Завантажити ще

Прем'єра третього сезону «Кріпосної»: чи живий Жадан і чи повернеться Лідія Шефер?

Прем'єра третього сезону «Кріпосної»: чи живий Жадан і чи повернеться Лідія Шефер?
Фото: СТБ

До старту 3-го сезону костюмованої мелодрами «Кріпосна. Жадана любов » залишилися лічені дні – перша серія вийде на СТБ вже 1 листопада. Напередодні прем'єри розповідаємо свіжі подробиці.

Чи живий Жадан обо у нього є брат-близнюк?

Найважливіше питання, яке хвилює глядачів, - чи живий Андрій Жадан? Як ми пам'ятаємо, другий сезон закінчився трагічно. День весілля мав стати найщасливішим у житті Каті Вербицької, колишньої кріпосної панів Червінських. Вона нарешті отримала вистраждану свободу та пішла під вінець із Андрієм Жаданом. Але не встигли молодята вийти з церкви, як невідомий вершник на чорному коні встромив ніж у груди Андрія. Фінал залишився відкритим і не дає спокою шанувальникам серіалу.

Те, що Максим Радугін, який зіграв Жадана, був присутнім на зйомках, ні для кого не секрет. Шоураннер серіалу Тала Пристаєцька теж не приховує – красеня Жадана у картині ми побачимо. Але будуть це спогади чи реальність – ось це вже дізнаємось в ефірі.

До речі, глядачі активно обговорюють версію розвитку подій. Наприклад, багато хто вважає, що незнайомець у чорному плащі, що встромив ніж у Жадана, це Григорій Червінський. Мовляв, хто ще бажає смерті чоловікові, який наважився відібрати у нього Кітті? 

«Насправді смерть Григорія Червінського підлаштована, і саме він намагався вбити Жадана. Жадан вижив, але його люди це приховують», – пишуть свої версії фанати.

В інтерв'ю «КП в Україні» виконавиця ролі Каті Вербицької Соня Прісс розповідала, що ніхто не зможе заборонити її героїні бути щасливою.

«Запевняю вас, Катя любитиме, боротиметься за своє щастя, за своє майбутнє, за себе», - зізнавалася Соня.

А оскільки Катя заприсяглася бути вірною Андрію, висока ймовірність, що Жадан таки житиме.

До того ж цього сезону лікарня стане одним із центральних місць. Троє головних героїв у стінах лікарні боротимуться за своє життя, а Катя Вербицька вирішить навчатись на лікаря. Явно недарма.

Втім, є й ті, хто вважає, що Жадан все ж таки помер. Адже, як зізнавалися творці картини, одну із найдраматичніших сцен сезону знімали на імпровізованому цвинтарі. Але, за однією з версій, Андрій Жадан має брат-близнюка, з яким і здобуде своє щастя Катя.

Що на балу робить Лідія Шефер?

Поки всі міркують про долю Жадана, ось вам ще одна звістка. У мережі з'явилися фотографії, на яких Ксенія Мішина в образі Лідії Шефер танцює на балу у парі з хореографом Женею Котом. Як відомо, бали та світське життя цього сезону вируватимуть у будинку нових героїв – Рогніди та Євгена Безусов, яких зіграли Марія Машкова та Федір Лавров.

Можливо, фотографія Ксенії Мішиної в образі - просто рекламний хід, але вже буде шок, якщо Лідія Шефер і справді жива!

У другому сезоні Лідія заплатила за всі свої гріхи страшною смертю. Маєток зазнав великої пожежі, а сама Шефер опинилася в ув'язненні.

Але чи загинула вона насправді і чи з'явиться знову у серіалі – поки що загадка! Однак сценаристи не заперечують, що в сюжет можуть повернутися вже, здавалося б, персонажі, які померли. Нагадаємо, серед них не лише Лідія Шефер, а також Григорій Червінський та Олексій Косач.

Дорошенко та Коренєва боротимуться один за одного

Красива та багата, але глибоко нещасна Олена Коренєва вже була одружена з радником київського губернатора. Шлюб без любові та ніжності став нестерпним для неї, але повага до чоловіка та моральні цінності не дозволяли їй мріяти про більше. Справжні почуття Олена зазнала лише коли зустріла Ніколя Дорошенка. Це закоханий у неї молодий шляхетний чиновник із сім'ї поміщиків, але свої почуття він приховує від інших.

