18 травня
Завантажити ще

Галкін віддав частину гонорарів на допомогу українським біженцям

Галкін віддав частину гонорарів на допомогу українським біженцям
Фото: instagram.com\Максим Галкін

Російський телеведучий Максим Галкін закликав передплатників приєднуватися до благодійної діяльності та надавати допомогу українським біженцям. Відео із цим закликом артист 24 травня розмістив в Інстаграм.

- Як і обіцяв, частину грошей, які зароблю на концертах в ізраїльському турі, переведу біженцям з України – до фондів, які допомагають біженцям. Я вже це зробив. Переказав гроші у кілька фондів. Зазвичай я не розповідаю про свою участь у благих справах, але вважаю, що зараз просто необхідно рекламувати діяльність фондів, організацій, людей, які самовіддано допомагають тим, хто потребує цієї катастрофічної ситуації, – сказав Галкін.

За словами артиста, він уже перерахував гроші до австрійського фонду Austrian Aid Community.

- Я допомагатиму біженцям з України. У мене буде багато концертів у всьому світі, сподіваюся, і в Росії. І в різні фонди я надсилатиму гроші. Критерієм, безперечно, буде не те, в якій країні зареєстрований фонд. Критерій – прозорість, впевненість, що кошти дійдуть адресата. Вважаю допомогу біженцям з України своїм обов'язком як громадянина РФ, який поділяє відповідальність за те, що відбувається, - додав Галкін.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Максим Галкін (@maxgalkinru)

Максим Галкін - один із небагатьох російських зірок, які засудили напад РФ на Україну. Незабаром після вторгнення Росії він разом із дітьми та дружиною Аллою Пугачовою виїхав із Росії до Ізраїлю. Пізніше Галкін зізнався, що змушений був поїхати, тому що в країні стали забороняти його концерти, крім того, почалося цькування.

22 квітня Галкін заявив, що частину своїх гонорарів від концертів в ізраїльських містах передасть на допомогу українським біженцям. 24 квітня артист висловив співчуття рідним загиблих внаслідок обстрілу крилатими ракетами окупантів в Одесі. Російський юрист зізнався, що не розуміє, як одночасно влада Росії може святкувати Великдень і напередодні цього свята посилати ракети в Україну. Після цієї заяви Галкіна розжалували із ведучих Першого каналу. Маша Єфросиніна після розмови з Максимом розповіла, що той у Росії "втратив усе", зокрема замок у селі Грязь.