Завантажити ще

Акторка Ганна Саліванчук повідомила про розлучення із нардепом від "Слуги народу"

Акторка Ганна Саліванчук повідомила про розлучення із нардепом від

Зірка серіалу "Одного разу під Полтавою" Ганна Саліванчук розійшлася із продюсером та народним депутатом від "Слуги народу" Олександром Божковим. Пара оформила розлучення ще в травні 2023 року. Про це Саліванчук розповіла в інстаграмі.

- Час настав сказати вам правду. Я давно від вас дещо приховувала. Багато хто з вас зрозумів, в мене купу повідомлень з цього приводу, але вибачте, я не відповідала- бо боліло. Мій дивний стан, сльози, сміх, подорожі, спорт - це все була робота над собою, щоб знову віднайти себе, себе справжню. 18.05.2023 я розлучилась. Ще деякий час ми намагались урятувати сімʼю за ради дітей, але марно. На жаль діти страждають в першу чергу, якщо їх батьки не щасливі. Тому так я вільна. Я з дитинства була впевнена, що вийду заміж один раз і на все життя, але щось пішло не так, і я знаю що…Але благаю не питайте, чому, як і навіщо, - написала акторка.

Саліванчук та Божков одружилися у 2015 році. Експодружжя виховує двох дітей - 9-річного Гліба та трирічного Микиту. Чутки про їхнє розставання з'явилися у 2023 році. У жовтні акторка прямо сказала, що це неправда, хоча на той момент пара вже офіційно оформила розлучення. 

Ганні Саліванчук 37 років. Українським телеглядачам вона відома за ролями у серіалі "Свати-4" ( співачка-початківець Гера-Катя), "Одного разу під Полтавою" (продавчиня Віра) та фільмами "Свінгери" і "Свінгери-2" (працівниця паспортного столу Ірина).

Божков до того, як піти в політику, був продюсером "Студії Квартал 95". На парламентських виборах 2019 року був 141-м номером у списку партії «Слуга народу», проте не пройшов до парламенту. У квітні 2022 року Божков зайняв у Раді місце нардепа Миколи Сольського, який пішов на посаду міністра аграрної політики та продовольства.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Anna Salivanchuk (@salivanchuk.anna)

 

Новини по темі: Розлучення