28501
0
15 квiтня
Завантажити ще

Лілія Подкопаєва жодного разу не спілкувалася з кумою Ані Лорак за чотири місяці війни

Лілія Подкопаєва жодного разу не спілкувалася з кумою Ані Лорак за чотири місяці війни

Лілія Подкопаєва зізналася, що за чотири місяці війни жодного разу не спілкувалася зі свою кумою та подругою Ані Лорак. Спортсменка увесь час чекала, що Кароліна заявить про свою позицію стосовно війни, але цього так і не сталося. Про це Подкопаєва розповіла в інтерв'ю "Слава +".

- Знаєш, я нічого їй не писала. Іноді мовчання може бути дуже гучним. Ні Ані Лорак, ні її представник не зробили жодної заяви. Тому ми робимо висновки: вона зробила те, що хотіла зробити. На жаль. Я дуже чекала, тому що значення має кожен голос. Щодня помирають діти. Ми не можемо цього дозволити. Це для мене дуже болюча тема. Багато років дружби, це моя найкраща подруга, людина, на честь якої я назвала свою старшу доньку. Я чекала до останнього. Але коли минуло три місяці і була повна тиша, мене особисто це вбило, - сказала Подкопаєва. 

Лілія Подкопаєва не знає причин, чому її кума мовчить про війну. По словам спортсменки, вона завжди намагалася виправдати Ані Лорак, але наразі немає жодних виправдань. 

Лише за тиждень після повномасштабного вторгнення Росії до Україну Ані Лорак опублікувала пост із закликом зупинити війну, не згадавши, хто її почав, а також закрила можливість залишати коментарі під постом. Пізніше співачка видалила сторінку. На днях її помітили на вечірці у Москві разом з Філіпом Кіркоровим.