17 липня
Завантажити ще

Майно після розлучення: маєток Камалії і Захура перейде донькам, а Квіткова купить квартиру сину

Майно після розлучення: маєток Камалії і Захура перейде донькам, а Квіткова купить квартиру сину
Фото: Instagram.com/kamaliyaofficial/

Розлучення актора Костянтина Войтенка та танцівниці Валентини Марініної було гучним і нелегким, однак парі вдалося домовитися про розподіл майна.

«Ми конфліктували, але потім домовилися. Як, напевне, і будь-яка пара. Він іноді згадує, що йому довелося залишити нам з Емілією квартиру. Костя забрав машину, земельну ділянку і всі гроші, які були. Держава вирішила, що 2200 гривень аліментів на дитину - це достатньо. І все, що зверху він може платити, він платить. Це він сам вирішує, скільки достатньо. Залежить від його доходів, але ж я їх не перевіряю. Отримуємо десь 4−5 тисяч гривень на місяць, - розповіла Марініна в інтерв’ю Аліні Доротюк. 

Співачка Анна Трінчер та блогер Олександр Волошин мали шлюбний контракт, то ж усе майно, яке записане на Трінчер, залишилося їй, а те, що на Волошина, - йому.

Як наші знаменитості ділять спільно нажите після розлучення – у добірці Коротко про.

Камалія та Мохаммад Захур

Камалія зізналася, що офіційно вже розлучилася з Мохаммадом Захуром. За її словами, вони залишися в гарних стосунках і час від часу навіть живуть разом.

- Ми були по шаріату одружені, по шаріату й розлучилися. У нас діти ростуть, ми зразкові батьки для своїх дітей. Ми дружимо, підтримуємо одне одного, у нас добрі гарні стосунки. Ми вважаємо, що це цивілізовані відносини, - розповіла співачка «Люкс ФМ». 

Мохаммад Захур живе з дітьми в Лондоні, а коли вони приїжджають до Києва, то всі разом живуть у заміському маєтку, який у майбутньому дістанеться донькам - Арабеллі і Мірабеллі.

- Він живе з дітьми в Лондоні. Коли вони приїжджають в Київ, тоді ми всі разом живемо в одному будинку. Це наш спільний будинок. Це будинок в майбутньому наших дітей. Майно ми не ділили. Чи будемо щось ділити – не знаю. Коли я до них їжджу в гості у Лондон, ми теж всі живемо в одній квартирі, - пояснила Камалія.

Про розлучення Камалія повідомила у квітні минулого року. Пара прожила у шлюбі 20 років.

Спільний будинок під Києвом Камалія та Захур вирішили залишити донькам. Фото: Instagram.com/kamaliyaofficial/

Спільний будинок під Києвом Камалія та Захур вирішили залишити донькам. Фото: Instagram.com/kamaliyaofficial/

Даша Квіткова та Нікіта Добринін

Даша Квіткова каже, що з ексчоловіком Нікітою Добриніним зараз підтримує виключно батьківські стосунки заради сина Лева, і обов’язки щодо виховання дитини вони ділять навпіл. Мирно поділила пара й спільне майно.

- Ми поділили все порівну. Будинок залишився мені, а квартира – йому. І ми поділили машини. Коли будинок продасться, всі кошти підуть мені, але в нас є домовленість з Нікітою, на яку ми пішли обидва: тільки-но я продаю будинок, я купую квартиру Леву. Це буде власність нашого сина, - розповіла блогерка в інтерв’ю «Неймовірній правді про зірок». 

Квіткова та Добринін офіційно розлучилися в червні 2023 року, проживши разом 3 роки.

Даша Квіткова, коли продасть заміський будинок, купить синові квартиру. Фото: Instagram.com/kvittkova/

Даша Квіткова, коли продасть заміський будинок, купить синові квартиру. Фото: Instagram.com/kvittkova/

Анна Саліванчук та Олександр Божков

Нещодавно Анна Саліванчук відмовилася відповідати на питання журналістів «Ранку у великому місті» про те, чи поділили вони з чоловіком Олександром Божковим майно. Акторка зазначила, що нічого на цю тему коментувати не буде, тим паче – у присутності сина.

