Завантажити ще

Угода для користувача

1 сiчня, 03:00

Використання матеріалів

 

1. Використання текстів, розміщених на сайті, дозволяється за умови активного гіперпосилання на сайт kp.ua не нижче другого абзацу.

2. Використання редакційних фото (в авторстві зазначено "КП в Україні" або kp.ua) дозволено тільки за умов згадування джерела. Заборонено обрізати логотип.

3. Редакція не несе відповідальності за використання іншими сайтами фотографій агентств Reutеrs, Getty Images і інших, розміщених на kp.ua.

4. Використання матеріалів (текстів і фото) друкованої версії можливе тільки з письмового дозволу редакції.

У коментарях заборонені:

1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту.

2. Прямі та непрямі образи кого-небудь, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, в тому числі за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання.

3. Нецензурні висловлювання, висловлювання порнографічного, еротичного або сексуального характеру.

4. Будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей та коментаторів.

5. Висловлювання, метою яких є  навмисне провокування різкої  реакції інших учасників ресурсу.

6. Реклама (не узгоджена з адміністрацією сайту), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.

7. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством.

 

Загальні положення:

 

1. Матеріали, відмічені знаком "Реклама", "Факт", "Новини компанії", публікуються на правах реклами.

2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за коментарі під матеріалами, зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, а також за наслідки їхньої публікації і використання. Думки авторів коментарів і авторських колонок можуть не збігатися з думками і позицією редакції.

3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації та сервісів.

 

Політика в сфері конфіденційності і персональних даних 

 

Збір та використання персональних даних

При використанні користувачем сервісів сайту адміністрацією здійснюється збір і обробка даних користувача, а саме:

- даних, що надаються користувачем як при заповненні реєстраційних форм, так і в процесі користування сервісами;

- файли cookie;

- ір-адреси;

- параметри і настройки  інтернет-браузерів.

Адміністрація збирає тільки ті персональні дані (наприклад, ваше ім'я і прізвище, логін і пароль доступу, адреса електронної пошти, номер контактного телефону, дата народження, стать і т.д.), які свідомо і добровільно надані суб'єктом для використання останнім як бажаних для надання до сервісів сайту.

При відвідуванні сайту фіксуються всі входи до акаунту. Інші відомості по трафіку користувача не обробляються і не зберігаються.

Звертаємо вашу увагу: адміністрація обмежується збором мінімального обсягу інформації, що необхідно виключно для виконання запиту суб'єкта персональних даних. У будь-якому випадку, коли запитується необов'язкова до надання інформація, суб'єкту персональних даних буде повідомлено в момент збору такої інформації.

Ми не збираємо будь-яку інформацію, до збору якої законодавством встановлені певні вимоги, як-то інформація про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, звинувачення в скоєнні злочину або засудження до кримінального покарання, а також інформація , що стосується здоров'я чи статевого життя (згідно зі статтею 7 Закону України "Про захист персональних даних").

NB! Персональні дані - відомості  чи сукупність відомостей про  фізичну особу, яка ідентифікована  або може бути конкретно ідентифікована.

Адміністрація збирає дані про статистику відвідування сайту. Відомості можуть містити інформацію про з'єднання, трафік, браузер користувача, а також про дату, час, тривалість роботи в мережі інтернет та присутність на сайті.

 

Обробка персональних даних

 

Обробка і зберігання наданих персональних даних здійснюється в дата-центрах, де розміщується обладнання, що забезпечує функціонування сервісів сайту. Надані персональні дані обробляються і зберігаються в базі персональних даних "Користувачі" сайту http://www.kp.ua/.

 

Цілі використання персональних даних

 

Ваші персональні дані використовуються з метою забезпечення надання інтернет-сервісів сайту, обміну інформацією/новинами, звязків у сфері реклами та комунікації відповідно та на виконання законів України, як то (але не виключно): "Про захист персональних даних", "Про ратифікацію Конвенції про захист осіб у зв'язку з автоматизованою обробкою персональних даних та Додаткового протоколу до Конвенції про захист осіб у зв'язку з автоматизованою обробкою персональних даних стосовно органів нагляду та транскордонних потоків даних", "Про інформацію", "Про рекламу", "Про телекомунікації", "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах", "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів", НД ТЗІ 2.5-010-03 "Вимоги до захисту інформації WEB-сторінки від несанкціонованого доступу", а також нормативно-правових та інших локальних актів, що регулюють нашу діяльність.

 

Термін зберігання персональних даних

 

Персональні дані зберігаються на термін, не більше ніж це необхідно відповідно до мети їхньої обробки.

Після того як суб'єкт персональних даних перестав бути користувачем сайту завдяки видалення свого облікового запису на сайті, його персональні дані також автоматично видаляються.

