28501
0
15 квiтня
Завантажити ще

За що хейтять у соцмережах Павліка, Єфросиніну, Денисенко та інших зірок

За що хейтять у соцмережах Павліка, Єфросиніну, Денисенко та інших зірок
Фото: Instagram.com/mashaefrosinina/

Як не прикро, але агресія та хейт у соцмережах не припиняються навіть у ці важкі дні, коли йде війна. Багато хто вважає за норму образити, навчити, як правильно жити, що одягати, як виглядати… Як з цим боротися – універсальної рекомендації немає навіть у психологів.

Публічним людям дістається чи не найбільше, адже до них прикута увага мільйонів. Ми зібрали різні історії зіркової боротьби з хейтерами, може, вони навчать нас бути хоча б трішки добрішими і поважати вибір кожного.

Катю Павлік хейтять за діда

Через різницю у віці з чоловіком Віктором Павліком його дружині Катерині Павлік (у дівоцтві – Репяхова) частенько дістається порція критики у соцмережах. Співак старший за неї на 28 років. Але, як увесь час повторює Катя, коли живеш у коханні та взаєморозумінні, про різницю не думаєш, і цифри – це лише цифри.

Проте підписникам на це, судячи з коментарів, начхати, і вони не упускають можливості жбурнути в неї брудом. Так, нещодавно якась жінка під спільним відео пари назвала Віктора Павліка «дідом».

- Сьогодні вранці прочитала прекрасний коментар щодо свого чоловіка, - написала Катерина. 

А далі - поділилася добіркою відео та фото з власного архіву, на яких співак бавиться з сином, катається на лижах, пірнає з аквалангом, займається спортом та збирає повні зали дівчат на своїх концертах. 

- Бажаю, щоб всіх дідів так любили молоді дівчата, - додала Репяхова.

Сам Віктор Павлік під їхнім спільним фото теж не втримався від коментаря: «Старшішає з кожним днем».

Дружина Віктора Павліка відреагувала на хейт чоловіка підбіркою його фото. Фото: Instagram.com/repyahovakate/

Дружина Віктора Павліка відреагувала на хейт чоловіка підбіркою його фото. Фото: Instagram.com/repyahovakate/

Машу Єфросиніну – за фігуру

Машу Єфросиніну ледве не все життя критикують за зовнішність – усе тим людям не так: то занадто худа, то з обличчям щось не те. Маша час від часу все ж таки вступає в діалог з підписниками, але цього разу виправдовуватися ні за що не стала, навпаки – подякувала хейтерам, які писали їй подібні пасквілі і до війни.

- Боже, люди, радість-то яка! Зайшла в коменти під передостанніми відео, і як шмаркануло в мене довоєнним любімєньким: «пєрєделана, вся в філєрах, косметолог - гімно, стара - худа анарєксічка!» Дякую вам, аж полегшало, - написала вона у своєму Інстаграмі.

Єфросиніна завжди наголошує у своїх інтерв’ю: як виглядати та що робити зі своєю зовнішністю – справа кожного, і це не потребує схвалення оточуючих. А поведінку людей, які намагаються вказувати іншим, що вони повинні робити і як жити, називає моральним насильством.

Маша Єфросиніна подякувала хейтерам, які не втомлюються критикувати її фігуру. Фото: Instagram.com/mashaefrosinina/

Маша Єфросиніна подякувала хейтерам, які не втомлюються критикувати її фігуру. Фото: Instagram.com/mashaefrosinina/

Анну Трінчер – за жовту сукню на весілля

Анна Трінчер 24 вересня виходить заміж за блогера Олександра Волошина. З цієї нагоди співачка вирішила показати фанатам сукню, яку обрала для церемонії. А фолофери наперебій кинулися критикувати жовтий колір її весільного вбрання.

- Щоб ви розуміли, в мій дірект бомблять вже протягом трьох днів стосовно жовтої сукні, і всі мене відмовляють одягати жовтий колір, - зізналася Аня в сторіз.

На думку підписників, співачка ніяк не повинна одягати такий наряд і має обрати сукню іншого кольору, адже жовтий символізує (!) розлучення.

- Напевно, якби я вірила у забобони, я б не показувала навіть своє життя з коханим, бо щастя любить тишу. Але мені абсолютно начхати на це все, бо головне – це кохання. Воно або є, або його немає, - зазначила Анна. - Хіба не розходяться дівчата, які виходять заміж у білій сукні? Зрозумійте – рамки у вашій голові.

Те саме фото сукні Ані Трінчер, через яке її закидали повідомленнями, що її негоже одягати. Фото: Instagram.com/annatrincher_official/

Те саме фото сукні Ані Трінчер, через яке її закидали повідомленнями, що її негоже одягати. Фото: Instagram.com/annatrincher_official/

Ольгу Сумську – за Булгакова

Під хейт Ольга Сумська потрапила через гастролі з виставою «Майстер і Маргарита». Акторку звинуватили у тому, що вона погодилася грати у п’єсі російського режисера Валерія Беляковича та ще й російською мовою.

