Завантажити ще

Ані Лорак написала відкритого листа. Спойлер: він не про війну, а про те, що культура поза політикою

Ані Лорак написала відкритого листа. Спойлер: він не про війну, а про те, що культура поза політикою
Фото: instagram.com/anilorak

Оновлено: Лист був опублікований на сайті Ані Лорак у 2014 році. Редакція "КП в Україні" приносить вибачення за розповсюдження недостовірної інформації.

Співачка з України Ані Лорак звернулася до прихильників у відкритому листі і заявила, що її ім'я "цинічно використовується для різноманітних політичних і медійних маніпуляцій". Артистка дала зрозуміти, що залишиться жити і працювати в Росії, оскільки культура поза політикою. 

- Моя громадянська позиція є і залишається незмінною: я люблю Україну, і любов до батьківщини ввібрала з самого дитинства. Я народилася в прекрасному буковинському краї і вважаю, що патріотизм людини визначається не словами, а вчинками. Протягом 20-ти років моєї творчої діяльності, я прославляю Україну по всьому світу, на всіляких конкурсах і фестивалях, приносячи нагороди і формуючи позитивний образ України. Ніхто не має права мені диктувати, яким чином мені любити і підтримувати свою країну. Свій внесок у справу миру, злагоди, підтримки українських громадян я роблю не під тріск телекамер, а так, як вважаю за потрібне і гідне. Я не прошу всіх погоджуватися зі мною, але я прошу поважати мою думку, - написала артистка.

Ані Лорак написала, що вона "за мир" і "просить цього миру для всіх нас", при цьому не згадуючи, що в Україні йде війна, а російські солдати вбивають українців.

Співачка повернулася в Instagram минулого тижня, опублікувавши першу посаду після півроку відсутності в соцмережах. У публікації артистка дала зрозуміти фанатам, що повертається до сцени. Після повномасштабного нападу РФ на Україну, Ані закликала зупинити війну, не згадавши, хто її почав, а потім зовсім видалила сторінку і рідко з'являлася на публіці. Близька подруга та кума співачки Лілія Подкопаєва припинила спілкування з нею через мовчання про війну. Активісти також домоглися відміни найближчих виступів Лорак містами Чехії.