 

Взаємодія сайту з іншими ресурсами

 

При використанні користувачем сервісів на сторінках сайту можуть бути присутніми коди інших інтернет-ресурсів і третіх осіб, в результаті чого такі інтернет-ресурси і треті особи отримують ваші дані. Отже, ці інтернет-ресурси можуть отримувати і обробляти інформацію про те, що ви відвідали ці сторінки, а також іншу інформацію, яку передає браузер користувача. Такими інтернет-ресурсами можуть бути:

- системи зі збору статистики  відвідувань сервісів (наприклад, лічильники Google Analytics, bigmir.net, Yandex Метрика, TNS Україна);

- системи банеропоказів (наприклад, AdRiver, Holder.);

- соціальні плагіни мереж (форумів) (наприклад, Facebook, Twitter, ВКонтакте, Google+, Yandex).

 

Системи зі збору статистики відвідувань сервісів, лічильники Google Analytics, рейтинг bigmir.net, Yandex Метрика, TNS Україна, Gemius

 

На деяких сторінках нашого сайту встановлені коди сервісів Google Analytics, рейтинг I.UA, Yandex Метрика, TNS Україна, Gemius. Ці сервіси можуть отримувати і обробляти інформацію виключно про те, що ви відвідали сторінку, та іншу інформацію, яка передається вашим браузером.

Використання зазначених сервісів нам необхідне для оперативного аналізу відвідувань сайту, внутрішньої і зовнішньої оцінки відвідуваності сайту, глибини переглядів, активності користувачів. Дані, отримані від зазначених сервісів, ми не зберігаємо і не обробляємо.

Відповідно, якщо користувач з будь-яких причин не бажає, щоб зазначені сервіси отримували доступ до його персональних даних, користувач може за власним бажанням "разлогінитись" (вийти зі свого акаунта), очистити Cookies (через свій браузер).

У разі згоди користувача, так чи інакше, ми рекомендуємо завжди ознайомлюватися із політикою і/або порядком збору і використання вказаними та аналогічними сервісами персональних даних фізичних осіб, щоб уникнути непорозумінь або запобігання порушень прав суб'єктів персональних даних, так як ми не несемо відповідальності за збір/обробку/використання зазначеними/аналогічними сервісами персональних даних:

- Політика конфіденційності сервісу Google Analitics викладена на сторінці http://www.google.com/analytics/terms/ru.html

- Політика конфіденційності сервісу "Рейтинг I.UA" викладена на сторінці http://help.i.ua/privacy-policy/

- Політика конфіденційності сервісу Yandex Метрика викладена на сторінці http://legal.yandex.ru/confidential/

- Політика конфіденційності сервісу TNS Україна викладена на сторінці http://www.tns-ua.com/ru/confidential/

- Політика конфіденційності сервісу Gemius викладена на сторінці http://www.gemius.com.ua/politika-konfidencialnosti.html

 

Системи банеропоказів AdRiver, Holder

 

На деяких сторінках нашого сайту встановлені коди сервісів систем банеропоказів AdRiver і Holder. Дані системи дозволяють коректно відображати рекламні матеріали на нашому сайті, відстежувати ефективність рекламних кампаній. Ці сервіси можуть отримувати і обробляти інформацію про те, що ви відвідали сторінку, та іншу інформацію, яка передається вашим браузером.

- Політика конфіденційності сервісу AdRiver викладена на сторінці http://www.adriver.ru/about/privacy/

- Політика конфіденційності сервісу Holder викладена на сторінці http://holder.com.ua/privacy/

 

Соціальні плагіни мереж (форумів) Facebook, Twitter, ВКонтакте, Google+, Однокласники, Yandex

 

На деяких сторінках нашого сайту встановлені коди сервісів (плагіни, віджети) Facebook, Twitter, ВКонтакте, Google+, Однокласники, Yandex. Ці плагіни можуть бути кнопками синхронізації акаунта на сайті, Like, ретвітнуть або відповідно "Мені подобається". При відкритті сторінки сайту, оснащеної таким плагіном, ваш інтернет-браузер безпосередньо підключить вас до серверів Facebook, Twitter, ВКонтакте, Google+, Однокласники, Yandex, і на екрані відобразиться зареєстрований плагін через браузер. Плагін буде передавати на сервер дані про те, які саме наші Веб-сторінки ви відвідали.

Якщо у вас є обліковий запис на Facebook, то при відвідуванні нашої Веб-сторінки Facebook буде пов'язувати цю інформацію з вашим акаунтом (при наявності акаунта).

При використанні будь-яких функцій плагіна (наприклад, при натисканні кнопки "Мені подобається", коментуванні) ця інформація також буде синхронізована з вашим акаунтом на Facebook, Twitter, ВКонтакте, Google+, Однокласники, Yandex.

