13 червня
Завантажити ще

Ексдружина Остапчука вперше натякнула на причину їхнього розлучення

Ексдружина Остапчука вперше натякнула на причину їхнього розлучення
Фото: теми youtube.com/Baluchi

Колишня дружина шоумена Володимира Остапчука, нотаріус та блогер Крістіна Горняк натякнула, що стало причиною їхнього розставання. В інтерв'ю YouTube-проєкту "Балючі теми" Горняк зізналася, що на момент розлучення вона ще відчувала почуття до телеведучого, не впевнена, що шоумен все ще любив її. Гірник додала, що їй незрозуміле рішення Остапчука повідомити про річницю нових стосунків у їхню річницю шлюбу.

- Є табу, які я взагалі не сприймаю у стосунках, у сім'ї. І я не буду їх терпіти. Є моменти, коли у річницю шлюбу, наприклад, мій колишній чоловік виставляє річницю нових стосунків. Не знаю, може, в кого кохання і минулося. Я можу тільки про себе говорити, про свої причини та думки на момент розлучення, але це не тому, що пройшло кохання з мого боку, - пояснила колишня дружина Остапчука.

Екскохана телеведучого також розповіла, що Володимир нібито хотів повернути їхні колишні стосунки і навіть зробив договір про дарування будинку у котеджному містечку "Золоче Прованс", яке вони будували разом у шлюбі. За словами Христини, він прийшов до неї з цим документом та з пропозицією поновити шлюб, проте вона відмовила йому. Ця ситуація нібито могла спричинити особисту образу Остапчука.

- Можливо, це якась образа. Володимир хотів цей будинок мені подарувати, проте потім думка змінилася, що мені нічого не буде. Коли ти вже домовляєшся, то мусиш це слово стримати. Я намагалася вийти на діалог, але нічим добрим він у нас не завершувався. Я хотіла, щоб він по-чоловічому вийшов до мене і запропонував варіанти, - зізналася блогер.

Горняк та Остапчук розлучилися у жовтні 2022 року після двох років шлюбу. До стосунків із Христиною Володимир 12 років був одружений на Олені Войченко. Експодружжя виховує двох дітей - дочку Емілію та сина Евана-Олександра. Після розлучення з Горняк, Остапчук разом із новою коханою Катериною Полтавською розпочав ремонт їхнього будинку. Пара підтвердила, що офіційно оформила стосунки наприкінці березня 2024 року.