20 червня
Завантажити ще

Прогноз астролога на 2022 рік: окрім народу, в Україні ніхто і нічого не постраждає

Прогноз астролога на 2022 рік: окрім народу, в Україні ніхто і нічого не постраждає
Фото: Артем Апухтін із сайту Pixabay

Зла планета принесе обмеження та протести

- Людмило, що нам зірки обіцяють наступного року? Настане довгоочікувана біла смуга або поки що налаштовуватися на покращення не варто?

- У гороскопі України наступного року буде один дуже значний сильний аспект (аспект в астрології – особливе взаєморозташування планет. – Авт.) – це поєднання транзитного Сатурна з натальним Місяцем України. Транзитна планета - це та, яка в реальному часі на небі, а натальна - це та, що була в момент народження будь-якої людини, держави, події. Натальний гороскоп – це зафіксоване розташування планет у момент народження. Вплив транзитних планет на цю карту створює аспекти. Серед них є неважливі та важливі, які формують події життя.

У нас цього року було мало важливих, а наступного буде один із найважливіших аспектів – транзитний Сатурн зійдеться з Місяцем у гороскопі України.

Місяць – це народ, населення. Сатурн - це обмеження, удушення, збитки, і навіть влада, порядки, закони, які диктуються з метою утихомирення, утримання. Поєднання транзитного Сатурна з Місяцем може означати для народу України якісь біди, великі проблеми, труднощі, нестачі, неможливість вільно відчувати та реалізувати себе повною мірою.

Сатурн - це зла планета, вона так і називається в астрології. І ця зла планета наїжджає на Місяць гороскопу України – фактично поєднання є наїздом.

Астролог Людмила Халанська. Фото: facebook.com/photo?fbid=2546839015586307&set=t.100007807003055

Астролог Людмила Халанська. Фото: facebook.com/photo?fbid=2546839015586307&set=t.100007807003055


- А що означає Місяць у гороскопі України?

- Місяць у натальній карті означає - слабкий, не здатний протистояти, той, що повністю не має гармонійних аспектів, тільки напружені аспекти. І ось цей аспект, поєднання зі злим Сатурном, може обернутися будь-якими проблемами, збитками, обмеженнями.

Цей критерій тривалий, збережеться майже весь рік - Сатурн рухається то вперед, то потім відкочується в ретроградному русі назад. Буде кілька періодів, коли з'єднання буде точним. Майже весь рік ось такий буде.

У натальному гороскопі планети мають кожна свою характеристику, особисту силу, можливості. Ось у нас у гороскопі України найслабший саме Місяць. Тобто він пошкоджений негативним впливом інших планет – є такий термін «ушкоджена планета».

Коли народилася незалежна Україна, ми всі знаємо дату, в цей час Місяць перебував у дуже несприятливому становищі щодо інших планет. На неї всі діяли негативно, негативно, тому вона не могла і не може відтоді проявити себе гармонійно, заявити про себе.

Народ – це Місяць, і Місяць у гороскопі України перебуває в опозиції з тими планетами, що означають владу. Тому ми завжди матимемо народ в опозиції до влади, а владу до народу. Немає в цьому жодної гармонії, завжди буде протистояння. І 2022 буде дуже протестним в Україні, тому що Місяць буде зачеплений Сатурном, і він буде змушений якось реагувати, захищатися від нього. Це все виллється в протести – рік буквально весь пронизаний протестами, окрім осені.

Влада буде у напрузі

- Тобто на нас знову чекають народні хвилювання?

- Весь час – весь 2022 рік. Тільки його закінчення вже більш-менш спокійне, мабуть, події розв'яжуться раніше. Але протести зароджуються зараз.

- Значить, Сатурн нам віщує проблеми та труднощі. Це всіх сфер життя стосується чи якісь зла планета пощадить?

- Оскільки Місяць символізує в принципі народ, - його життя, його економічний, фінансовий стан, його здоров'я, то це може бути збиток у всьому. Проблеми можуть бути в усіх галузях для народу. Саме для народу - владу негативні показники ще не зачеплять у 2022 році. Вона буде у напрузі, зрозуміло, протести та протистояння – це завжди напруга, але не постраждає так сильно, як народ.