Щоб уникнути зв'язку мереж Facebook, Twitter, ВКонтакте, Google+ або Yandex з нашою Веб-сторінкою і подальшого співвіднесення даної інформації з вашим акаунтом, вам необхідно вийти з облікового запису мережі перед відвідуванням нашої Веб-сторінки.

Більш детальну інформацію про збір та використання даних мережами Facebook, Twitter, ВКонтакте, Google+, Однокласники, Yandex, а також про права та можливості щодо захисту персональних даних в даному контексті можна знайти в розділі про конфіденційність на Веб-сайтах Facebook, Twitter, ВКонтакте, Google+, Однокласники, Yandex:

- Соціальної мережі Facebook (facebook.com), управління якої відбувається з штаб-квартири компанії Facebook Inc, Facebook Corporate Office, яка знаходиться за адресою: Headquarters 1601 S. California Ave. Palo Alto, CA 94304, USA, телефон: +1 (650) 543-4800. Політика конфіденційності сервісу викладена на сторінці https://www.facebook.com/about/privacy/

- Інформаційної мережі  Twitter (twitter.com), управління якої здійснюється з офісу компанії Twitter, Inc., який знаходиться за адресою: +1355 Market St, Suite 900 San Francisco, CA 94103, USA, телефон: +1 (415) 222-9958. Політика конфіденційності сервісу викладена на сторінці https://twitter.com/privacy

- Соціальної мережі "ВКонтакте" (vk.com), управління якої здійснюється з офісу ТОВ "ВКонтакте", який знаходиться за адресою: вул. Тверська, д. 8, літ. Б, м. Санкт-Петербург, 191015, Росія. Політика конфіденційності сервісу викладена на сторінці http://vk.com/privacy

- Соціальної мережі Google+ (http://www.google.com/), управління якої здійснюється  з офісу компанії 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA, телефон: +1 (650) 253-0000. Політика  конфіденційності сервісу викладена  на сторінці http://www.google.com/policies/privacy/

- Sotsialʹnoyi merezhi "VKontakte" (vk.com), upravlinn

- Соціальної мережі Однокласники (http://www.odnoklassniki.ru/), управління якої  здійснюється з офісу компанії  ТОВ "Однокласники", Російська  Федерація, 125167 г. Москва, Ленінградський  проспект, д. 39, будова 79. Політика конфіденційності  сервісу викладена на сторінці http: //www.odnoklassniki.ru/regulations

- Соціального форуму yandex (http://www.yandex.ua/), управління яким здійснюється  з офісу компанії ТОВ "ЯНДЕКС", 01030, Київ, вул. Б. Хмельницького, 19-21, бізнес-центр "Леонардо", 2-а черга, офіс 30 (6-й пов.). Політика конфіденційності сервісу викладена на сторінці http://legal.yandex.ru/confidential/

 

Правила використання технології маркерів звернень (Cookies) і лог-файлів / Свобода вибору

 

Кукі (Сookie) - це невеликі текстові файли, в які браузер може записувати дані, отримані від сервера. Коли ви переходите на сторінку сайту, сервер може зчитувати інформацію, що міститься в Сookie. Зокрема, Cookies можуть бути використані для зберігання інформації про реєстрацію на сайті або певну галузь, щоб користувачеві не потрібно було повторно вводити її при подальших відвідинах такого сайту, маркери звернень, які використовуються на сайті, пов'язані з персональними даними користувача.

При цьому технології Cookies дозволяють забезпечити безпеку при використанні користувачем сервісів сайту (наприклад, за допомогою функції підтвердження входу адміністрація може заблокувати і запитати додаткову інформацію у користувача, який намагається увійти в обліковий запис за допомогою Веб-браузера, який користувач раніше не використовував).

Крім того, файли Cookies дозволяють відстежувати порушення політики конфіденційності та угод використання сайту користувачами або пристроями. Файли Cookies допомагають оцінити адміністрації кількість і частоту запитів, а також виявляти і блокувати тих користувачів або пристрої, які намагаються виконати пакетні завантаження інформації за допомогою нашого Веб-сайту.

У деяких випадках для надання певних продуктів і послуг адміністрація звертається до постачальників послуг, які можуть бути нашими партнерами. Останні, в свою чергу, також можуть використовувати Cookies, щоб персоналізувати активність користувачів щодо відповідних додатків партнера; або, якщо це стосується реклами, Cookies може бути використано партнером для визначення факту показу реклами і реакції користувача.

При цьому ми не використовуємо файли Cookies для збору інформації про активність користувача на інших Веб-сайтах з метою показу реклами. Однак ми можемо використовувати анонімні (знеособлені) або узагальнені дані для поліпшення якості реклами в цілому, а також з метою дослідження, розробки або тестування нових і діючих послуг (сервісів) сайту.

