Завантажити ще

Кіно до загсу довело: як закохувалися Катерина Тишкевич, Антоніна Хижняк, Наталка Денисенко і Тарас Цимбалюк

Кіно до загсу довело: як закохувалися Катерина Тишкевич, Антоніна Хижняк, Наталка Денисенко і Тарас Цимбалюк
Фото: Instagram Тишкевич

28 серпня актор Дмитро Сова одружився на актрисі Дарині Легейди через 10 місяців після знайомства. Пара познайомилася на зйомках в жовтні минулого року, а в грудні Діма зробив Даші.

"Обіцяю тримати за руку в будь-яких обставинах і бути за тебе. Обіцяю бути з тобою, бути твоєю, бути собою", - зізнається Даша чоловікові.

Ну а 31 серпня пішли під вінець зірка серіалу "Спійматі Кайдаша" і "Ніщо не трапляється двічі" Григорій Бакланов і "Папика-2" Анастасія Цимбалар.

"Ми організували все за два дні. Коли нам повідомили, що все-таки є два загальних вихідних, вільних від зйомок, ми вирішили, що відкладати розпис ще на рік, а він був би вже 4-м, більше не хочемо. Увечері напередодні торжества у нас не було ні костюма, ні кілець, ні відеограф, нічого, і я була впевнена, що ми все скасуємо. Але Гришине "все буде" спрацювало, і раптом почали з'являтися люди, які методом неймовірних зусиль зробили все, щоб це важливе для нас подія все-таки відбулося ", - зізнається Настя.

І це далеко не все історії, коли зі знімального майданчика - прямо в загс.

Катерина Тишкевич та Валентин Томусяк

 

Катерина Тишкевич та Валентин Томусяк

Катерина Тишкевич та Валентин Томусяк

Катерину Тишкевич та Валентина Томусяк "звів" "Безсмертник", де вони грали закоханих. Фото: Інстаграм Тишкевич

Зірка "Безсмертника", "Жіночого лікаря-5" і "Ніщо не трапляється двічі" Катерина Тишкевич з майбутнім чоловіком, актором Валентином Томусяк, познайомилася на зйомках серіалу "Безсмертник" в 2014 році.

- З Валиком ми познайомилися на зйомках серіалу "Безсмертник", де грали чоловіка і дружину, - згадує в інтерв'ю "КП" Катерина Тишкевич. - Це був мій перший проект, мені - 19 років, я ще таке дитя перелякане. І Валик такий гарний. Але спочатку так собі думала: "Він дуже красивий, чоловік не повинен бути таким красивим, солодким. Ні, не дивлюся в його бік". А потім дівчинки-гримери кажуть: "Катя, придивися, він не тільки красень, він ще й чоловік!" Дівчата мали рацію. Придивилася, так - мій, вирішила, що забираю. У нас почався роман, ми нашіптували, ховалися, зйомок було багато, один вихідний на місяць, і це в кращому випадку, побачення ночами... Зустрілися два роки, і Валик зробив мені пропозицію. А потім ще через два роки одружилися. Він - моя шалене кохання.

Актриса зізнається: перший крок зробила сама. Сказала просто - давай зустрічатися:

- Ми тоді обидва були після розриву першого кохання, і Валик не наважувався, хотів погуляти. А тут я така! Але як потім зізнався, відразу зрозумів: якщо зараз - так, то все, з такими, як я, не вийде просто погуляти місяць. Хоча я спочатку теж не була налаштована серйозно.

У лютому пара відзначила другу річницю з дня весілля.

Антоніна Хижняк та Олександр Боднар

 

Тоня Хижняк

Тоня Хижняк

Тоня Хижняк визнається, що їй дуже пощастило з Сашком. Фото: Інстаграм Хижняк

У минулому році зірка "Спійматі Кайдаша" Антоніна Хижняк зустріла свою любов на знімальному майданчику серіалу "Слід", де вона грає експерта по зброї, балістики і трасології Катерину Червону. Обранцем актриси став ще один герой цієї кіноісторії - актор Олександр Боднар, яка втілила в картині слідчого-оперативника Ярослава Гайворона.

- Навіть не знаю, зустрілися б ми в цьому житті за інших обставин. Вважаю, мені дуже пощастило, - розповідала Тоня в інтерв'ю "КП". - Ми дуже багато часу проводили на майданчику разом, були дуже довгі зміни, їх було дуже багато... А так як ти постійно перебував і в кадрі і поза кадром поруч з цією людиною, спілкування виникало само собою, і нас це зближувало. Ну і, звичайно ж, вирішальним моментом, як мені здається, стала історія з моїм переломом ноги. Так вийшло, що Саша був безпосереднім свідком цього жахливого події і кинувся допомагати мені з самої першої секунди: поїхати в аптеку, відвезти до лікаря, і в цей же період зйомки не припинялися. Вийшла на роботу через 12 годин після перелому.

Саша в прямому сенсі слова носив мене на руках. Коли, наприклад, треба було швидко з точки на точку переміститися, він просто підхоплював мене на руки, переносив, і ми далі починали знімати. Напевно, тим, що він без всяких слів відразу кинувся мені на допомогу, він мене і підкупив. Це дуже нас зблизило, незважаючи на те що був дуже складний період - три місяці пекельного болю кожен день. Уявляю, наскільки складно витримувати людини, у якого постійний біль, і тебе ніщо не може відвернути, ти постійно на антибіотиках, ліках, знеболюючих. Йому, звичайно, дісталося найбільше. Але він завжди був поруч - як то кажуть, і в горі, і в радості.

