Завантажити ще

Актор серіалу "Слід" Олександр Боднар про рідних з Криму: Виїхали, коли стало нестерпно

Актор серіалу
Фото: stb.ua

Актор серіалу "Слід" Олександр Боднар в інтерв'ю "ЖВЛ" зізнався, що після повномасштабного вторгнення РФ до України його рідні евакуювалися з анексованого Росією Криму. На той момент, за словами артиста, на територію півострова почали звозити військову техніку, і він попросив батьків не ризикувати, але вони його не послухали і вирішили їхати в Україну.

– Спочатку я не хотів, щоб вони їхали. Казав: "Може, краще почекаємо. Тут незрозуміло, що зараз буде". Але вони зібрали речі й поїхали через усю Росію, Литву, Лавтію, Польщу, щоб приїхати сюди [в Україну], – поділився Олександр. - Ну був прапор [країни-окупанта], ну і хр*н з ним. Але коли ось ці "зетки" почали з'являтися, коли в тебе тут родичі, по них прилітають ракети, і коли ти не можеш там ні з ким про це поговорити... коли, навпаки, багато хто це підтримує, мама просто сказала: "Я не можу.... Я не можу просто бачити цих людей, які тобі забороняють щось говорити".

Боднар сподівається, що ЗСУ після деокупації інших регіонів України дійде і до Криму.

– Там мало «ура-патріотів». Вони є, але це ті, хто на пенсії. Загалом люди мовчать, - зазначив актор.

Боднару 31 рік. Українським глядачам він відомий за роллю у серіалах "Слід" та "Хованки". З 2020 року актор зустрічається з колегою  по проєкту "Слід" Антоніною Хижняк.

Раніше співак Олександр Кривошапко розповів про евакуацію рідних із Маріуполя та загиблу в окупації бабусю.

Новини по темі: Актори