли наші війська будуть готові визволити Донбас, втрутиться велика політика.

І ось тут останнє слово мають сказати чесні військові та президент. Чому чесні – тому що зради на нашому боці теж багато, і ми також це постійно бачимо. Тут уже можна просто переглянути зведення інформації. Це факти.

- Чи можна прогнозувати підсумки війни на Донеччині? Рано чи пізно ми втратимо цю частину країни чи повернемо її?

- Трохи коротких підсумків: Київ та вся Україна не будуть взяті, найближчим часом я не бачу цього. РФ продовжить воювати і не лише з Україною. Осінь стане вирішальною для Донбасу, і – важлива умова – якщо світова політична спільнота вирішить долю Донбасу на користь України, вона буде відвойована. В іншому випадку на нас чекає замороження конфлікту, хоча українська армія поверне більшу частину захоплених з 24 лютого територій. Але йти звідти російська армія буде так само, як із Бучі, – залишаючи по собі руїни.

Анастасія Макарова займається астрологією з 2008 року, закінчила НДІ класичної астрології в Україні. Фото: особистий архів

Анастасія Макарова займається астрологією з 2008 року, закінчила НДІ класичної астрології в Україні. Фото: особистий архів

Державний переворот може статися у 2023 році

- Що на нас чекає наприкінці війни?

- Країна не перестане існувати. Але президенту обов'язково потрібно розібратися з тими, хто брав безпосередню участь у корупційних схемах, інакше у 2023 році на нас може чекати державний переворот. Є ризики, що він відбудеться під будь-якими гаслами, але обов’язково проти президента. Не останню роль відіграють сьогоднішні опоненти.

Президенту обов'язково потрібно розібратися з тими, хто брав безпосередню участь у корупційних схемах, інакше у 2023 році на нас може чекати державний переворот.

Я не бачу тривалого конфлікту, яким нас дуже лякають. Щодо Херсона та Донбасу – тих територій, що недавно захопили, - я впевнена, що влітку або восени це питання вирішиться на користь України. Але території, окуповані з 2014 року, - під питанням.

Марс атакує

А тепер трохи про планети. З 25 травня до кінця червня будуть дуже напружені бої у зоні конфлікту – це пов'язано насамперед з активністю Марса.

Також мені дуже не подобається кінець липня – початок серпня, тому що Марс (планета війни у даному контексті) буде у поєднанні з Ураном у дуже важливій позиції щодо гороскопу нашої країни, а Місяць на карті України – у Водолії – тобто під керуванням Марса. Це ситуація війни, нових жертв та дуже кардинальних дій.

Україну активно фінансуватиме Захід. Так воно буде і далі.

У цей час Сатурн з'єднається з Місяцем на карті України. Я дуже наполегливо рекомендую людям, які ще не змогли чи не захотіли виїхати зі сходу України, покинути ці місця.

А тепер трішки про хороше. Як я говорила раніше, Україну активно фінансуватиме Захід. Так воно буде і далі. Починаючи з кінця серпня та восени буде дуже багато обіцянок від партнерів. Йти на жодні домовленості з Росією нам не можна. Жодної обіцянки, даної на цьому етапі, вони не дотримаються.

Повторний наступ буде, але без успіху

– Нас налаштовують на затяжну війну з Росією. Чи ймовірно, що це буде багаторічний воєнний конфлікт?

– Ні, на всій території це не буде затяжна війна. Хочу зазначити, що стріляти по Києву та Львову ще іноді будуть, але це більше методи для залякування. Захоплення Харкова я також не бачу.

- Є інформація, що у вересні РФ нібито хоче провести референдум щодо приєднання Донбасу, окупованих частин Херсонської та Запорізької областей. Що "приєднають", а що залишиться з Україною?

- Вони можуть «приєднувати» все що завгодно, але ці території Україна поверне. Прогнозую потік спотвореної інформації про приєднання, але це не матиме юридичної сили, і така ситуація триватиме дуже недовго.

- Коли ці області звільнять чи, якщо приєднають, можемо про них забути?

Окуповані Херсонська та Запорізькі області повернуться до складу України. За попередніми прогнозами це також літо та осінь.

– Ці області повернуться до складу України. За попередніми прогнозами це також літо та осінь.

- Багато розмов про підготовку повторного наступу на північ і на Київ. Чекати нападів на ці міста?

- Так, але захоплення я не бачу.

- А що буде у Харкові?

- Харкову не уникнути бойових дій, але його не зможуть окупувати, принаймні такої проекції немає наразі, і якщо наш уряд усе зробить правильно, то дуже скоро РФ перестане акцентуватися на Харкові – їм буде чим зайнятися на Донбасі та у Херсонській області. Харків, звісно, ще постраждає.

Нафтове ембарго пригальмує війну

- Які перспективи взагалі в України на цей рік та на найближчі 5-10 років? Коли ми станемо тією процвітаючою країною, про яку постійно чуємо від політиків перед виборами?

- Коли ми вирішимо проблеми всередині країни, особливо коли розберемося якщо не з усією корупцією, то з основною частиною. До 2023 року ми маємо зробити глобальну перебудову країни. Важливий момент із землею – не знаю, чи прочитає цей текст хтось із депутатів, – але не можна продавати землю та затверджувати закони, подібні до тих, які вони хотіли ухвалити. Це призведе до катастрофічних наслідків. Нині найголовніше – закінчити основну фазу війни. Після 2023 року ми побачимо, які шляхи розвитку можуть бути. Справа в тому, що будь-які прогнози працюють і залежать від ухвалених рішень. У нас є можливості, варіанти, але рішення залишається за людиною, країною та народом взагалі. Кожен із нас має право вибору.