- Зараз багато розмов про нібито підготовку наступу на Україну. Зірки щось можуть сказати із цього приводу?

- Раніше я становила довгостроковий прогноз для Росії на кілька років уперед за основними показниками. У цьому прогнозі 2021 позначений як рік піднесення Росії – економічного, політичного на міжнародній арені. І ми справді все це спостерігали – з «Північним потоком», як вона поводиться о відношенню до Євросоюзу, як диктує всім… Але це був пік, і після 2021-го вже такого високого становища Росія більше не досягне. Але спад буде поступовим, і у 2022 році він ще не буде таким помітним.

За військовими показниками – така сама картина. Гороскоп цієї держави 2016-2017 років (свій прогноз я починала з 2016) весь пройнятий військовими аспектами, саме загарбницькими. Таке враження, що це головні аспекти, на яких будується все. А у 2022-му їх значно менше. Тому можна зробити висновок, що ні – не буде наступу.

Про це говорить і гороскоп України – як держава ми не постраждаємо. Окрім народу, у нас нічого й ніхто не постраждає у 2022 році. Якщо все об'єднати, можна дійти висновку, що повномасштабного наступу нічого очікувати.

Юпітер не дозволить забути про коронавірус

- Що буде з коронавірусом – пандемія продовжиться чи COVID-19, нарешті, піде в минуле?

- Ця історія закінчиться лише у 2023 році. Це означає закінчення всіх заходів, пов'язаних з коронавірусом - карантинних або вакцинації, не самого коронавірусу.

Наступного року це все набуде якоїсь певної форми. В астрології не можна побачити конкретну реалізацію – лише тенденції. Вакцинація на повну силу продовжуватиметься, тому що Юпітер проходить через знак Риб - крім періоду літа, коли він зайде тимчасово на знак Овна, а потім знову відкотиться на знак Риби.

Риби – це знак дуже великого туману, хибної, спотвореної інформації, чогось незрозумілого. Це наймістичніший знак. Керує Рибами Нептун – ця планета відповідає за медикаменти, хімічні речовини, наркотики, за всю фармакологію. І ось поки що Юпітер у Рибах, доти вакцинація буде на першому місці у всьому світі.

- Астрологи обіцяли невдалий 2020 рік, 2021-й – так і сталося. Коли скінчиться ця чорна смуга?

- В Україні поки що не буде якихось змін у владі. Зміна прізвищ у владі – це не зміни. В Україні має змінитися система. Є шанс, що це відбудеться у 2024 році – буде сильний аспект у гороскопі України, поєднання транзитного Плутона із Сатурном.

Сатурн символізує владу, систему управління. А Плутон - це руйнівник, який повністю змінює все. Знищує щось одне, і на його місці потім зароджується щось інше, докорінно змінюється. І коли Плутон з'єднається із Сатурном, тоді у нас можливі суттєві зміни у владі. До 2024-го таких показників немає.

Найнебезпечніші – лютий та початок березня

- Коли варто бути настороже – які місяці чи періоди будуть найнебезпечнішими наступного року?

- Найближча зима, лютий зокрема, можливо, і початок березня - дуже поганий період у всіх гороскопах - і в Україні, і в усьому світі. Це протестно-активний період у гороскопі України. Негативно активний травень, кінець травня та початок червня. Можливо, щось ще наприкінці літа. А осінь – спокійна, конструктивна порівняно з попередніми роками. Дивно, бо зазвичай осінь у гороскопі України завжди протестна.

Ймовірно, все вирішиться протягом літа, до серпня, а далі – звичайне життя без жодних потрясінь.

- А які місяці найвдаліші? Гарні піки теж будуть?

– Крім з'єднання Сатурна з Місяцем, жодних сильних аспектів на наступний рік немає. Нема на що спертися, щоб сказати, що є протидія поганому, надія на щось. Нічого цього абсолютно немає.

- Хоч комусь пощастить наступного року? Може, є певні категорії громадян чи знаки зодіаку, яким заживеться краще, чи у всіх усе буде погано?

