Завантажити ще

Астролог: Війна закінчиться у червні, якщо партнери виконають свої обіцянки

Астролог: Війна закінчиться у червні, якщо партнери виконають свої обіцянки
Фото: Прес-служба Президента України/Роздатковий матеріал через REUTERS

Напередодні війни, 23 лютого, «КП" в Україні» вже зустрічалася з астрологом Анастасією Макаровою. Вона займається астрологією з 2008 року, а 2019-го закінчила Науково-дослідний інститут класичної астрології в Україні.

Тоді вона дала поганий прогноз, який зазвичай не люблять читати, – що на Україну чекає погіршення ситуації вже до кінця місяця і особливо у березні.

На жаль, її прогноз справдився - березень шокував Україну. Згадавши пророцтво Анастасії, «КП" в Україні» знову зв'язалася з астрологом. І цього разу її слова виявилися набагато оптимістичнішими.

Чи залишиться Донбас, залежить від рішення президента

- Питання, яке хвилює всіх, – коли та чим закінчиться війна?

- За умови, що наші партнери виконають свої обіцянки, основна - найстрашніша - війна закінчиться у червні. Із середини травня і до початку червня є ще дуже велика ймовірність воєнних дій, але вони не будуть такими глобальними. Це те, що я бачу найближчим часом. Тому, за попередніми прогнозами, послаблення воєнних дій на всій території України відбудеться максимум до початку червня. Донбас – велика ймовірність війни вже зараз, а також у містах, які поряд.

- Чи здійснить Росія свої плани виграти війну до Дня перемоги?

- Ні. Це просто розкручений міф. І історично перемога 9 травня – це не перемога Росії, а перемога єдиного народу республік, і величезну роль у цій перемозі зіграла свого часу Україна, і землі України були в окупації більше, ніж більшість земель СРСР. Це історичний факт.

Анастасія Макарова: У карті України немає цієї війни, але вона є в карті Росії. У нас у карті йде глобальна перебудова країни.

- Наскільки реальне захоплення України взагалі колись і якої її частини? Читала, що п'ять наших західних областей Росії не потрібні – їх нібито віддадуть Польщі, а решту «приєднають». Ось це – марення божевільного чи нова реальність майбутнього?

- Це також нав'язування думки. Найближчим часом я не бачу, що якісь землі відійдуть до Заходу. Донбас Росія може залишити чи не залишити собі – це залежить від рішення нашого президента. Швидше за все, Донбас ми повертатимемо саме силовим шляхом, інакше не вийде.

Маріуполь вистоїть, але буде багато жертв

- Що буде з Маріуполем? За ким залишиться багатостраждальне місто та якими жертвами?

- Дуже велика ймовірність, що Маріуполь буде повернутий, відвойований з великою кількістю жертв, тому що, йдучи з нього, російська армія зробить все, щоб це було. Але тут перевага на боці України.

- Прогноз багатьох астрологів про те, що війни не буде, не справдився. Чому все пішло за іншим сценарієм?

- У карті України немає цієї війни, але вона є у карті Росії. У нас у карті йде глобальна перебудова країни – ці аспекти працюють до кінця 2023 року. Це означає, що сама країна, її політика та її парадигма дуже зміняться. У хорошому розумінні це може бути політичними змінами всередині країни, новими законами тощо.

У нас був жорсткий військовий аспект – важке поєднання планет Марса та Сатурна. З прогнозами про те, що масштабної війни не мало бути, я не згодна, тому що цей аспект йшов по Водолію, а його управитель, Уран, знак різкий і непередбачуваний. Це означало велику кількість людських жертв. Але наразі це поєднання втрачає силу, а Марс рухається далі. Також нині йде чудове поєднання - Нептун та Юпітер у Рибах. У цьому знаку планети чудово почуваються і несуть більше миру, духовних енергій, і саме завдяки цьому здебільшого ситуація вже стане кращою. Це повільний, тривалий нюанс. Він діє поступово, але довго.

- Чи можна було запобігти цій війні і як?

- Треба було боротися з корупцією, закрити питання мови: українська – державна, а російська – у вільному користуванні, особливо у східних регіонах. Мовне питання роздмухується спеціально, щоб посіяти ворожнечу між людьми. На ньому писали наші класики, він рідний половині українців, і він – аж ніяк не власність Росії.

Що можна зробити на майбутнє – об'єднувати людей загальними ідеями, працювати над позитивним мисленням українців, зробити все, щоб люди захотіли жити на своїй землі, а не їхати.