В даний час використання Cookie є стандартною процедурою для більшості сайтів. Однак, якщо вам некомфортно використовувати Cookies, більшість браузерів дозволяють користувачам відмовитися від використання Cookies. У такому випадку функція реєстрації буде для вас недоступною, також деякі інші функції сайту можуть працювати з порушеннями. Після завершення візиту на сайт ви завжди можете видалити Cookies після установки, якщо забажаєте.

Лог-файли - для того, щоб належним чином управляти сайтом, адміністрація може ідентифікувати категорії користувачів за такими параметрами, як домени і типи браузерів. Ці статистичні дані в їхній сукупності передаються веб-фахівцям адміністрації. Це здійснюється для того, щоб користування сайтом було приємним для користувачів, а також щоб сайт був ефективним інформаційним ресурсом.

 

Безпека неповнолітніх

 

Ми дуже серйозно ставимося до питань безпеки, особливо щодо осіб, які не досягли повноліття, в зв'язку з чим, зі свого боку, звертаємося до батьків із закликом пояснити своїм дітям про проблеми безпеки в Інтернеті, про їх конкретну мету і необхідність використання тих чи інших сервісів сайту.

Наш сайт не призначений для користувачів віком до 18 років. Згідно з нашою політикою, ми ніколи не проводимо цілеспрямований збір і зберігання інформації про осіб молодше 18 років.

 

Взаємодія адміністрації з третіми особами стосовно персональних даних

 

Адміністрація не здійснює передачу персональних даних третіх осіб, крім випадків, коли така передача є вимогою законодавства, на прохання суб'єкта персональних даних або в інших випадках, викладених в цьому розділі. Ми розуміємо, що особиста інформація є цінністю і невід'ємним змістом, в тому числі особистих немайнових прав будь-якої фізичної особи, тому вживаємо всіх можливих заходів для захисту особистої інформації користувачів, добровільно і усвідомлено переданої останніми адміністрації.

На сайті можуть бути присутніми посилання на інші сайти (виключно в інформаційних цілях), які в своїй діяльності користувачі можуть не використовувати і/або не дотримуватися політики адміністрації в сфері конфіденційності і персональних даних.

Звертаємо увагу: при переході по посиланню на інші сайти дія політики адміністрації в сфері конфіденційності і персональних даних на такі сайти поширюватися не буде. У зв'язку з цим, адміністрація рекомендує переглядати політику в сфері конфіденційності і персональних даних кожного сайту перед тим, як передавати будь-які персональні дані, за якими вас можуть ідентифікувати.

 

Конфіденційність активності суб'єкта персональних даних на сайті

 

Відомості про активність (трафіку) на сайті користувачів, які проходять через нашу мережу або електронну пошту користувача, захищені відповідно до законодавства. Тобто, адміністрація жодним чином або способом не порушує таємницю "активності" користувача при використанні сервісів сайту, що регламентовано відповідними локальними актами.

 

Захист персональних даних

 

Адміністрація використовує загальноприйняті стандарти технологічного та операційного захисту інформації та персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни або знищення. Проте, не дивлячись на всі зусилля, ми не можемо гарантувати абсолютну захищеність від будь-яких загроз, що виникають поза можливостей адміністрації.

 Адміністрація забезпечує  застосування всіх відповідних  зобов'язань щодо дотримання конфіденційності, а також технічних і організаційних  заходів безпеки для запобігання  несанкціонованого або незаконного  розголошення або обробки такої  інформації і даних, їх випадкової  втрати, знищення або пошкодження.

Ми надаємо доступ до інформації і персональних даних тільки уповноваженим співробітникам, які дали згоду на забезпечення конфіденційності такої інформації, і даних згідно з локальними актами.

Умови доступу до персональних даних

 

Порядок доступу до персональних даних третіх осіб визначається умовами згоди суб'єкта персональних даних, наданих власниками персональних даних, на обробку цих даних або відповідно до вимог законодавства.

Суб'єкт персональних даних має право на одержання будь-яких відомостей про себе у будь-якого суб'єкта відносин, пов'язаних із персональними даними, за умови надання інформації, встановленої законом.

Відстрочка доступу суб'єкта персональних даних до своїх персональних даних не допускається.

Відстрочка доступу до персональних даних третіх осіб допускається у разі, якщо необхідні дані не можуть бути надані протягом тридцяти календарних днів з дня надходження запиту. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у запиті, не може перевищувати сорока п'яти календарних днів.

Повідомлення про відстрочку доводиться до відома третьої особи, яка подала запит, у письмовій формі з роз'ясненням порядку оскарження такого рішення.

Рішення про відстрочення або відмову в доступі до персональних даних може бути оскаржено в суді.