На "шапку" ( "шапка" - це кінець знімального процесу і вечірка на честь цього. - Авт.), А це було восени 2020 го, Тоня і Саша прийшли вже як пара. З тих пір щасливі разом.

Наталка Денисенко та Андрій Федінчік

 

Наталка Денисенко

Наталка Денисенко

Наталка Денисенко в четвертий раз вийшла заміж за Андрія Федінчіка в Єгипті 1 травня. Фото: Особистий архів Денисенко

Наталка Денисенко познайомилася з Андрієм Федінчіком на студи звукозапису на озвучці фільму, але їхні стосунки зав'язалися під час зйомок серіалу "Клан ювелірів", де вони грали закоханих Тимура і Зою. На той момент Андрій був одружений, але, за його визнанням, саме Наталку він шукав все своє життя.

- Я була вільною жінкою, і, хоча у мене було багато залицяльників, серйозно до них не ставилася. І тут зустрічаю Андрія. А у нього така божевільна енергетика - словами не передати! У ньому відразу відчувалася надійність. І він - дуже красивий. Дивилася на нього і думала: ось такий чоловік мені треба! - розповідала Денисенко в інтерв'ю "КП". - Вирішила додати в друзі на Фейсбуці - дивлюся, а він тиждень тому одружився. Відразу і відкинула ці думки. Потім, через півроку, нас затвердили на головні ролі в серіалі "Клан ювелірів", де ми грали закохану пару. Ми були дружні, але у мене і в думках не було, щоб його спокушати: спасибі, чужого мені не треба. У нас були теплі відносини. Я його любила просто так, мені хотілося зробити йому щось приємне, ми носили один одному кави на майданчику, дуже багато спілкувалися. А потім ми з ним сидимо, спілкуємося, і я раптом розумію, що, якщо зараз не встану і не піду, він мене поцілує. Ще думала: "Ну навіщо мені це треба, Господи, спаси". Але приходить цей самий день, і він мені каже: "У мене до тебе серйозна розмова. Моя дружина запитує, що у нас з тобою, тому що відчуває, що щось не так. І я сказав, що в тебе закоханий, що нам з нею треба розлучитися, тому що хочу бути з тобою ". У мене була і радість, і шок...

Після закінчення зйомок серіалу Андрій і Наталка стали разом жити, купили квартиру, Андрій зробив пропозицію. Потім вона завагітніла.

- І все дуже швидко якось у нас склалося. Я навіть не уявляю, щоб моїм чоловіком був хтось інший, а не Андрій, - говорить актриса.

1 квітня пара відзначила четверту річницю весілля нової... весіллям. Щороку сім'я організовує собі нове торжество.

- Перше весілля була на Мальдівах. Друга - на фестивалі весільних церемоній, вона вийшла просто космічної. Третє весілля - це, власне, розпис в Київському центральному загсі з короваєм, рушниками, іконами, батьками, все як годиться. Четверта - в цьому році в Єгипті, - розповідає нам Денисенко.

У Андрія та Наталки є син Андрій Федінчік-молодший, якому 29 вересня виповниться 4 роки.

Тарас Цимбалюк і Тіна Антоненко

 

Тарас Цимбалюк

Тарас Цимбалюк

Тарас Цимбалюк закохався в Тіну з першого погляду. Фото: Інстаграм Цимбалюка

Зірка "Фортечний" Тарас Цимбалюк зустрів свою другу половинку на зйомках кліпу Діми Монатика в 2017 році.

- Знімався в кліпі MONATIK на пісню "Вічність", і мені сподобалася дівчина - вона була в команді головним візажистом. Але коли прийшов на грим, вона чомусь попросила, щоб мене підготували в кадр її асистентки, - розповідав нам свою особисту історію Тарас Цимбалюк в інтерв'ю. - Минуло пару тижнів, я знайшов її в Інстаграме, підписався. Були думки написати, лайк поставити, але мені здавалося це недоречним. Якийсь чувак починає лайкать, підкочувати, писати... А раптом вона в стосунках? Хоча, якщо чесно, навіть не знаю, чого чекав. Написав аж навесні 2018 го. Так у нас почалося спілкування на рівні смайлів, сторіз. Страх, що якщо не я, то хтось інший її забере, був однозначно. І я вирішив написати. Тіна теж за мною спостерігала, але у неї не було такого драматизму, як у мене, він дивилася на все трохи простіше. Хоча трепет був, коли я їй написав.

За його словами, такі почуття у нього були вперше в житті:

- Я тоді ще думав: ну що ж це таке, бачив дівчину буквально три секунди і тепер весь час про неї думаю. Я ж завжди відштовхував ці історії про любов з першого погляду, всі ці кіношні мильні сюжети... Через пару місяців ми зустрілися біля парку Шевченка і просто гуляли, розмовляли. Я ж нічого про неї не знав, тільки те, що вона - особистий візажист Світлани Лободи, з якої колесить по всьому світу. Розумів, що у неї є і прихильники, і своя публічне життя, що у людини багато різних варіантів, але мені хотілося з нею спілкування...

Тарас зробив Тіні пропозицію в прямому ефірі "Танців з зірками" в минулому році, а в липні пара зіграла весілля в Карпатах.

- 03.07.2021 - рівно 3 роки нашим відносинам і відтепер день нашого одруження, - зізналася Тіна в день весілля. - Прошу любити і жалувати Тіну Цимбалюк!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

У чому зірки заміж йдуть : Сумська в фаті на срібне весілля, а екс- "холостячка" пошила наряд сама

Які наряди вибирають нареченої в свій найважливіший день.