6 червня
Завантажити ще

Астролог: Наприкінці лютого є шанс на переговори – у березні ситуація погіршиться

Астролог: Наприкінці лютого є шанс на переговори – у березні ситуація погіршиться
Фото: Головне REUTERS/Gleb Garanich

Війни не буде

Астролог Анастасія Макарова вважає, що вирішити конфлікт на сході країни найближчим часом не вдасться, але до 26 лютого з'явиться шанс на переговори. Якщо вирішити ситуацію за допомогою дипломатії не вдасться, вже з 28 лютого становище погіршиться. Але чекати повномасштабного наступу не потрібно – на таку форму військові дії, на думку астролога, не переростуть.

Астролог Анастасія Макарова. Фото: www.instagram.com/astrolog_nastreas/

Астролог Анастасія Макарова. Фото: www.instagram.com/astrolog_nastreas/

– Глобальної війни в Україні не буде, але - астрологічна порада: щоб уникнути великої кількості жертв як з боку військових, так і цивільного населення на сході України, треба сісти за стіл переговорів, – зазначає «КП" в Україні» Анастасія Макарова. - Зважаючи на прогнози, це дуже малоймовірно. Вже найближчим часом Україну буде втягнуто у конфлікт зі сходом країни на тривалий період.

Цей час буде складним для громадян – у психологічному плані зокрема. Місяць у карті України, що символізує народ, за словами астролога, перебуває в опозиції до Сонця, яке означає владу та главу держави.

Силою повернути схід країни не вдасться

Але ми не залишимося самі. Західні партнери нададуть фінансову допомогу, заплановано безліч переговорів між ними та главою держави.

- У найближчі кілька місяців ситуація буде такою ж напруженою, - продовжує Анастасія Макарова. - Далі залежить від рішень президента. Але Третьої світової війни не буде, як і повторення 2014 року, – це нова ситуація, наслідки тих подій, але не аналогічна.

Анастасія Макарова: Астрологічна порада – щоб уникнути великої кількості жертв, потрібно сісти за стіл переговорів.

Схід України, за словами астролога, спробують повернути силовим шляхом – буде кілька намагань, але вони не дадуть результату. Допомогти можуть лише переговори.

– Якщо говорити про планети, наразі є непрості аспекти Марса, Венери, Сатурна щодо першого дому України у її карті, – продовжує Анастасія Макарова. – Перший Дім країни, або Асцендент, – це як у карті людини її обличчя. Марс означає військові дії, Венера – фінанси, Сатурн – відповідальність, закон, справедливість вищого порядку. Ці моменти торкнуться, що називається, обличчя країни у світлі світового масштабу. Але ще раз наголошую, що шанс все врегулювати завжди є. І тут треба відштовхуватись від того, що буде правильним для народу. Знайти компроміс із народом можна лише законним шляхом.

У НАТО цього року на Україну не чекають. Наступний, 2023-й, рік, за словами Анастасії Макарової, буде переломним, по суті, зміниться основна політика країни.

Друга половина весни буде складною

Астролог Ксенія Базиленко. Фото: www.instagram.com/kseniiaastrolog/

Астролог Ксенія Базиленко. Фото: www.instagram.com/kseniiaastrolog/

Астролог Ксенія Базиленко вважає, що з перших шпальт світових видань новини про Україну зійдуть ще не скоро – протягом півтора року події тут будуть у центрі уваги світової спільноти.

– На нас чекає серйозна психологічна війна, але все вирішуватиметься без зайвого кровопролиття, – розповідає «КП" в Україні» Ксенія Базиленко. – Це буде війна впливів, емоційно складний час. Загострена обстановка у східних областях може виникнути вже 12-17 березня.

Весна принесе більше тривог, ніж січень та лютий. Визначеність із територіями Донецької та Луганської областей настане ще не скоро – пройдуть роки. Такий стан справ, за словами астролога, збережеться як мінімум до 2026 року.

Що на нас чекає надалі, стане зрозуміло у травні. Як каже Ксенія Базиленко, це буде найнапруженіший період за рік, після якого настане ясність у питанні території країни та її кордонів.

Настає коридор затемнень

Наприкінці весни у гороскопі України транзитні Юпітер, який позначає лідера у владі, та Нептун, що дає туманність у вирішенні питань, увійдуть у опозицію до радикального Марсу. Це може призвести до нових спалахів конфліктів на сході. Але їхнього розвитку та посилення ситуації не буде.

У цей час, за словами астролога, буде розставлено крапки над «і» - вирішиться, що буде далі. Спокійніше стане у другій половині червня.

Цей непростий період збігається із затемненнями – цього року 30 квітня буде затемнення Сонця, а 16 травня – Місяця.

- Коридор затемнень між ними завжди помітно впливає на всіх, хто живе на Землі, - продовжує Ксенія Базиленко. - Найбільші історичні події в основному формуються в період затемнень. Головна порада – це зберігати спокій, психологічну витримку. Не дозволяйте собі зайвих емоцій, треба бути міцними духом, зберігати здоровий глузд і не допускати паніки. Тоді ми поступово вийдемо із цього стану.