Якщо запит зроблено суб'єктом персональних даних за даними про себе, обов'язок доведення в суді законності відмови у доступі покладається на власника персональних даних, на якого подано запит.

Згідно із законодавством України персональні дані можуть бути передані правоохоронним, судовим органам та іншим установам з метою захисту основ конституційного ладу, моральності, здоров'я, прав і законних інтересів інших осіб, забезпечення оборони країни і безпеки держави.

 

Права суб'єкта персональних даних

 

Адміністрація нагадує вам про ваші права, як суб'єкта персональних даних, які врегульовані Законом України "Про захист персональних даних" № 2297-VI, а саме:

- Знати про місцезнаходження  персональних даних, що містить  його персональні дані, їх призначення та найменування, місцезнаходження та/або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом.

- Отримувати інформацію  про умови надання доступу  до персональних даних, зокрема  інформацію про третіх осіб, яким  передаються його персональні  дані.

- На доступ до своїх  персональних даних.

- Отримувати не пізніше  ніж за тридцять календарних  днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються  його персональні дані у відповідній  базі персональних даних, а також  отримувати зміст його персональних  даних.

- Пред'являти вмотивовану  вимогу власнику персональних  даних із запереченням проти  обробки своїх персональних даних.

- Пред'являти вмотивовану  вимогу щодо зміни або знищення  своїх персональних даних будь-яким  власником і розпорядником персональних  даних, якщо ці дані обробляються  незаконно чи є недостовірними.

- На захист своїх персональних  даних від незаконної обробки  та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним  приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним  їх наданням, а також на захист  від надання відомостей, що є  недостовірними чи ганьблять  честь, гідність та ділову репутацію  фізичної особи.

- Звертатися зі скаргами  на обробку своїх персональних  даних до органів державної  влади та посадових осіб, до  повноважень яких належить забезпечення  захисту персональних даних, або до суду.

Органом в сфері захисту персональних даних визначено Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (омбудсмен), який наділяється повноваженнями здійснювати контроль за дотриманням вимог законодавства України в сфері захисту персональних даних.

Вся необхідна інформація представлена ​​в розділі "Захист персональних даних" на офіційному веб-сайті Уповноваженого Верховної Ради з прав людини http://www.ombudsman.gov.ua

Якщо ви хочете оновити свої персональні дані, які були вами надані адміністрації, або є якісь зауваження, побажання або претензії щодо ваших персональних даних, які ми зберігаємо або використовуємо, будь ласка, звертайтеся до нас:

по електронній пошті: news@kp.ua

- Застосовувати засоби  правового захисту в разі порушення  законодавства про захист персональних  даних.

- Вносити застереження  про обмеження права на обробку  своїх персональних даних при  наданні згоди.

- Відкликати згоду на  обробку персональних даних.

- Знати механізм автоматичної  обробки персональних даних.

- На захист від автоматизованого  рішення, яке має для нього  правові наслідки.

 

Зміни

 

У політику конфіденційності можуть вноситися відповідні зміни. При цьому права суб'єктів персональних даних, згадані в цій політиці конфіденційності в редакції на відповідну дату, без їх згоди не можуть бути змінені.

Будь-які зміни в політиці конфіденційності публікуються на сайті. Щоб уникнути будь-яких непорозумінь щодо обізнаності внесених змін, ми переконливо рекомендуємо звертатися до цієї політики конфіденційності регулярно.

 

Угода для користувача:

 

1. Загальні положення

 

1.1. Справжня Угода (далі - Угода) регламентує правовідносини між адміністрацією (далі - Адміністрація) порталу http://www.kp.ua/ (далі - Портал і/або Сайт) і фізичною особою (далі - Користувач) при використанні форумів, блогів, чату, коментарів та інших інтерактивних ресурсів, а також розміщенні текстових повідомлень, відео, аудіо, графічних матеріалів (далі - Матеріали) на Сайті в мережі Інтернет за адресою: http://www.kp.ua/, а також відправку поштових повідомлень за допомогою поштових сервісів (електронної пошти).

1.2. Ця Угода може бути змінена Адміністрацією без будь-якого спеціального повідомлення Користувача. Нова редакція Угоди починає діяти з моменту її розміщення на Порталі.

1.3. Правовідносини, що виникають між Користувачем і Адміністрацією, в зв'язку з виконанням цієї Угоди, регулюються законодавством України.

 

2. Взаємодія

 

2.1. Сайт надає Користувачам інтернет-сервіси (форуми, блоги, чати, функцію коментування та інші інтерактивні ресурси (далі в цілому - Сервіс), можливість розміщення своїх матеріалів і використання електронної пошти на безоплатній основі.

