Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Астролог: Повного блекауту не буде, а ворог може напасти з боку Білорусі

Астролог: Повного блекауту не буде, а ворог може напасти з боку Білорусі
Фото: REUTERS/Валентин Огіренко

Хай буде світло!

Астролог Анастасія Макарова. Фото: Марина Сердюк

Астролог Анастасія Макарова. Фото: Марина Сердюк

Опублікувавши ще в лютому перший прогноз астролога Анастасії Макарової (він уже в березні здійснився. - Авт.) і переконавшись, що багато чого справдилося, ми стали регулярно звертатися до неї з питаннями про близьке і не дуже майбутнє країни.

Насамперед Анастасія Макарова розповіла «КП в Україні» про нагальну проблему, яка найбільше сьогодні хвилює українців, – чи буде світло.

– Повного блекауту не буде – можна не турбуватися, – запевняє астролог. - Попри все, немає проєкції повного виведення енергосистеми з ладу. Йтимуть ремонти, і, якщо обійдеться без сильних ушкоджень, більшу частину відновлять до Нового року. Свято обов'язково буде.

Один із останніх прогнозів Анастасії, який «КП в Україні» опублікувала у вересні, стосувався Херсона – астролог стверджувала, що його Україна поверне вже цієї осені. Тоді в це мало вірилося – взагалі не було жодних ознак, що кавунова столиця невдовзі повернеться до рідної гавані. Яким же було здивування, коли 11 листопада офіційно повідомили про визволення Херсона!

Мелітополь повернуть до Нового року

Одразу за Херсоном Анастасія Макарова обіцяла звільнення Запорізької області. Цього поки що не сталося, але, як стверджує президент «Енергоатому», вже є ознаки того, що росіяни готуються залишити Запорізьку АЕС в Енергодарі.

– Найближчим часом звільнять Мелітополь, – запевняє «КП в Україні» Анастасія Макарова. - ЗСУ зустрінуть опір противника, але успіх буде за нами. Це відбудеться незабаром, скоріше за все – до Нового року. Паралельно йтимуть бої за Маріуполь, і тут уже не обійдеться без великих складнощів для ЗСУ та великих втрат з обох боків.

Звільнити Маріуполь, вважає астролог, можуть до кінця цього року. У будь-якому разі, зірки кажуть, що вже цієї зими багатостраждальне місто металургів повернеться до складу підконтрольних територій. Максимальний термін, який дає астролог, це початок 2023 року.

Паралельно з радістю від повернення міста (якщо це справді станеться. – Авт.) нам доведеться пережити ті самі почуття, які разом з українцями пережив увесь світ, побачивши фото з Бучі, Ізюму та інших міст після їхнього звільнення. Маріуполь, каже астролог, на жаль, не поступиться Бучі за жахами та жорстокістю, які випали на долю його мешканців.

На Донеччині може загинути багато людей. Потрібно виїжджати

В частині Донецької, а також у Луганській областях все набагато гірше – тут йде велика війна, яка обернеться великими людськими жертвами, у тому числі серед мирних жителів. Про це Анастасія Макарова вже не раз нам говорила.

- Цього можна уникнути, лише виїхавши з Донбасу, – рекомендую людям, які все ще залишаються у Донецькій та Луганській областях, не зволікати та евакуюватись, – зазначає Анастасія Макарова. - Коли я говорила про велику війну на Донбасі ще на початку цього року – мені не вірили. А зараз там ідуть запеклі бої - і це лише початок. Ця війна буде дуже важка і з великими людськими жертвами – як цивільних, так і військових. На тлі значних успіхів ЗСУ на інших напрямках Донецький буде найскладнішим.

Майбутнє Донбасу ще невідоме, воно залежить від рішень політиків. Але про одне, за словами астролога, зірки знають напевно – про те, що ця війна буде більшою, ніж ми собі уявляємо.

Нові атаки – з третього грудня

Як повідомляють багато телеграм-каналів, зараз йдуть останні приготування з боку РФ до нової ракетної атаки.

– Нові активні атаки можуть розпочатися третього грудня, – стверджує астролог. – До цього ситуація на територіях, які контролює Україна, буде відносно спокійною.

Військові аспекти почали слабшати з 19 листопада. Таких масованих атак, за словами астролога, як 10 жовтня, та таких великих людських жертв, які вони тоді принесли, більше не буде.

А ось загроза з боку Білорусі лише наростає. Як стверджує астролог, напад звідти на Україну все одно буде – питання лише «коли?».

- Остаточне рішення про це, судячи з зірок, зараз уже прийняте, - каже Анастасія Макарова. - Напад Білорусі відбудеться, але він сильно зміщується за часом. Така можливість є з 2 грудня. Або 5 та 6 грудня – дуже велика ймовірність. Але сподіватимемося, що цього знову не станеться.

Минулого тижня на тлі з'єднання Меркурія і Венери наша влада прийняла серйозні рішення. Це поєднання означає бойові дії, відстоювання своєї території та фінансів. З кінця минулого тижня (з 27 листопада. – Ред.) ці планети перебували у знаку Стрільця, у будинку, який в астрології пов'язаний із владою та статусом України. Це, за словами астролога, означає нові шляхи вирішення та нові перспективи.

Також важливий для нас транзитний Сатурн у дзеркальному аспекті до Місяця в гороскопі країни, що означає обмеження для народу, а паралельно - транзитний Місяць в аспекті до Сатурна в карті України. Цей аспект працюватиме ще довго. Зважаючи на все, тут йдеться про відключення світла і проблеми зі зв'язком.

Дзеркальний аспект також відображається на переговорах про передачу полонених – зараз, за словами Анастасії Макарової, цей процес активно триває.