- Наскільки нафтове ембарго вплине на Росію та її рішення щодо війни? Це сповільнить війну, зупинить її, поставить на паузу?

- Це не зупинить війну, але може пригальмувати. Тоді РФ намагатиметься заморозити конфлікт.

Проекція смерті Путіна працюватиме ще близько року

- Кажуть, навіть якщо Путін помре, війна не зупиниться.

Думаю, що протягом року ми точно дізнаємося, чим Путін хворів і від чого помер. Проекція смерті запущена і працюватиме ще близько року.

– Після Володимира Путіна інші люди продовжать те, що він розпочав. Тому завдання України – зміцніти та бути незалежною державою. Думаю, всі вже зрозуміли, що нам не потрібно в НАТО, – я ніколи не бачила, що ми увійдемо до НАТО. Членство в ЄС цілком можливе.

- Багато пишуть, нібито у Путіна рак і йому недовго залишилося. Чи так це?

– Ніхто не знає точної дати народження президента Росії. Але що з його здоров'ям все дуже погано, це факт. Я думаю, що протягом року ми точно дізнаємося, на що він хворів і від чого помер, але я не медик, щоб стверджувати діагноз. Сама проекція смерті запущена і працюватиме ще близько року. Хоча його можуть спробувати протримати трохи більше за допомогою медицини. Але загалом проекція не змінюється.

- За словами Зеленського, Україна має щомісячний дефіцит бюджету п'ять мільярдів доларів. Що з нами взагалі буде?

- Нам допоможе Захід та суд із Росією.

- Чи не втомляться наші партнери невдовзі нам допомагати? Чи не скінчиться ця допомога зброєю та грошима?

- Ні, до кінця 2023 року нам точно активно допомагатимуть. А після основної битви восени ми подивимося, що чекає на Україну в майбутньому. Ця битва дуже багато вирішить.

Політики та люди у регіонах РФ врешті-решт стануть на нашу сторону

- Світ лякають голодом, якщо Росія не розблокує порти, щоб вивезти зерно. Чи буде голод? І чи вона розблокує море?

- Так, голод цілком можливий, зняття санкцій повністю - я не бачу, хіба що частково. Судна пропустять обов'язково.

- Як до війни в Україні та до українців ставляться жителі Росії? Їхні опитування свідчать, що відсоток тих, хто «за» «спецоперацію», зростає не щодня, а щогодини.

- Ні, не всі люди в РФ підтримують цю війну. Це також частина пропаганди. І дуже скоро ми побачимо, що політики та люди стануть на бік України. Це почнеться з найдальших областей. Там уже розпочалися бунти. І ми бачимо, що багато військових переходять на наш бік або відмовляються йти на цю війну – я теж про це говорила раніше.

Не всі люди в РФ підтримують цю війну. Це теж частина пропаганди. І дуже скоро ми побачимо, що політики та люди стануть на бік України.

Важливо: не забуватимемо, що після розвалу СРСР у РФ є багато етнічних українців та змішаних сімей.

- У квітні ви казали, що Маріуполь, швидше за все, повернемо та відвоюємо. Що нам завадило це зробити?

Завадило те, що нам не надали всієї допомоги, що обіцяли, і Захід не зіграв свою роль тут повною мірою. Маріуполь у майбутньому буде відвойовано.

Більшість захисників «Азову» повернеться – майже дивом

- Що буде з нашими захисниками із «Азовсталі»? Чи вони повернуться живими і коли?

Захисники «Азова» повернуться пізніше, спочатку це будуть одиниці. Виживуть не всі, навіть якщо офіційно скажуть, що це так. Гороскоп «Азова» дуже сильний – ці люди житимуть і внутрішньо боротимуться до останнього. Вони є символом країни. І всі світлі сили у найскладніші моменти обов'язково будуть на їхньому боці. Тож вони повернуться. Більшість має повернутися – майже дивом.

– Рано чи пізно війна закінчиться, люди почнуть повертатися. Як відбудовуватимуть міста, в яких темпах і, головне, за які гроші?

- У відбудові житла буде багато корупції, і ми це скоро побачимо.

У відбудові житла буде багато корупції, і ми це скоро побачимо. Все буде не так яскраво та радісно, як обіцяють.

Все буде не так яскраво та радісно, як обіцяють. Відбудується основне протягом п'яти років – Київ, Харків. По областях, де точаться зараз бої, ми відраховуватимемо ці п'ять років від моменту повного повернення міст. За гроші Заходу та за гроші РФ.

- На які підсумки чекати країні до кінця року?

- Дуже велике напруження війни на інших територіях збережеться до Нового року точно, осінь - дуже напружена. Київ повертатиметься до нормального життя. Україна загалом має дуже гарний прогноз на майбутнє, навіть з огляду на все, що відбувається. У РФ прогноз поганий.

- І про особисте. Ви наперед знали про війну. Вас це лякало – що вона розпочнеться? Близьких попереджали, якось готувалися?

- У карті України немає глобальної війни із захопленням усіх територій. Я бачила, що буде війна на Донбасі і поряд. Я не бачила захоплення Києва і не бачу. Усіх своїх клієнтів, хто жив неподалік Донбасу, я попереджала, що краще виїхати. Усі вони поїхали. Усі вони живі.