Саліванчук зізнавалася, що болісно переживає розлучення і не хоче підтримувати дружні стосунки з колишнім. Усі питання, які стосуються дітей, експодружжя обговорює у листуваннях.

- Мені зараз не хочеться спілкуватися. Коли у нас є це спілкування, воно робить мені боляче. Я ще не готова. Я прошу, щоб це були смс, переписки. Ми спілкуємося трохи, але мені б хотілося, щоб цього не було. Мені потрібен час, - сказала Саліванчук у програмі «Ближче до зірок».

Однак сини Гліб та Микита з батьком спілкуються добре. До того ж, за її словами, чоловік бере активну участь у вихованні дітей:

- Вони дружать з татом, спілкуються. Вони зідзвонюються по Facetime.

Акторка розлучилася 18 травня минулого року після 8 років шлюбу.

Анна Саліванчук поки що спілкується з колишнім лише з приводу виховання синів. Фото: Instagram.com/elenponomaryova/

Анна Саліванчук поки що спілкується з колишнім лише з приводу виховання синів. Фото: Instagram.com/elenponomaryova/

Володимир Остапчук та Христина Горняк

Володимир Остапчук та Христина Горняк розлучилися після 2 років шлюбу восени 2022 року, але до сих пір не можуть владнати питання з розподілом майна – двоповерховим будинком у котеджному містечку під Києвом. Житло пара почала будувати незадовго до повномасштабної війни.

За словами Горняк, після розлучення Володимир планував подарувати їй будинок, однак згодом передумав. Сісти за стіл переговорів їм так і не вдалося.

- Якби ми вже закрили питання з будинком, думаю, наші стосунки взагалі б не згадувалися. Але поки що потрібно нагадувати про те, що є ще невирішені моменти. Є домовленість, є ситуація, як ми будували цей будинок. Можливо, якась образа у нього. Володимир хотів цей будинок мені подарувати. Він навіть зробив у нотаріуса договір дарування на мене. Я сказала про те, що ми ж домовлялися, що це будинок 50 на 50, не потрібно. Але тепер я вже жалкую. Треба було, щоб усе-таки подарував. А зараз би я це розподілила чесно, - розповіла нотаріус в інтерв’ю каналу «Балючі теми». - Якщо ти вже про щось домовляєшся, ти маєш своє слово стримати. Ти можеш вийти зі мною на діалог, сказати: давай так, давай по-іншому. Я намагалася виходити на діалог, але він у нас нічим гарним не завершувався. Я за діалог. Тому що, коли я піду до суду, питань для діалогу вже не буде.

Христина зізнається, що Остапчук прописав у їхньому будинку свою третю дружину Катерину Полтавську.

- Мені дивно, що в наш будинок він прописав нову свою дружину. Він же його ніколи не продасть, він зможе там тільки жити. Без мого дозволу законно він його ніколи не продасть, - продовжує вона. - Я вже думала: та хай вже… А потім мої друзі кажуть: «Отямся! Ти ж туди вкладала! Забирай свою частину». Я незлопам’ятна людина, подивимося, як воно буде.

На початку травня Горняк навіть навідалася до будинку, про що розповіла в інстаграмі:

- Приїхала, перевірила спільне майно, все зафіксувала. Потрібно було зафіксувати все, що там і як. Давно я тут не була. Це було не просто, але це необхідно.

У свою чергу після інтерв’ю Горняк Полтавська звернулася до неї в сторіз зі словами: «Тьоть, отстань».

Горняк осторонь стояти не лишилась.

- Зі мною завжди можна домовитися. Та коли мене ображають і не тримають слова, я захищаюсь і буду захищатись. І вже справа принципу і справедливості, адже я своє слово стримала. Виховання є або його немає. Це я вам як доросла «тьотя» кажу. Дякую, що так уважно слідкуєте за моїми інтерв’ю та життям. Нагадаю, що це питання стосується тільки мене і мого колишнього чоловіка. Треті особи тут зайві, - прокоментувала Христина.

Христина Горняк біля будинку, який вони починали будувати разом з Володимиром Остапчуком. Фото: Instagram.com/kristygor/

Христина Горняк біля будинку, який вони починали будувати разом з Володимиром Остапчуком. Фото: Instagram.com/kristygor/