Сумська відповіла, що ніколи в житті не бачила Беляковича, який помер ще 2016 року.

- Перед тим, як писати про мою, мовляв, співпрацю з російським режисером Валерієм Беляковичем, будь ласка, загляньте хоча б у Гугл і дізнайтеся, що Валерій відійшов у інші світи 2016 року. До речі, навіть незнайома з цим режисером. Вистава «Майстер і Маргарита» була поставлена 2003 року. Тобто 19 років тому. Я репетирувала виставу по відео і зіграла вперше свою прем’єру в рідній Ялті. Незабутньо. Цього року продюсери з Європи запропонували тур великими містами - Париж, Прага, Берлін та інші. Ми домовлялися одразу про відсотки від зборів на потреби ЗСУ. Саме цей меседж сьогодні в пріоритеті для всіх нас! – наголосила Сумська.

Як пояснила акторка, у виставі немає російських акторів – лише українські та латвійський актор Івар Калниньш, який від перших днів війни підтримав Україну і відмовився від усіх російських проєктів.

- Ганьба тим, хто пише, що ми їдемо з російськими колегами! Брехня! Їдуть виключно українські актори разом з Іваром! Щодо мови. На жаль, Івар Калниньш ще не вивчив українську, але обіцяв! Важко, знаєте, так одразу, на відстані, не спілкуючись… Я знаю, що це болюча тема… Але в Європі є люди, наші глядачі, які хочуть відвідати виставу та не знають української, тому продюсерами було запропоновано зіграти виставу мовою оригіналу… В Україні граємо всі вистави виключно українською! – зазначила Сумська. - Де ще так можуть ганьбити, як не в рідній країні, не розібравшись? З якою насолодою наші земляки пишуть найстрашніші слова на мою адресу і моїм близьким. За що? А хіба Булгаков не критикував у своєму геніальному романі радянські часи і їх потворних вождів? Хіба не народився в Києві? Хіба Булгакова не залишили в шкільній програмі?

Ольгу Сумську підтримали, зокрема, акторки Любава Грешнова, Ксеня Мішина, співак Павло Зібров, гімнастка Анна Різатдінова, які порадили не зважати на хейт та плітки за спиною, а робити свою справу і допомагати країні.

На аукціоні act_lots Сумська продала одну зі своїх вишиванок за 12 тисяч гривень, а кошти віддала на карети швидкої допомоги для військових. Фото: Instagram.com/olgasumska/

На аукціоні act_lots Сумська продала одну зі своїх вишиванок за 12 тисяч гривень, а кошти віддала на карети швидкої допомоги для військових. Фото: Instagram.com/olgasumska/


Наталку Денисенко – за жартівлий танок та відпочинок з сином

Не раз об’єктом хейту у ці дні ставала і Наталка Денисенко. Одного разу акторку розкритикували за жартівлий танок, який вона опублікувала в Інстаграм, щоб підняти настрій своїм підписникам. Користувачі назвали її божевільною, а танці – фрік-шоу, додавши, що це не на часі, коли в країні війна.

- Моє жартівливе відео виклав один зірковий паблік, я зайшла в коментарі і просто в шоці. Свої ж, українці, поливають мене таким брудом, неначе я сказала, що «расія братскій народ», а не танцюю там, гоцаючи. Люди? Ви нормальні? Невже вам немає куди виприскувати свою ненависть, окрім як на своїх? Невже не зрозуміло, що відео знято з «перебільшенням»? Чому ви такі злі? На кого? На мене, українку, яка весь час війни волонтерить, бореться у соцмережах за правду, а мій чоловік вас на війні захищає? Звідки стільки зла на мене? – звернулася Наталка до хейтерів в Інстаграм. – Дякую, земляки, українці, за те, що знайшли час «обісрати» мене в жартівливому відео.

Дісталося Денисенко й за відпочинок із сином на морі у Туреччині. Акторка повезла сина відпочити, щоб не забирати у нього дитинство. До того ж хлопчик ще й алергік, і родина возила його на море кожного року з лікувальною метою. Одначе в мережі обурилися тим, що під час війни вона знаходиться на курорті. Фоловери Денисенко навіть поцікавилися у неї, чи відчуває вона за це сором. Зірка відповіла у себе в сторіз, що їй не соромно, бо має на це право.

- До війни я назбирала гроші і можу деякий час жити. Бо мій чоловік в ЗСУ. Бо я увесь час війни займалася волонтерством. Бо я хочу, щоб моя дитина і я хоч на мить відпочили і були здорові, щасливі, - зізналася вона.

Наталку Денисенко розкритикували за те, що повезла сина на море. Фото: Instagram.com/natalka_denisenko/

Наталку Денисенко розкритикували за те, що повезла сина на море. Фото: Instagram.com/natalka_denisenko/