26 травня
Завантажити ще

Астролог про коридор затемнень: Захід і РФ жорстко будуть тиснути на Україну щодо переговорів

Астролог про коридор затемнень: Захід і РФ жорстко будуть тиснути на Україну щодо переговорів
Фото: Бьянка з сайту Pixabay

Жорсткий тиск на переговорах

25 жовтня настане часткове сонячне затемнення – останнє цього року. Воно відкриє коридор затемнень – період, коли сонячне та місячне йдуть один за одним. Він закриється 8 листопада затемненням Місяця.

Астролог Анастасія Макарова. Фото: Марина Сердюк

Астролог Анастасія Макарова. Фото: Марина Сердюк

Як затемнення та коридор між ними можуть вплинути на ситуацію в країні та на фронті, «КП в Україні» запитала у астролога з 15-річним досвідом Анастасії Макарової. Раніше Анастасія Макарова попереджала про загострення на фронті після 9 жовтня. До цього – про вирішальну битву у жовтні-листопаді, а ще – про те, що Херсонська та Запорізька області повернуться до складу України вже цієї осені.

– Затемнення буде певною кульмінацією того, що зараз відбувається на тлі активної фази війни, – зазначає «КП в Україні» Анастасія Макарова. – У попередніх прогнозах я попереджала, що з 9 жовтня розпочнеться загострення конфлікту. Цього дня закінчилася перша хвиля мобілізації в РФ, а вже 10 жовтня розпочався дуже жорсткий обстріл усієї України.

За словами астролога, напружений аспект, який говорить про посилення бойових дій, розпочався 16-17 жовтня. Він триватиме місяць – до 13-14 листопада. У цей час слід бути напоготові і не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

- Сам собою коридор затемнень від 25 жовтня до 8 листопада - це час трансформації, - продовжує Анастасія Макарова. - Сонячне затемнення відобразиться на темі переговорів, буде чинено великий тиск на наш бік – на Україну давитимуть Захід та Путін. Переговори стосуватимуться нашої території, природних ресурсів, кордонів держави. 25 жовтня наше керівництво має зробити правильний вибір – від нього залежатиме підсумок, який ми отримаємо до Нового року.

Основна фаза війни, на думку астролога, може закінчитися до кінця року – вже восени, найімовірніше у листопаді. У цей же час українська армія має відвоювати Херсон та Запорізьку область. Принаймні зірки дають на це всі шанси.

Місячне затемнення торкнеться питання територій

Якщо шансами не скористаються, українські військові зможуть продовжувати ефективний наступ та оборону завдяки озброєнню, яке наша армія отримала на початку осені.

Пізніше на нас впливатиме вже місячне затемнення, яке завершить коридор затемнень 8 листопада. У цей час, за словами Анастасії Макарової, остаточно сформується все, що ми дізнаємося ближче до середини листопада.

– Це затемнення буде дуже важливим, воно пов'язане з темою території, – зазначає астролог. – У прогнозі для країни ми розглядаємо ці дати лише за умови їхніх акцентів щодо гороскопу України. Планета Венера, яка управляє четвертим будинком у карті України, перебуватиме в десятому будинку – це означає, що в цей час буде ухвалено дуже важливе рішення. Також це і тема фінансування, яка стоятиме на порядку денному. Напружені аспекти загалом продовжаться до середини листопада. І саме від рішень президента, які він ухвалить у цей коридор затемнень, сильно залежатиме подальший хід війни.

Місячне затемнення, каже Анастасія Макарова, торкнеться й теми людей – це можуть бути домовленості про передачу полонених або сам факт передачі.