Завантажити ще

Костянтин Войтенко прокоментував звинувачення ексдружини в насильстві, а вона оприлюднила їхнє листування

Костянтин Войтенко прокоментував звинувачення ексдружини в насильстві, а вона оприлюднила їхнє листування
Фото: instagram.com/constantine.voytenco

Зірка серіалу "Будиночок на щастя" Костянтин Войтенко вперше прокоментував пост у соцмережах ексдружини Валентини Марініної, яка звинуватила його у жорстокому поводженні та домашньому насильстві. У публікації Instagram артист заперечує, що піднімав руку на дружину та інших людей, додавши, що засуджує будь-який прояв насильства. Войтенко наголосив, що не обговорюватиме подібні звинувачення публічно заради дитини, але готовий розглянути їх у суді.

- За кілька останніх днів я отримав сотні коментарів, дзвінків та запитань. Мене звинувачують просто так без всяких доказів в жахливих злочинах, мені ставлять психічні діагнози. Я не збирався відповідати на всю брехню яка лилась на мене останні три роки, але коли зараз публічно намагаються мене знищити і зруйнувати мою карʼєру, я мушу відповісти. Я всіляко засуджую будь-який прояв насильства і ніколи не вчиняв так відносно будь-кого, - уточнив актор. - Не маю наміру підтримувати цю тему в публічному просторі заради своєї дитини. Такі серйозні звинувачення мають вирішуватись в правовому полі. Всі питання будемо розглядати тільки в суді. Всі докази і вся інформація стосовно цієї теми вже передана адвокату. 

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Константин Войтенко (@constantine.voytenco)

Екскохана актора в сторіс Instagram також опублікувала скріншоти їхнього особистого листування. У ній Войтенко заявив, що всі слова колишньої "брехня", а сама вона "живе у вигаданій реальності". Артист наголосив, що звернеться до суду та виграє його, якщо ексдружина продовжить ділитися подробицями їхніх стосунків або спробує обмежити його спілкування з дочкою. Він пригрозив, що представить на засіданні запис розмови зі свекрухою та відео, що доводить нібито неадекватну поведінку колишньої дружини.

- Ти все вигадала. Ти живеш у вигаданій реальності і віриш у неї. І намагаєшся, щоб і твої друзі та знайомі жили у цій реальності. Але вона вигадана. Я не допущу, щоб про мене брехали. Ти ніколи не можеш маніпулювати мною. Якщо ти почнеш брехати публічно – буде суд, і ти програєш. Я зроблю все, щоб ми пройшли медогляд, обстеження у психіатра та зробили МРТ мозку. Для того, щоб усі дізналися, хто справді хворий, – сказано у листуванні.

Колишня дружина Войтенка Валентина Марініна через рік після розлучення зізналася у соцмережах, що була жертвою домашнього насильства. У відповідь на публікацію посипалися звинувачення у сексуальних домаганнях з боку Войтенка від інших жінок. Зокрема, колеги з "цеху" зазначили, що у розмові він неодноразово натякав їм на інтимний зв'язок. У пресслужбі Нового каналу, у проєкті якого знімається артист, наголосили, що для них важлива тема боротьби з домашнім насильством, але офіційної реакції немає, оскільки факт насильства поки що не доведений.

Фото
Фото
07 Вересня 202312:43
Новини по темі: насилие Актори