Завантажити ще

Слава Дьомін про конфлікт з Білик: Іру сильно зачепили мої слова

Слава Дьомін про конфлікт з Білик: Іру сильно зачепили мої слова
Фото: instagram.com/bilyk_iryna/slavademin_official

Телеведучий та інтерв'юер Слава Дьомін зізнався, що у нього стався конфлікт зі співачкою Іриною Білик. Винно в усьому інтерв'ю шоумена, яке він ще до Нового року взяв у Юрія Нікітіна. За словами радіоведучого, під час бесіди він поставив продюсерові запитання про співачку, яке сильно її зачепило.

– Ми зустрілися з Ірою на одному телевізійному проекті. Бачу - Іра. Я кажу: "Ой, Ірочко, привіт!" Вона мені: "А з тобою я не хочу спілкуватися". Потім я дізнався, що Іра на мене ображена, бо коли я брав інтерв'ю у Юри Нікітіна, у мене було запитання на кшталт "Чому в Ірини Білик після того, як вона перестала працювати з Юрою, немає більше хітів?". Іру це дуже сильно, я думаю, зачепило, - розповів радіоведучий в інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк.

Дьомін додав, що Білик має право ображатись, але це частина його роботи – ставити запитання гостю, зокрема й незручні. Слава уточнив, що це жодним чином не показує його ставлення до співачки.

- Іру це дуже сильно, я думаю, зачепило. Мені здається, вона має право образитись на це. Моя робота як інтерв'юера - ставити різні питання, у тому числі й компрометуючі. Це моя робота. Від цього моє ставлення до Іри зовсім не змінюється. Я до неї ставлюсь з величезною повагою, - поділився він.

На запитання, з ким із артистів, які замовчують війну або підтримали Україну, хотів записати інтерв'ю, Дьомін відповів:

- У мене було бажання записати інтерв'ю лише з Максимом Галкіним, коли він публічно висловив свою думку щодо війни в Україні. Я йому написав, на що він мені відповів, що поки що не дає інтерв'ю і не готовий до цього. Цитую: "Але тільки-но буду готовий, я обов'язково до тебе повернуся". Не знаю, це просто відмазка чи насправді так буде, - побачимо. Особисто я писав Ані Лорак. Ми з нею знайомі, і вона мені рік обіцяла дати інтерв'ю. Усі "годували" мене, що ось завтра-післязавтра ми все обов'язково відзнімемо, але я тоді попереджав, що ми говоритимемо і про політику в тому числі. Тому що це актуальне питання у людей, - наголосив Дьомін. - І коли почалася війна, я побачив, що вона абсолютно жодним чином не підтримала Україну. Там були якісь нейтральні картинки, під якими написано "Миру мир", - це трішки **йня. Я їй написав так: "Настав час обирати - гроші і кар'єра або все ж таки твоя країна, в якій ти виросла, і про яку ти говорила, що дуже сильно її любиш". Повідомлення було прочитано, але відповіді не було.

Дьому 37 років. У січні 2021 року Слава розлучився із дружиною Ксенією після 13 років спільного життя. Вони одружилися у квітні 2010-го після трьох із половиною років стосунків. Від цього шлюбу телеведучий має сина Владислава.

-