28501
0
22 квiтня
Завантажити ще

Як розлучаються зірки: Білозір - через суд, а Камалія покаже, як жити у злагоді

Як розлучаються зірки: Білозір - через суд, а Камалія покаже, як жити у злагоді
Фото: Instagram.com/oksana_bilozir/

Приголомшливою новиною цього тижня стало розлучення народної артистки України Оксани Білозір та музиканта, продюсера Романа Недзельського після понад 30 років шлюбу. Через 20 років подружнього життя про розставання з чоловіком Мохаммадом Захуром заявила і співачка Камалія.

Зірки розповідають, як вони проходять цей шлях.

Оксана Білозір та Роман Недзельський

65-річна Оксана Білозір розлучилася зі своїм чоловіком, музикантом, а нині військовослужбовцем ЗСУ, 55-річним Романом Недзельським. За словами Недзельського, ініціаторкою розлучення стала Оксана.

- Ми прожили майже 33 роки, в цьому році мало бути 33. Ми розлучилися наприкінці 2022 року. Просто банально я отримав повістку до суду, і нас розлучили. Оксана подала на розлучення. Оскільки я в армії, то не міг прийти на судове засідання, мене три рази не було, і нас автоматично розлучили. Я був проти цього, але Оксана подала. Тому сьогодні ми вже офіційно не є чоловіком і дружиною, - розповів Роман Недзельський в інтерв’ю Rostyslove Production

Що саме стало причиною розлучення, Недзельський казати не став. Зараз, за його словами, вони з колишньою дружиною майже не підтримують зв'язок.

- Ми майже не підтримуємо зв’язок. Я ж в армії, мене вже більше року немає вдома. Вона нічого не питає в принципі, - говорить музикант. - У нас в армії є дуже велика проблема, коли чоловіки служать і отримують інформацію про те, що вони втрачають сім'ї. Я, до речі, був одним із таких військових психологів, які приймають цю інформацію, якось заспокоюють. Але в той же час в мене така сама ситуація, і про це мало хто знав. Минулого року ще все було нормально. Якраз на Великдень ми разом паску святили, все було добре. Я взяв відпустку на сім днів, приїхав до Львова. Але це було в минулому, давайте говорити про майбутнє.

Недзельський зізнається, що взагалі на цю тему не хотів би говорити, адже тут немає чим хвалитися.

- Я абсолютно нормально це переживаю. Я живий мужчина, при силі, при пам’яті, при розумі, при обов’язках, в мене є ціль – я пішов боронити країну, свою сім’ю, своїх дітей, своїх внуків, - додав він.

Оксана Білозір у коментарі сайту Obozrevatel розповіла, що вони з чоловіком вже більше 10 років не живуть разом і все обговорили завчасно. А слова Романа були вирвані з контексту ведучим, який брав у нього інтерв’ю.

- Почнімо з того, що тут ніякої сенсації немає. Сенсації вигадують люди, які мали би взяти зброю в руки і йти воювати, як воює Роман. Тому що вся сенсація полягає в тому, що ми вже більше 10 років не живемо разом, - говорить Білозір. - Я живу в орендованому будинку, щоправда, всі ці роки я жила разом з його мамою і з нашим сином, а він живе у нашому спільному будинку на Дніпрі. Роман прекрасно знав, і ми з ним це обговорювали. Нас розлучали десь два чи три місяці. Ніхто нікуди не спішив, ніхто ніяких нахабних речей не робив. Звичайно, сам процес неприємний. Як ви думаєте, в моєму віці таке рішення легко дається? Потрібно, щоб завжди в житті був порядок і ти чітко розуміла, що і куди. І війна тут ні до чого. Це вже все було давно. Це розкрутили, зробили несподіванку. Мені просто було смішно з цього.

Співачка каже, що їм вдалося залишитися в хороших стосунках.

- Роман для мене прекрасний і надійний друг. Ми спілкуємося, діти його люблять, внуки його люблять. Те, що ми закінчили свої стосунки, – це наше приватне і наше особисте. Робити на цьому якийсь піар мені смішно і дивно. Зараз іде війна, і замість того, щоб позитивні моменти озвучувати, вихопили якийсь емоційним момент і на ньому накрутили цілу історію. Кожна людина має право на емоції. Може, в нього настрій був поганий, може, якась хвиля підійшла, – пояснила вона.

Оксана Білозір була одружена двічі. Першим чоловіком співачки був композитор та народний артист України Ігор Білозір. У шлюбі Ігор та Оксана прожили 14 років, у них народився син Андрій. У Романа та Оксани є спільний син Ярослав.

Оксана Білозір та Роман Недзельський прожили у шлюбі 32 роки. Фото: Facebook.com/oksana.bilozir

Оксана Білозір та Роман Недзельський прожили у шлюбі 32 роки. Фото: Facebook.com/oksana.bilozir

Камалія та Мохаммад Захур

Після 20 років шлюбу про розлучення оголосили 45-річна Камалія та 67-річний Мохаммад Захур.