2.2. Для того щоб скористатися функціями електронної пошти і Сервісами Порталу, Користувач повинен пройти наступну процедуру реєстрації:

2.2.1. Заповнити реєстраційну форму;

2.2.2. Висловити свою згоду з умовами цієї Угоди. При цьому Адміністрація не здійснює перевірку наданої Користувачем інформації на предмет дійсності і не несе відповідальності перед будь-якими третіми особами за точність і достовірність такої інформації; не розцінює надану Користувачем інформацію в якості персональних даних, що підлягають спеціальному захисту відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

2.2.3. По завершенні процесу реєстрації Користувач вводить логін облікового запису і пароль для доступу до електронної пошти і Сервісів Порталу. Користувач персонально несе відповідальність за безпеку свого логіна і пароля, а також повну відповідальність за всі дії, які будуть здійснені Користувачем в процесі використання електронної пошти і сервісів Порталу;

2.2.4. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація має право збирати і зберігати реєстраційні дані Користувача (в разі отримання таких) в рамках Сервісу з метою виконання положень цієї Угоди.

2.3. Поштова служба Сайту не несе ніякої відповідальності за відповідність Сервісу цілям Користувача, за затримку, видалення або недоставку пошти.

2.4. Всі питання про надання прав доступу до мережі Інтернет, купівлі та встановлення для цього відповідного обладнання і програмного забезпечення вирішуються Користувачем самостійно і не підпадають під дію цієї Угоди.

2.5. Пароль Користувача від електронної пошти і сервісів порталу http://www.kp.ua/ може бути відновлений Адміністрацією тільки в разі точної, вірної і повної інформації, зазначеної при первинній реєстрації Користувачем облікового запису.

2.6. Адміністрація не здійснює будь-який контроль і не несе відповідальності за зміст листування Користувачів, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

2.7. Розміщення Матеріалів і використання Сервісів можуть модеруватися, тобто модератор ознайомлюється з матеріалами після розміщення таких матеріалів Користувачем на Сайті. Якщо який-небудь матеріал порушує правила користування Сайтом і/або є таким і/або містить інформацію, яка вступає в протиріччя з вимогами чинного законодавства, такий матеріал підлягає видаленню.

 

3. Сервіси (Розміщення Матеріалів)

 

3.1. Користувач розміщує свої Матеріали на Сайті, а також передає Адміністрації виключне право надання широкого доступу до Матеріалів в межах даного ресурсу без виплати будь-якої винагороди.

3.2. Користувач усвідомлює і погоджується, що електронна пошта може містити службові повідомлення Адміністрації, автоматичні повідомлення та новинні розсилки і що такі повідомлення є необхідною умовою її використання.

3.3. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація має право розміщувати на сторінках, що містять Матеріали Користувача, рекламні банери і оголошення, модифікувати Матеріали з метою розміщення реклами.

3.4. Відповідальність за несанкціоноване копіювання і використання Матеріалів несуть всі і будь-які юридичні і фізичні особи, які неправомірно використовували Матеріали, розміщені на цьому сайті.

3.5. До тих пір, поки не встановлено інше, всі майнові і особисті немайнові права на Матеріал належать Користовачу, який їх розмістив. Користувач попереджений про установлену чинним законодавством України відповідальность за неправомірне використання і розміщення чужих матеріалів (творів). У разі якщо буде встановлено, що Користувач розмістив Матеріали, але не є їх законним правовласником, ці Матеріали будуть вилучені з вільного доступу на першу вимогу законного правовласника.

3.6. При розміщенні Матеріалу Адміністрація вказує псевдонім (нікнейм) Користувача, вказаний Користувачем при наданні Матеріалу.

3.7. Розміщені на Сайті Матеріали не повинні містити:

- матеріалів, які є незаконними, шкідливими, загрозливими, такими, що ображають мораль, честь і гідність, права та захищені законом інтереси третіх осіб, наклепницькими, такими, що порушують авторські права, пропагують ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, соціальною ознаками, що сприяють розпалюванню релігійної, расової або міжнаціональної ворожнечі, містять сцени насильства або нелюдського поводження з тваринами і т.д., встановлених Конституцією України, законом України "Про захист суспільної моралі" та іншими відповідними нормативними актами;

- утиску прав меншин;

- Користувач не може видавати себе за іншу людину або представника організації і/або співтовариства без достатніх на те прав, у тому числі за співробітників і власників Адміністрації, а також вводити в оману щодо властивостей і характеристик будь-яких суб'єктів або об'єктів;

- матеріалів, які Користувач не має права робити доступними згідно із законом або згідно з якими-небудь контрактними відносинами;

- матеріалів, які порушують права на будь-який патент, торгову марку, комерційну таємницю, копірайт або інші права власності та/або авторські і суміжні з ним права третьої сторони;

- не дозволяється: завантажувати, розміщувати або передавати іншим способом нав'язливу рекламу, кореспонденцію "спам", "листи щастя", запрошення до участі у фінансових пірамідах або нав'язувати послуги іншим способом;