Астролог Анастасія Макарова. Фото: особистий архів

Астролог Анастасія Макарова. Фото: особистий архів

На Україну більше ніхто нападати не наважиться

– Що потрібно зараз зробити для досягнення миру?

– Україну мають підтримати партнери. Якби вони надали всю підтримку одразу, ситуація у Києві та області не була б такою вже після 15 березня. Місяць у карті держави символізує народ, а Сатурн – обмеження, і наразі цей Сатурн саме у поєднанні з натальним Місяцем України. Це означає, що народ зазнаватиме труднощів, але найстрашніший, так званий аспект війни саме в контексті захоплення всієї України стане меншим.

Західні партнери частково підтримають Росію, але більшість – Україну. Це ми нині і бачимо.

- Коли зможуть повернутись біженці? І чи почнуть повертатися взагалі?

- Почнуть, більша частина – одразу, навіть тоді, коли ще не рекомендує їхати наша влада. Люди хочуть додому. Близько 30% тих, що поїхали, повертатися найближчим часом не планують.

Я думаю, що вже з середини квітня людям, які поїхали, можна буде повертатися до Києва та інших міст. Але – не поряд із Донбасом. Велика ймовірність, що на Донбасі буде велика війна, і маленька надія - що ні.

Питання щодо Криму вирішуватиметься пізніше, швидше за все, не військовою темою, а дипломатією. Крим на порядку денному поки що не стоїть.

- Наскільки можливий повторний напад у найближчі роки, про який говорять деякі військові експерти, чи пізніше?

- Після цієї війни Україна зміниться, і я не думаю, що найближчими роками хтось наважиться на неї нападати.

На шляху до перемоги

- Чи перетвориться Україна на другий Ізраїль? І чи вдасться їй стати такою ж захищеною, як Ізраїль?

– Україні не треба бути Ізраїлем, у неї інша доля. Завдання України – побудувати правову державу. Україна – дуже талановита країна з погляду історії та народу, багата країна з погляду ресурсів, тому ми маємо зрозуміти, хто такий українець – це громадянин своєї країни. Також ми повинні не плутати патріотизм як любов до батьківщини з ненавистю до людей іншої національності чи релігії. І у цьому буде наша сила.

- Що відбуватиметься далі? Квітень, травень, червень – це хороші чи погані місяці для нас?

- Найгірше - у процесі та на шляху до перемоги. Прогнози на майбутнє в України добрі! До початку червня конфлікти ще будуть. І буде якийсь спалах конфлікту - чи то воєнного, чи то політичного - у серпні-вересні.

Анастасія Макарова: У нашої країни дуже гарний прогноз на перспективу. Як для сільського господарства, так і для нових технологій.

Будуть ті, хто захоче заробити на війні, будуть ті, кого знову не влаштує влада. Я дуже рекомендую людям об'єднатися і не реагувати на ворожнечу, яку сіятимуть зсередини, інакше це розхитає країну і наш президент, який зараз героїчно перебуває на посту, потрапить у немилість. Це теж може бути починаючи з літа.

Тому я бажаю людям вірити в краще і не брати до уваги акції протесту та інше – все це активно фінансуватиметься як усередині, так і з-за кордону.

- Чи зможемо ми відбудувати свою країну і як це станеться? Якщо так – звідки візьмемо гроші?

- Гроші дадуть західні партнери та суди з Росією. Відбудуємо у швидкому темпі, гадаю, не за десять років, а протягом п'яти років основне буде відновлено.

Вистоємо та відновимося

- Що відбуватиметься з економікою, з роботою в країні?

- Україна відновлюватиметься. Наша країна має дуже гарний прогноз на перспективу. Як для сільського господарства, так і для нових технологій. Не забуватимемо, що Україна годує більшу частину населення не лише в Європі. Головне, завдяки чому ми виграємо, – це наша земля. Землю в жодному разі не можна продавати. Це власність країни та її народу.

- Чи понесуть винні покарання за воєнні злочини на території України і коли?

– Не повністю, бо втрутяться великі гроші. До кінця вся правда буде відома не всім, і у всій повноті РФ не понесе покарання. Це геополітика. Росія не виконає своїх обіцянок, або виконає лише невелику частину.

Примітка редакції

Дорогі читачі. Редакція усвідомлює, наскільки у ці темні часи нам потрібна надія. Але при цьому просимо пам'ятати, що астрологічні прогнози не є науково підтвердженим методом. Тому вірити чи не вірити у пророцтво – вирішувати вам.