- Ми знаємо, що не на це чекав від нас український народ. Це не те майбутнє, яке ми собі уявляли. З важким серцем ми просуваємось вперед порізно. Ми справжні люди, з реальним життям, зі справжніми сім'ями, друзями та колегами. Ми старанно працювали над нашими проблемами протягом останнього року і дійшли висновку, що хоча ми дуже любимо один одного, ми залишимося розділеними і більше не будемо партнерами у шлюбі, при цьому ми залишаємося партнерами у вихованні дітей і прагнемо разом виховувати та стати дорогими друзями та відданими батьками наших улюблених дочок Арабелли та Мірабели, - повідомила Камалія в соцмережах.

При цьому співачка запевнила, що у майбутньому вони з Захуром покажуть українцям, як ідеальна родина має продовжувати жити у коханні та злагоді навіть після розлучення.

Причину розриву Камалія не озвучувала та попросила журналістів поважати їхнє приватне життя. Однак раніше зізнавалася, що останній рік був для них із чоловіком непростим через її сварки з донькою Мохаммада від першого шлюбу Тетяною. Найбільш образливим для співачки було те, що чоловік завжди ставав на бік доньки.

Нині 9-річні доньки Камалії та Захура живуть з ним у Лондоні, адже ходять там до школи.

- Ми твердо вирішили із Захуром: якщо школи в Україні почнуть працювати офлайн, ми не чекатимемо на закінчення війни, а з вересня повернемо дівчаток до Києва. Ми чітко розуміємо, що онлайн-навчання абсолютно не ефективне, діти повинні відвідувати школу, - додала співачка.

Водночас Камалія продовжує публікувати в соцмереажх світлини, як вони усією родиною проводять час разом.

Камалія говорить, що вони з чоловіком залишаються партнерами у вихованні дітей. Фото: Instagram.com/kamaliyaofficial

Камалія говорить, що вони з чоловіком залишаються партнерами у вихованні дітей. Фото: Instagram.com/kamaliyaofficial

Антон Савлєпов та Ірина Горбачова

34-річний учасник гурту Quest Pistols Антон Савлєпов розійшовся з дружиною, 35-річною російською акторкою українського походження Іриною Горбачовою. Про це він сказав у коментарі сайту ТСН.ua. Журналісти звернулися до співака за роз'ясненням через появу Горбачової 20 квітня на відкритті Московського кінофестивалю, президентом якого є Микита Міхалков.

- Вже пів року ми не підтримуємо контакт. Всі свої рішення Ірина як доросла людина приймає самостійно. Дякую за розуміння, - сказав Савлєпов.

Чи розійшлося подружжя офіційно і що стало причиною розриву, Савлєпов не зізнається. В Інстаграмі співак лише попросив не писати йому в дірект на цю тему, бо «впадло на це виділяти час».

Савлєпов та Горбачова одружилися 2021 році. Ірина родом із Маріуполя, де жила до 9 років. Коли почалося повномасштабне вторгнення, Горбачова та Савлєпов допомагали українським біженцям, про що акторка розповідала в Інстаграмі. Вона відмінила концерти в Росії та до недавнього часу проживала за кордоном. Нині ж Горбачова повернулася до своєї роботи в Росії і видалила в Інстаграмі фото з Савлєповим.

Антон Савлєпов не підтримує контакт із Іриною Горбачовою вже пів року. Фото: Instagram.com/anton_savlepov

Антон Савлєпов не підтримує контакт із Іриною Горбачовою вже пів року. Фото: Instagram.com/anton_savlepov

Даша Квіткова та Микита Добринін

Шлюборозлучний процес 35-річного Микити Добриніна та 24-літньої Даші Квіткової ще триває – пара чекає на рішення суду. Про розставання Микита та Даша повідомили у січні цього року. За їхніми словами, вони залишилися «в нормальних, людських, батьківських, спокійних стосунках», їх об’єднує тільки син Лев.

- Микита може приїхати додому, коли хоче, побачити дитину, коли я є, – зізнавалася блогерка.

Квіткова розповідала, що в їхній сім'ї були проблеми, проте подробиць конфліктів на публіку ніхто з них не виносив. Нещодавно, відповідаючи на запитання підписників про те, якого чоловіка вона хотіла б зустріти, Даша відповіла:

- Я просто не хочу більше нічого вирішувати, я вже навирішувалася. Я не хочу бути у стосунках ведучою, я хочу бути веденою, тому що від першої ролі мене вже нудить. Я хочу, щоб мене взяли за руку і поставили за спину, бо перед спиною я вже була, дякую. Я хочу довіряти рішенням чоловіка, хоча іноді обурюватися, бо як це за мене щось кажуть. Я не хочу бути ініціатором і тягти, бо мої плечі вже втомилися. Я просто хочу розслабитися, насолоджуватися материнством, стосунками та роботою.

Днями Квіткова з’їхала з будинку за містом, який вони разом з Микитою побудували у шлюбі, і винайняла велику квартиру. Чому вона вирішили залишити будинок, де жила весь цей час із сином, відповідати підписникам не стала.

- Друзі, давайте, будь ласка, домовимося. Якщо ви бачите, що я не відповідаю на ваші запитання, які ви задаєте по мільйону разів, це означає, що я просто хочу, щоб це запитання залишилося лише зі мною, для мене. Я не хочу відповідати чому, навіщо стався цей переїзд, – повідомила Квіткова.

Даша Квіткова зізнається, що нині її з Микитою об’єднує тільки син. Фото: Instagram.com/kvittkova

Даша Квіткова зізнається, що нині її з Микитою об’єднує тільки син. Фото: Instagram.com/kvittkova