Завантажити ще

Лобода: Я поїхала з України, коли почали дошкуляти журналісти

Лобода: Я поїхала з України, коли почали дошкуляти журналісти
Фото: instagram.com/lobodaofficial

Співачка Світлана Лобода (LOBODA) зізналася, що призупинила концертну діяльність в Україні, бо переймалася безпекою шанувальників. За словами артистки, у 2017 році перед шоу у київському Палаці спорту їй почали дошкуляти журналісти своїми переслідуваннями, через що потім вона тимчасово і залишила країну. Про це зірка заявила у YouTube-проекті "Экзамен на откровенность" Маші Єфросініної.

- Паралельно зі зростом моєї популярності мене та мою родину починають з усіх боків переслідувати журналісти. Куди б я не приїжджала, на мене полювало дві-три машини журналістів, і на певному каналі була хронологія подій, що відбуваються в житті Світлани Лободи. Було, певно, завдання, я думаю, зробити моє життя нестерпним, тому що надто яскраво моя зірка горіла в той момент. Дрони літали над моїм будинком, то була кульмінація. Я винайняла юристів, додаткову охоронну службу. Ці люди із журналістами під'їжджали під мій будинок. Вони не соромилися, не ховалися ніде. Просто циркулювали над будинком. Я не могла виходити у двір, не випускала у двір дитину, – розповіла співачка. – Паралельно з цим у мене готується концерт у Палаці спорту, я вже тоді на нервовому взводі. Охоронець каже: "Світлано Сергіївно, це неможливо. Вам потрібно кудись виїхати на певний час". А я відповіла: 'У мене концерт, мені треба зробити його. Потрібно протриматись до концерту. Як тільки він відбудеться, після цього ми зможемо поїхати на деякий час пожити в якійсь іншій країні".

Озвучила виконавиця й причину зриву її концерту в Одесі у травні того ж року.

- У нас був конфлікт із однією дуже впливовою людиною в Одесі, - поділилася Світлана. - Відбувся інцидент, про який я не хочу наразі казати, але на момент зриву концерту ми про це не знали. Ситуація прояснилася буквально кілька років тому. Після того випадку ми з командою вирішили призупинити концерти в Україні.

Після цього артистка тимчасово не давала концертів в Україні, виступала лише на корпоративах. Розчулившись, співачка розплакалася і зізналася Маші Єфросініної, чому їй було важливо знову зазвучати на великих майданчиках в Україні. Вдалося це зробити лише через чотири роки. У серпні 2021 року артистка дала концерт з аншлагом в Одесі.

Лободі 39 років. Вона заслужена артистка України. У 2004 році була солісткою групи "ВІА Гра", а після виходу з колективу розпочала сольну кар'єру. 2009 року представляла Україну на конкурсі "Євробачення" у Москві, де посіла 12-е місце. Найвідоміші її хіти: "40 градусів", "До чорта кохання", "Твої очі", "СуперStar". Артистка виховує двох доньок: 10-річну Єву від стосунків із режисером-хореографом Андрієм Царем та 3-річну Тільду, ім'я батька якої не називає.

Новини по темі: Світлана Лобода (LOBODA)