Завантажити ще

Білик про Лорак і Повалій, які замовчують війну: Я викреслила їхні імена назавжди

Білик про Лорак і Повалій, які замовчують війну: Я викреслила їхні імена назавжди
Фото: instagram.com/bilyk_iryna

Співачка Ірина Білик, коментуючи законопроект про заборону російської музики в Україні, висловилася про артистів, які замовчують військове вторгнення РФ до нашої країни. Зокрема, про колег Ані Лорак та Таїсію Повалій. За словами виконавиці, за нейтральну позицію до того, що відбувається, вона викреслила їх зі свого життя.

- Ні, я не жалію цих артистів. Я викреслила ці імена назавжди. Я бачила людей, які мені розповідали, що відбувається зараз із Ігорем Ліхутою. Він сидить, дивиться у телевізор та радіє через те, що відбувається з нами тут, - зазначила зірка в інтерв'ю "Ранку з Україною".

Співачка також висловилася про Олександра Розенбаума, який виступив перед російськими окупантами та готовий приїхати з концертами в Україну в якості "голуба миру".

– Вони це вже робили кілька разів. Він уже на пенсії. Я думаю, нехай сидить собі десь там удома і розважає своїх кумирів. Ми маємо молодих класних артистів. Запрошуйте до ефіру і тих, хто робив історію України. Коли не було доріг в Україні, готелів, вони 50 років тому співали українською мовою і саме вони зробили українську естраду, - уточнила Білик.

Раніше співачка Тіна Кароль також підтримала закон щодо заборони російської музики в Україні. За словами зірки, цей крок дозволить Україні бути більш незалежною та окреслити кордони як культурна нація, допоможе навести лад у гастрольній діяльності, дасть можливість для розвитку молодим артистам та вирішить питання з українськими зірками, які будували кар'єру в РФ після 2014 року., а від початку повномасштабної війни в Україні дотримуються нейтралітету.

Інтерв'ю з Іриною Білик дивіться із 40:52 хвилини.

Новини по темі: Ірина Білик