Бажання бути разом завжди розбивалося о  моральні принципи, узи шлюбу та підпори суспільства. Але коли терпінню прийшов кінець, а любов спалахом затьмарила розум, приховувати почуття стало неможливо. У другому сезоні «Кріпосної» Ніколя наважився зізнатися Коренєву, що любить Олену, але з'ясувалося, що чоловік усе знав. Перебуваючи на смертному одрі, він узяв слово з Дорошенка - не турбувати Олену до його смерті. І лише овдовівши, вона отримала шанс на щастя.

Кинувши виклик суспільству, яке вважає їх перелюбниками, які знехтували мораллю, кожен з них опиниться на роздоріжжі. Ніколя та Олені, яких грають Марк Дробот та Фатіма Горбенко, доведеться боротися один за одного.

Але в соцмережах Фатіми Горбенко ми знайшли фотографії, на яких вона няньчиться з немовлям. Можливо, парі таки поталанило стати батьками.

Народять Орися та Лариса Яхонтова

А от точно радості материнства пізнають кріпосна Орися та Лариса Яхонтова. Обидві дівчини вийдуть заміж: Орися – за коваля Назара, Лариса – за Петра Червінського.

«Орися стане дуже щасливою! Вона подорослішає, це буде вже не просто дівчина, а жінка, вже дружина. У ній багато що зміниться, і це проглядатиметься в персонажі. На Орисю та Назара чекає велике щастя – народження нового життя», - розповідає виконавиця ролі Орисі Інна Рощина.

На героїню ж Наталки Денисенко Ларису Яхонтову чекають нелегкі випробування - вона боротиметься за себе і як мати, і як жінка.

«Лариса Яхонтова вже не те грайливе дівчисько, вона стала дорослою, мудрою жінкою. У неї народиться дитина. У житті її чоловіка Петра Івановича (роль Петра Червінського виконує Станіслав Боклан. – Авт.) багато всяких проблем, які він вирішуватиме, забувши про свою дружину. А як вона з цим упорається – побачите, – розповідала Наталка нам в інтерв'ю.

Наталі Дорошенко побачимо у монастирі

У попередніх сезонах Ганна Сагайдачна зіграла справжню аристократку та велику модницю. Її персонаж Наталі Дорошенко – приклад панянки ХІХ століття, освіченої відповідно до вимог свого часу. Проте шлюб із поміщиком Григорієм Червінським розділив життя Наталі на «до» та «після». Пройшовши через цей складний шлюб, зруйновані ідеали, розчарування в чоловікові всього її життя та самотність, вона йде до монастиря, щоб пізнати себе.

«У третьому сезоні ми побачимо зовсім іншу Наталі. Усі намагаються розгадати її історію, що з нею станеться, чим закінчиться сюжет, чи жива вона нарешті… Нехай це залишиться загадкою. Скажу тільки, що вона має непростий шлях. І, насамперед, це буде її розмова з Богом та із самою собою. Чи впорається вона зі своїми страхами, зі своїми демонами, скажімо так, – це ми побачимо наприкінці третього сезону, – розповідає Ганна Сагайдачна.

Як зізнається актриса, зіграти іншу Наталі – це був виклик:

«Перша думка, яка відвідала мене, дивлячись на мою Наталі: «Анько! Та ти смілива дівчисько! Після таких запаморочливих образів постати перед глядачем без нічого! Без гарного гриму. Без прикрас. Без прекрасного вбрання. Просто обличчя. Яке є. І чорне полотно, яке приховує моє струнке тіло. Григорія позбавлена всього того, чим так щедро обдаровано Наталі Дорошенко. І я не скаржусь. Зовсім ні! Я щиро дякую творцям серіалу за можливість бути настільки різною!

Загадковий князь Стефан Яблоневський

У третьому сезоні ми познайомимося з новими героями, які значно вплинуть на життя добре відомих персонажів. Серед них – польський князь Стефан Яблоневський, якого зіграв Сергій Стрельников.

«Мій персонаж – це людина, розчавлена смертю близького. Він із тріщиною в серці, розслідує вбивство найдорожчого. Але оскільки його підозри падають на різних людей, і він у постійному пошуку, так чи інакше він взаємодіє з усіма основними персонажами серіалу», - описує свого героя Стрельников.

За словами Соні Прісс, Яблоневський - людина із загадковим минулим, яка стане сенсацією найвищого київського світла.

«Відкрию невелику таємницю – він багато допомагатиме Каті, і саме ця людина стане розгадкою до питання про Жадана», – розповідала в інтерв'ю «КП» Прісс.