- матеріалів, що містять комп'ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування, або програми для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в інтернет;

- умисного і/або випадкового порушення будь-яких місцевих, державних або міжнародних законів;

- збору та зберігання персональних даних інших користувачів;

- неузгодженої передачі записів рекламного, комерційного або агітаційного характеру;

- реклами наркотичних засобів;

- записів на будь-чию адресу, що містять грубі і образливі вирази і пропозиції;

- записів, що містять матеріали порнографічного характеру;

- забороняється мати більше одного акаунта (клону), якщо порушуються правила сайту або відбувається накрутка рейтингу. У разі порушення угоди акаунт буде забанений (вилучено) без будь-якого попередження.

3.8. Користувач розуміє і приймає, що за всю інформацію, дані, текст, програми, музику, звуки, фотографії, графіку, відео, повідомлення та інші матеріали, розміщені для загального доступу або передані в приватному порядку, відповідальна та особа, яка здійснила дане розміщення.

3.9. Користувач не може завантажувати, передавати або публікувати Матеріали, якщо вони не були створені особисто Користувачем або на розміщення яких у Користувача немає дозволу відповідного правовласника.

3.10. У разі надходження претензій від третіх осіб, пов'язаних з розміщенням Користувачем матеріалів, Користувач самостійно і за свій рахунок врегулює вказані претензії.

3.11. Користувач самостійно несе повну відповідальність за зміст своїх поштових повідомлень, переданих за допомогою електронної пошти Сайту.

3.12. За допомогою поштового сервісу news@kp.ua забороняється масова розсилка комерційної, політичної та іншої реклами або іншого виду повідомлень (інформації) особам, які не висловлювали бажання їх отримувати (спам).

 

4. Припинення дії облікового запису та видалення Матеріалів Користувача

 

4.1. Користувач згоден з тим, що Адміністрація залишає за собою право припинити дію облікового запису Користувача і/або заблокувати Користувачеві доступ до Сайту, в будь-який час без попереднього повідомлення Користувача і без зазначення причини, в наступних випадках:

4.1.1 Порушення положень цієї Угоди, її частин і доповнень;

4.1.2 За відповідним запитом органів державної влади, згідно з чинним законодавством;

4.1.3 Тривалого невикористання (від 6 календарних місяців поспіль) облікового запису для доступу до сайту;

4.1.4 Інших випадках, якщо Адміністрація визнає подібне видалення необхідним для нормальної роботи Сайту.

4.2. Користувач має право в будь-який момент відмовитися від використання свого облікового запису в пошті і видалити свій обліковий запис на всіх Сервісах порталу http://www.kp.ua/. Кореспонденція, що міститься в пошті, і матеріали, розміщені в Сервісах порталу, в подібних випадках знищуються без можливості відновлення автоматично.

4.3. Припинення дії облікового запису Користувача передбачає:

- видалення доступу Користувача до персональної частини всіх сервісів порталу http://www.kp.ua/;

- видалення пароля і звільнення поштової скриньки Користувача від листів, файлів і видалення особистих налаштувань.

4.4. Адміністрація залишає за собою право на свій власний розсуд змінювати (модерувати) або видаляти будь-яку опубліковану Користувачем інформацію, в тому числі інформацію (матеріали), що порушує заборони, встановлені п 3.7. цієї Угоди користувача (а також будь-які інші заборони і вимоги, передбачені чинним законодавством України), включаючи особисті повідомлення та коментарі, з попереднім повідомленням або без такого, не відповідаючи за будь-яку шкоду, яка може бути заподіяна Користувачеві такою дією.

4.5. У разі розміщення Користувачем Матеріалів, які не належать йому, і надходження від правовласника мотивованої скарги на порушення його прав, які захищаються законом, Адміністрація має право видалити розміщений Користувачем контент або заблокувати доступ до нього користувачів без повідомлення Користувача і без пояснення причин.

 

5. Права і обов'язки

 

5.1. Адміністрація намагається забезпечувати безперебійну роботу Сайту, однак не несе відповідальності за повну або часткову втрату Матеріалів, що розміщуються Користувачем, а також за недостатню якість або швидкість надання Послуг.

5.2. Користувач має право розміщувати на Сайті об'єкти інтелектуальної власності, право на використання яких належать йому на законних підставах.

5.3. Адміністрація має право відмовити Користувачеві в розміщенні Матеріалів, текстових повідомлень, а також видалити Матеріали на свій розсуд, якщо їх зміст суперечить вимогам цієї Угоди.

