Завантажити ще

Російський режисер Серебренніков у Європі ставить виставу "Вій" за участю українських акторів

Російський режисер Серебренніков у Європі ставить виставу
Фото: Колаж "КП в Україні"

Російський режисер Кирило Серебренніков у Європі ставить виставу "Вій" за участю українських акторів. У новій постановці зіграють Олександр Яценко ("Секс, insta та ЗНО") та Богдан Панкрухін (сценарист фільму "Сквот 32"). Про це повідомляє автор YouTube-каналу "Загін Кіноманів" Віталій Гордієнко.

Нова версія вистави буде присвячена армії Росії та "пеклу війни, з якою вони стикаються". Олександр Яценко у відповідь на обурення підписників зазначив, що Україні "потрібні імена", і він його заробляє собі в Європі. Богдан Панкрухін написав у соцмережах пост, де став на захист Серебреннікова і пояснив, що насправді головна думка вистави "не про допомогу російським біженцям", а про те, "що зробила РФ". А актори країни-агресора у цій постановці грають "тих самих російських чмонь та їхніх дружин, матерів".

У травні цього року Серебренніков на Каннському кінофестивалі заявив, що виступає проти «заборони культури, тим більше за національною ознакою», і наголосив на необхідності допомагати жертвам війни як в Україні, так і в Росії, цим обурив українців.

Кирило Серебренніков обіймав посаду художнього керівника російського театру "Гоголь-центр" з 2012 року. Режисера заарештували 2017-го за підозрою у розтраті 68 мільйонів рублів, виділених з держбюджету на реалізацію проєкту "Платформа". За рішенням суду, артист понад два роки перебував під домашнім арештом. Його звільнили у квітні 2018 року. У березні 2022 року Серебренніков залишив РФ і поїхав до Франції, таким чином висловивши незгоду з російським вторгненням в Україну.

Фото: скріншот youtube.com/Загін кіноманів

Фото: скріншот youtube.com/Загін кіноманів

 

Новини по темі: Режиссер Актори