Завантажити ще

Нікіта Добринін та Даша Квіткова розійшлися після трьох років шлюбу

Нікіта Добринін та Даша Квіткова розійшлися після трьох років шлюбу
Фото: instagram.com/kvittkova/

Герой дев'ятого сезону "Холостяка" телеведучий Нікіта Добринін та Даша Квіткова розійшлися після трьох років шлюбу. Пара вже півтора тижні не живе разом, але продовжують спільно виховувати сина. Про це вони повідомили в Інстаграмі.

- Ми не разом. Не буде брудної білизни та пошуків винних. У нас росте син і ми робимо все, щоб залишитися просто в здорових батьківських стосунках. Я буду вдячна за розуміння та повагу до рішення, яке ми прийняли. Прийняли не для вас, а для себе та свого подальшого життя, - написала Квіткова в Інстаграм.

В інтерв'ю Маші Єфросиніній Квіткова розповіла, що проблеми у стосунках почалися задовго до війни. Незважаючи на кохання, пара робила один одному боляче морально.

- Це було рішення обох, але першою на розмову вийшла я. Нікіта мене підтримав, тому що відчував те саме. Ми були разом 24/7. Ми просто в якийсь момент зрозуміли, що, по-перше, ми дуже перенасичилися один одним. По-друге, у нас різна швидкість. Я лечу попереду планети, а він більш плавний. На фоні цього ми морально один одного задушили. Я багато працюю і приділяю цьому багато часу. Йому це не подобалося. Я розривалася між роботою, сином та чоловіком. У нас була «гра», хто кого більше кольне… Було дуже багато сліз і розмов. Це рішення не одного дня. Кохання не пройшло. Я його люблю і він мене любить, але це ті стосунки, де тобі боляче, - розповіла Квіткова.

Квіткова та Добринін ходять до психолога, тому що хочуть продовжувати разом виховувати сина Лева. Наразі хлопчик живе з мамою. При цьому Даша не виключає, що через певний час вони з Нікітою знов можуть зійтися. 

- Ми будемо продовжувати ходити до психолога разом, бо у нас росте син. Ми будемо намагатися закрити гештальти і побудувати здорові стосунки батьків, які виховують сина, - розповіла Квіткова.

- Щодо інтерв‘ю, яке вийшло сьогодні, можу лише додати, що бути зараз окремо— це наше спільне рішення. І це життя, нічого критичного не сталось. Вірю, що цей етап ми зможемо пройти достойно, - написав Нікіта в Інстаграмі.

Нікіта Добринін та Даша Квіткова - єдина пара за весь час існування шоу "Холостяк", яка одружилася та народила дитину.

Новини по темі: Холостяк