- Це вже все вирішує персональний гороскоп, отак огульно за знаками зодіаку не можна сказати, тому що за знаками – це лише за Сонцем. Ось як я говорила, що в гороскопі України Місяць слабкий, так само у багатьох людей у гороскопі буває Сонце слабке. Людина впевнена, що він Козеріг, тому що Сонце в Козерогу, а насправді в момент його народження Сонце в його натальній карті було слабким і не проявляло себе належним чином, і він ніякий не Козеріг. Потрібно подивитися натальну карту - які планети грають вирішальну роль, і як вони розташовані щодо інших знаків. Тому всі ці загальні прогнози для знаків зодіаку – це дуже неграмотно з астрологічного погляду. Все треба дивитися лише за персональними прогнозами. Для когось рік буде дуже щасливим, тому що так диктує його персональний гороскоп.

Виживає той, хто вміє пристосовуватись

- Прочитавши такий прогноз, багато хто може запанікувати. Які поради дасте, як нам пережити цей рік?

- Треба зберігати спокій. З'єднання – це ще не найстрашніший аспект, є й гірше. Нічого страшного не станеться. Буде загальне погіршення ситуації, але жодних глобальних потрясінь, яких треба боятися та панікувати, не буде. Аспект з'єднання Місяця у гороскопі України з Сатурном – не найгірший, незважаючи на те, що Сатурн – зла планета.

Кожному потрібно дотримуватися уваги, обережності, прислухатися, придивлятися до зовнішніх подій і робити висновки для себе особисто.

Я давала пораду на 2021 рік і можу дати такий самий на 2022-й: «Виживає той, хто вміє пристосовуватися». Це порада нашого часу – як у дикій природі виживають ті види, які вміють пристосовуватися до агресивних несприятливих умов середовища. Це наше головне завдання – зберегти себе та свою сім'ю. Зараз на весь світ впливає Уран – так було торік і буде у майбутньому, а це планета непостійності, зрад. Дуже багато сімей розпадаються – багато таких знаємо навіть серед селебріті. Цей рік урожайний на розлучення, причому такі несподівані, що ніхто б і не подумав. Це все дія Урана. До того ж він додає катаклізмів у природі – повені, виверження вулканів… Він дуже сильний цього року для всієї Землі та призводить до всіх несподіванок. У 2022 році будуть залишкові його прояви.

Треба намагатися вижити у цих несприятливих обставинах, триматися разом, не йти на поводі у прагнення звільнитися від якихось сімейних обов'язків чи чогось ще. Пройде кілька років після впливу Урана, і багато хто пошкодує, що вони захотіли розлучитися і щось змінити. Не треба цього робити, треба намагатися поводитися спокійно.

Гірше за аспект Сатурна – тільки «квадрат»

- Ви сказали, що з'єднання Сатурна з Місяцем – це ще не найгірше, що може бути. А що гірше і чи цього не буде наступного року?

- Це аспекти, які не з'єднання. Сполука - коли в одному градусі в одному місці зодіаку є такі негативні аспекти, як опозиція. Наш Місяць у натальному гороскопі України знаходиться в кількох опозиціях з іншими планетами – вони розташовані на відстані 180 градусів одна від одної, тобто у протилежних знаках зодіаку. А ще є поганий напружений аспект «квадрат» – 90 градусів. Це коли у третьому знаку від нашого. Ось ви навіть можете собі зробити: подивіться, де знаходиться ваше Сонце, ваш Місяць, відрахуйте третій знак в обидві сторони. Це негативні вам знаки. Це аспект «квадрат» – він найгірший. Але ми не матимемо «квадрату» наступного року.

- Тобто до кінця світу, яким нас лякають регулярно, не готуватися?

- Кінця світу не буде, не треба надто лякатися. Це просто ще один черговий важкий рік. Тяжкіший, ніж кілька попередніх. Але нічого, це не смертельно, і ми витримаємо. Ми проходили вже й не таке. Цей рік не гірший за 2013-2014 роки, коли на Україну діяли погані аспекти. Війна, смерть, загибель, розруха такого вже, звичайно, не буде.