5.4. Користувач погоджується з тим, що він несе повну відповідальність за зміст своїх поштових повідомлень, а також за Матеріали, розміщені ним на Порталі. Адміністрація не несе відповідальності за зміст Матеріалів і за відповідність їх вимогам законодавства, за порушення авторських прав, несанкціоноване використання знаків для товарів і послуг (торгових марок), найменувань фірм і логотипів, а також за можливі порушення прав третіх осіб у зв'язку з розміщенням Матеріалів на сайті. У разі надходження претензій від третіх осіб, пов'язаних з розміщенням Матеріалів, Користувач самостійно і за свій рахунок врегулює вказані претензії.

5.5. Користувач надає Адміністрації право для використання, включаючи відтворення, поширення, переробку, публічний показ і доведення до загального відома матеріалів, розміщених Користувачем в рамках порталу http://www.kp.ua/ для публічного перегляду, як контенту Сайту. Користувач, який є законним Автором зазначених у цьому пункті матеріалів, зберігає за собою всі майнові і особисті немайнові авторські права, відповідно до законодавства України та міжнародних угод.

5.6. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати і не копіювати, не продавати і не перепродавати, а також не використовувати в будь-яких комерційних цілях будь-які об'єкти інтелектуальної власності, розміщені на Сайті, крім тих випадків, коли таке право надається його законним Правовласником.

5.7. Адміністрація не гарантує, що сервіси Сайту будуть відповідати вимогам Користувача; надаватимуться безперервно, швидко, надійно і без помилок, а результати, які можуть бути отримані Користувачем, будуть точними і надійними.

5.8. Будь-які матеріали, отримані Користувачем з використанням сервісів Сайту, Користувач використовує на власний страх і ризик. Користувач самостійно несе відповідальність за будь-які збитки, які можуть бути нанесені комп'ютеру і/або даним в результаті завантаження і використання цих матеріалів.

5.9. Адміністрація зобов'язується повідомити Користувача про претензії 3-х осіб на розміщені Користувачем Матеріали. Користувач зобов'язується або надати Адміністрації права на публікацію Матеріалу, або видалити Матеріал.

5.10. Адміністрація має право на першу вимогу уповноваженого (правоохоронного) органу, але відповідно до чинного законодавства, надавати такому державному органу наявну інформацію про Користувача, не виключаючи персональні дані.

5.11. Користувач визнає, що Адміністрація може встановлювати обмеження у використанні сервісів і пошти, в тому числі: термін зберігання поштових повідомлень і будь-яких інших матеріалів, що розміщуються Користувачем, максимальну кількість повідомлень, які можуть бути відправлені або отримані одним Користувачем, максимальний розмір поштового зв'язку або дискового простору.

5.12. При виявленні особи, яка здійснює дії, що кваліфікуються як спам на пошті Порталу, Адміністрація має право блокувати отримання поштових повідомлень з поштової адреси вказаної особи (в тому числі Користувачів) на поштові адреси Сайту. Крім того, Адміністрація має право звернутися до правоохоронних органів із заявою про притягнення до відповідальності за подібні дії.

 5.13. Адміністрація не несе відповідальності:

- за дії Користувача на Сайті;

- за збої, що виникають в телекомунікаційних і/або енергетичних мережах, дію шкідливих програм, а також за недобросовісні дії третіх осіб;

- за зміст і законність Інформації, використовуваної/одержуваної Користувачем в рамках Сервісу, а також за її характер;

- за шкоду/упущену вигоду, заподіяну Користувачеві в результаті використання або неможливості використання того чи іншого сервісу;

- за достовірність рекламної інформації, одержуваної Користувачем в рамках сервісу, і якість рекламованих в ній товарів/послуг тощо;

- за будь-які пошкодження програмного або апаратного комплексу Користувача, що виникли в результаті користування сервісом.

 

6. Загальна інформація

 

6.1. Ця Угода є юридично зобов'язуючою як для Адміністрації, так і для Користувача.

6.2. Користувач має право відмовитися від прийняття змін і доповнень до Угоди, вироблених Адміністрацією, що означає відмову Користувача від сервісів Сайту.

6.3. Всі можливі суперечки, що виникають у зв'язку з виконанням цієї Угоди, вирішуються відповідно до норм чинного законодавства України.

6.4. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрацією агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму або будь-яких інших правовідносин, прямо не передбачених цією Угодою.

6.5. Користувач, який вважає, що його права й інтереси порушені через дії Адміністрації або третіх осіб у зв'язку з розміщенням на Сайті будь-якого Матеріалу, направляє претензію до служби підтримки. Матеріал буде негайно вилучено з вільного доступу на першу вимогу законного правовласника.

6.6. У разі прийняття  нормативно-правових актів органами  влади України, які порушують повністю або частково функціонування Сайту або Сервісів, Адміністрація зберігає за собою право внесення будь-яких змін у функціонування Сервісів, спрямованих на приведення діяльності Сайту у відповідність з новими нормами.