19 липня
Завантажити ще

Ексчоловік Камалії вперше прокоментував звинувачення у домашньому насильстві

Ексчоловік Камалії вперше прокоментував звинувачення у домашньому насильстві
Фото: instagram.com/kamaliyaofficial

Ексчоловік Камалії, пакистанський мільярдер Мохаммад Захур вперше прокоментував звинувачення у домашньому насильстві по відношенню до співачки. Нещодавно в мережу "злили" кілька кадрів, на яких зірка знята з закривавленим обличчям та гематомами. Частина підписників артистки припустили, що до цього причетний бізнесмен. У коментарі "Люкс ФМ" Захур запевнив, що не піднімав руку на екскохану та не знає, хто опублікував ці фото.

- Я не знаю, але найголовніше - це не я. Можливо, це був грим, можливо, там щось... Я не знаю, що це було, але в будь-якому разі це не я. Не гримував і не бив, - наголосив він.

Колишній обранець артистки також зазначив, що поки не будує нові стосунки, а щодо нового чоловіка у житті Камалії, тут він не впевнений.

- Я не знаю. У мене точно ні. У мене не бувало там, і в неї теж, я думаю, що нічого поки що. Але я не знаю, – уточнив бізнесмен.

У свою чергу Камалія підтвердила, що пара офіційно оформила розлучення, але підтримує добрі стосунки заради дітей.

- Ми були за шаріатом одружені, за шаріатом і розлучилися, - пояснила виконавиця. - У нас діти ростуть, ми зразкові батьки для своїх дітей, і ми дружимо. Ми вважаємо, що це цивілізовані відносини, коли є гарні, добрі стосунки та підтримувати один одного.

Незважаючи на розрив, експодружжя періодично живуть разом під одним дахом: коли Камалія відвідує Лондон, де живе Захур із дочками, то вони перебувають в одній квартирі. Коли ж бізнесмен зі спадкоємцями навідується до України, то зупиняється у їхньому колишньому сімейному будинку. Артистка поки не знає, чи вони з ексчоловіком ділитимуть майно.

– Це спільний будинок. У майбутньому – будинок наших дітей. Ні, ми ще нічого не ділили, – зазначила Камалія.

У той же час Камалія тримає в секреті, чи зайняте її серце. Співачка уточнила, що не обділена знаками уваги від чоловіків, але вона поки що не готова знову вийти заміж.

- Я люблю брюнетів. Трохи з такою східною ноткою, – поділилася зірка. - Звісно, ​​навіть пропозиції отримувала неодноразово. Вийти заміж. Я ще психологічно не готова вийти заміж. Я думаю, що потрібен час на видих.

Співачка понад 20 років була одружена з Мохаммадом Захуром. Пара оголосила про розлучення у квітні 2023 р. Експодружжя має двох доньок-близнючок Арабеллу і Мірабеллу. У бізнесмена також є старший син Арман та дочка Тетяна від попереднього шлюбу. Найвідоміші хіти співачки: "От заката до рассвета", "Люблю тебя", "Игра с огнем" и "Вільна".