Напруга протягом січня і на початку лютого, спричинена великою кількістю розмов про війну на різних рівнях, за словами Ксенії Базиленко, пояснюється з'єднанням планет: Марса, який означає війну і конфлікти, і Плутона, що символізує вище управління країною та державними справами, а також маси – народ.

- З 20 по 24 лютого Меркурій, який відповідає за мову та інформацію, перебуває у напружених аспектах з Ураном та Місяцем, що дає непередбачувану, шокуючу емоційну інформацію та психологічний тиск, – пояснює астролог. – Його ми спостерігатимемо до кінця місяця. З 28 лютого по 2 березня інформація повторюватиметься, що завдаватиме психологічного дискомфорту та стресу. Потрібно зберігати спокій. Нас чекає багато претензій, розмов, але не подій і не дій.

Та все розмовами має й закінчитись – переходу до військових дій немає.

- Вплив планет одна на одну досить спокійний: на сьогоднішній день Марс перебуває у поєднанні з Венерою у знаку Козерога - у добрих аспектах, – продовжує Ксенія Базиленко. – Це говорить про те, що нині не може бути відкритих бойових дій та проявів агресії. Все вирішуватиметься лише спокійно. Питання, яке гостро стоїть на сьогоднішній день, – розділ території України, визначає квадратура Сатурна, що означає відповідальність, закон і справедливість до радикального Плутона, який символізує маси, народ.

«Воєнні» показники в розташуванні небесних тіл астрологи спостерігали у 1941-му та 2014-му роках – тоді були напружені аспекти між Марсом, Плутоном та Ураном.

Ксенія Базиленко наводить приклад – 6 квітня 2014 року, коли розпочалося протистояння в Донецькій області та було захоплено низку адмінбудівель у східних областях, Сонце у сполученні з Ураном знаходилося у знаку Овна. Овен – це рішучість та раптовість. Також спостерігалася жорстка опозиція Сонця з Ураном до Марса у знаку Терезів, що означало прагнення до влади та нав'язування своєї волі будь-яким шляхом.

- Тоді утворився тау-квадрат (конфігурація аспектів в астрології, трикутник з прямими кутами, що нагадує піраміду. – Прим. авт.) між Сонцем та Місяцем, Юпітером та Плутоном, що призвело до військового конфлікту та прямої агресії, – продовжує Ксенія Базиленко. – Результат ми знаємо.

Наразі негативних аспектів до зазначених планет немає. Існуюча опозиція Сонця та Місяця визначає наш чутливий емоційний стан. А Нептун у квадратурі з Ліліт «годує» нас ілюзіями.

Закоханий та небезпечний березень

Незабаром очікується поєднання Сонця та Юпітера, а це, за словами астролога, означає добрий період для спокійного дипломатичного з'ясування стосунків. Може несподівано знайтись сприятливий варіант вирішення актуальних сьогодні питань.

– У першій половині березня можуть бути прийняті дипломатично правильні рішення та знайдено вірний вихід, – каже Ксенія Базиленко. - Дуже багато питань шляхом порозуміння, але не силовим та насильницьким, у березні ми могли б закрити. Березень у нас взагалі «закоханий» - протягом двох тижнів з'єднання Марса з Венерою будуть у Козерозі. Це спокійний знак, розважливий, повільний. Марс наразі – не воєнний, це планета тактики та стратегії. Галасу багато, але жодних дій не здійснюватимуть – з погляду астрології їх немає.

Ксенія Базиленко: Протягом наступних півтора року Україна зможе переродитися і стати абсолютно новою в очах усього світу.

Протягом наступних півтора року, судячи з розташування небесних тіл, Україна зможе переродитися та стати абсолютно новою в очах усього світу. Цей рік дає нам таку нагоду.

В ТЕМУ

Якщо вести себе некоректно, Білий Місяць помститься

В астрології існують такі поняття, як Білий Місяць (Селена) та Чорний Місяць (Ліліт) – це фіктивні точки гороскопу. Білий Місяць – показник доброти, духовності, етики, Чорний – його протилежність. Наразі Білий Місяць увійшов у знак Водолія.

- Водолій в астрології пов'язаний із Росією. Якщо ця країна поводитиметься коректно, це дасть їй сильний захист, але якщо вона порушить космічні, людські закони – буде досить серйозне повернення ситуації, – вважає Ксенія Базиленко. - І це буде яскраво видно у Росії у липні, коли Білий Місяць з'єднається з Сатурном. Сатурн - це планета, що панує над Водолієм. Ось там буде цікавий розворот подій, досить непередбачуваний навіть для астрологів. Як це виявлятиметься, вже покаже сама доля. Можуть бути найнепередбачуваніші події, особливо для керівних осіб.