Завантажити ще

У Чернівцях демонтували ім'я Ані Лорак з "Алеї зірок"

У Чернівцях демонтували ім'я Ані Лорак з
Фото: instagram.com/anilorak

На Театральній площі у Чернівцях іменну зірку співачки Ані Лорак демонтували з "Алеї зірок". Таке рішення влада міста ухвалила через те, що артистка вирішила мовчати про російське вторгнення в Україну. Про це у соцмережах повідомив секретар міського виконкому Сергій Добржанський.

З "Алеї зірок" також прибрали ім'я оперного співака Василя Герелло. Артист, який народився в Чернівецькій області, підтримує політику президента РФ Путіна і напередодні брав участь у пропагандистському концерті в Лужниках з нагоди річниці "приєднання" Криму.

- Виконком офіційно відправив Ані Лорак та Герелло за російським кораблем, - йдеться у публікації.

Раніше Комітет Верховної Ради України з гуманітарної та інформаційної політики звернувся до президента Володимира Зеленського із проханням позбавити державних нагород українських та російських артистів, які заперечують війну, підтримують політику президента РФ або мовчать про вторгнення Росії в Україну. Ім'я Ані Лорак також внесено до цього списку. Окрім неї, пропонується позбавити почесних звань «народний артист України» та «заслужений артист України» Миколу Баскова, Володимира Бортка, Василя Герелла, Філіпа Кіркорова, Ігоря Крутого та Таїсії Повалій.

Ані Лорак родом із міста Кіцмань, Чернівецької області. Артистка була одружена з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджіоглу. Подружя розлучилося у січні 2019 року, але разом виховує доньку Софію. Наразі артистка живе та працює в Москві.