Завантажити ще

Актор "Дизель шоу" Сморигін склав іспит на громадянство України

Актор
Фото: instagram.com/smorigin_evgeni/

Білоруський та український актор Євген Сморигін склав іспит з української мови, щоб здобути громадянство нашої країни. Про це повідомляють "Факти".

– Я хочу здобути українське громадянство, бо тут моя сім'я, тут мої діти, тут моя дружина-українка. І тому я вважаю, що я маю бути українцем, – розповіла актор.

За його словами, проходження іспиту зайняло 1 годину та завдання були нескладними. Сморигін вдалося успішно скласти іспит для отримання українського громадянства.

– Ти приходиш до класу в університеті. Маленький клас, комп'ютер, камера перед тобою. Є завдання, які ти виконуєш. Дуже легко мені було. Ну, наприклад, завдання: є фотографія, на ній сім'я на пікніку і ти описуєш, що там відбувається. Все записує камера. Або ще таке завдання: є оповідання, в якому деяких слів не вистачає. І ти пишеш, підставляєш ті слова, які вважаєш за потрібне. Неважко було. На все є 1:00. І для рівня на здобуття громадянства я здав, – каже він.

Сам актор розповів, що хоче вільно володіти українською. Для його вивчення він використовує практику під час робочого процесу, а також дивиться фільми лише українською мовою.