7 грудня
Завантажити ще

Астролог: Про ядерну загрозу ще почуємо, а партнери у жовтні розпочнуть подвійну гру

Астролог: Про ядерну загрозу ще почуємо, а партнери у жовтні розпочнуть подвійну гру
Фото: REUTERS/Vladyslav Musiienko

ЗСУ закріплять перевагу на полі бою

Цієї осені, на думку астролога, відбудуться значні події, а деякі з них вирішать хід війни.

Астролог Анастасія Макарова розповіла «КП в Україні», до чого готуватися цього жовтня. Нагадаємо, у лютому 2022 року вона попереджала - березень шокує жертвами. Місяць тому Анастасія запевняла – війна може закінчитись вже до зими.

Астролог Анастасія Макарова. Фото: особистий архів

Астролог Анастасія Макарова. Фото: особистий архів

- Жовтень обіцяє бути дуже насиченим щодо подій – тут і часткове сонячне затемнення 25 жовтня, яке позначиться на переговорах та підписанні важливих документів, і загострення на фронті з 9 жовтня, - розповідає «КП в Україні» Анастасія Макарова. - Успішну діяльність ЗСУ буде яскраво видно на початку місяця. Операції пройдуть успішно, і українська армія закріпить перевагу на полі бою.

Ядерного вибуху, за словами астролога, не буде, хоча про таку загрозу ми ще почуємо.

Вже з вівторка, 4 жовтня, можуть ухвалити законодавчі рішення, пов'язані з народом.

– Аспект 4 жовтня – це Місяць та Сатурн, – пояснює Анастасія. – Аспект транзиту стане дзеркальним відображенням аспекту натальної карти Місяць-Сатурн. Сатурн тут – обмеження для народу та нові закони, які торкнуться людей. Це також може означати неможливість виїхати із окупованих територій.

Можливо, це призведе до домовленостей щодо обміну полоненими на нашу користь, але про це, каже астролог, ми дізнаємось пізніше.

Цивільним із Донбасу потрібно виїхати – буде багато жертв

Обіцянки, які раніше давали Україні, виконають не всі. За словами Анастасії Макарової, вже з 6 жовтня партнери України заявлять про те, що стримати слово у повному обсязі вони не зможуть. Надалі такі промови теж звучатимуть.

– Партнери почнуть велику подвійну гру, – зазначає Анастасія Макарова. - Я не бачила і не бачу нас у НАТО у найближчому майбутньому. Але є хороша ймовірність вступу до ЄС. Якщо щодо НАТО і буде щось схвалено, то це станеться в дуже далекому майбутньому.

Після 9 жовтня, за словами астролога, можна чекати на важливі рішення для нашої країни. На фронті ситуація активізується до 17 жовтня.

- Вже 16 жовтня включиться дуже напружений тривалий аспект із Марсом – це означає активність бойових дій, і це сильно торкнеться окупованих територій, - зазначає Анастасія Макарова. - Будуть і наші перемоги, і тяжкий наступ. Це такий аспект війни. Є ймовірність, що основна частина армії РФ прийде зі сходу, тому людям, які ще залишилися на лінії поряд із фронтом, обов'язково треба виїхати.

Жителям Дніпра можна особливо не хвилюватись – окупації, за словами астролога, чекати не варто. Також стабільною залишиться ситуація у Запоріжжі.

– Цей аспект триватиме до 13-14 листопада, – наголошує Анастасія Макарова. - Загалом жовтень буде дуже насиченим у військовому плані. Наступ з боку Білорусі буде постійно переноситися – якщо пам'ятаєте, ми чекали на нього ще влітку.

Загине багато з першої хвилі мобілізації

Багато хто з російських мобілізованих, каже астролог, здаватиметься в полон, багато хто загине, але серед них будуть і ті, які прийдуть сюди з ідеологічних причин – заради якоїсь містичної ідеї.

– Хочу заспокоїти читачів – я, як і раніше, не бачу захоплення Києва, Харкова, Львова, – каже астролог. - Ситуація зі звільненням Херсона не змінюється – це незабаром станеться. На ЗАЕС все залишиться стабільно, як я вже говорила, але поки що я не бачу рішення цього питання.

Сонячне затемнення 25 жовтня, за словами астролога, знаменує початок нового або кульмінацію. Воно відобразиться на підписанні документів та переговорах на тлі великої військової активності.

- Слід очікувати на участь західних партнерів, і багато хто з них спробує тиснути на керівництво нашої країни, - зазначає Анастасія. - Але я думаю, що президент зробить правильний вибір. Також це може бути пов'язане з переговорами щодо озброєння.