Завантажити ще

Лобода запустила бот для тих, кому страшно прокидатися і засинати: Почую всіх!

Лобода запустила бот для тих, кому страшно прокидатися і засинати: Почую всіх!

Українська співачка Світлана Лобода вигадала проект для надання психологічної допомоги всім, кого травмує війна в Україні. Про це зірка 25 травня оголосила на своїй сторінці у Фейсбук.

"Щодня у своїх соціальних мережах я отримую від вас велику кількість листів – про біль, переживання, історії. Отримуючи ваші листи, я читаю їх завжди зі сльозами на очах", – розповіла вона.

Співачка бачить, що останні три місяці повномасштабного вторгнення Росії до України життя кожного змінилося до невпізнанності.

"Неможливо звикнути до нових реалій, неможливо забути пережитий жах, складно впоратися з новими умовами життя, з невпевненістю у завтрашньому дні, а часом і з розпачом. Я знаю ці почуття, бо сама переживаю ці емоції", – поділилася Світлана Лобода.

Артистка вигадала, як може ще більше допомогти кожному, допомогти не просто відповіддю на листи, не просто підтримати словом, а допомогти максимально більшій кількості людей. Вона вирішила залучити професіоналів, із якими працює сама.

"Тому сьогодні, зібравши команду професійних психологів, ми запускаємо телеграм-бот @lo_help_bot, завдяки якому кожному, кому сьогодні важко, страшно прокидатися і засинати, буде надано психологічну допомогу", - пообіцяла Лобода.

Також співачка оголосила про запуск LOBODA Help Center – це буде місце реальних зустрічей. Телеграм канал центру - @Loboda_Help_Center. В рамках LOBODA Help Center і надалі надаватиметься матеріальна допомога, реалізовуватимуться численні благодійні проекти.

"Я обіцяю, що почую всіх! - майже процитувала Лобода старе передвиборче гасло Януковича. - Тільки разом ми зможемо пройти цей складний шлях у нашій спільній новій реальності!"

Світлана Лобода виявилася однією з найсуперечливіших постатей у шоу-бізнесі за підсумками першого місяця війни. Зірка не замовчувала те, що відбувалося, не залишалася осторонь, але при цьому довго не називала речі своїми іменами, що разом з репутацією, послужило їй погану службу.

У Росії Лобода потрапила до чорного списку, а в Україні Лободу серед інших українських та російських артистів хотіли позбавити творчих звань за недостатньо виразну позицію. Лише 24 березня, через місяць, Лобода назвала війну війною і прямим текстом написала, що Росія вторглася до України. До цього зірка запевнила, що не має наміру відмовлятися від українського громадянства.