Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
20 квiтня
Завантажити ще

Коридор затемнень у травні 2022: заборони, правила та як вплине на наше життя

Коридор затемнень у травні 2022: заборони, правила та як вплине на наше життя
Фото: Енрікелопесгарр з Pixabay

Земля увійшла в перший у 2022 році коридор затемнень. Весняний "коридор" почнеться з часткового сонячного затемнення, яке відбудеться 30 квітня о 21 годині 27 хвилин за Грінвічем (о 23 годині 27 хвилин за київським часом), а закінчиться повним місячним затемненням, яке спостерігається 5 годин 14 хвилин за Грінвічем (7 годин 1 за київським часом) 16 травня.

Астролог Юлія Погорельченко зазначає, що цього разу реально доленосним буде не весь цей інтервал, а лише період із 1 травня по 7 травня. Після 7 травня вже буде стаціонарний Меркурій, тому не варто робити щось справді важливе. І залишок коридору варто провести у повсякденних справах, лише спостерігаючи за подіями, які приходять у ваше життя, вважає вона.

Всі "коридори затемнень" мають спільну рису: всі події, що відбулися в цей час, мають доленосний характер. Тому ви можете робити важливі кроки, можете подорожувати або повертатися додому, можете починати щось, що давно хотіли і до чого готувалися, можете позбавлятися поганих звичок і залежностей

Важливо, щоб це була ваша мета, щоб це наповнювало вас і спонукало до зростання. Події цього періоду можуть бути схожими на події 2004/2013 років і закладають фундамент на майбутні 6 місяців/9 років/18/років. Використовуйте цей період максимально вигідно для себе, – рекомендує Погорельченко.

До чого потрібно бути готовим у "коридорі затемнень"

Травневе місячне затемнення, яке пройде у знаку Скорпіона, може принести активність у кримінальній сфері – особливо у сексуальному плані, емоційний дисбаланс. Також велика ймовірність попадання у критичні ситуації, отруєнь та проявів людської підлості. Все вищезгадане може мати місце під час "коридора", оскільки вплив затемнень – як минулого, так і наступаючого – точніше, їх енергетичних потоків, дуже сильний у ці два тижні. Небажаний також ризик щодо фінансових операцій – можна буде втратити якщо не всі, то багато чого.

Місячне затемнення 16 травня о 07:11 за київським часом відбудеться у Скорпіоні та закриє коридор затемнень, проте його вплив триватиме як мінімум ще 6 місяців (до осіннього коридору затемнень). Затемнення завжди несуть складну енергетику, включають процеси трансформації, перетворення, нейтралізації всього старого та безперспективного.

Період 30 квітня - 16 травня 2022 року - найкращий час для того, щоб переосмислити своє життя, розкрити свої приховані таланти та здібності, визначити прогалини в освіті, отримати додаткові знання. У світі, щоб робити кар'єру, отримувати життєві блага, необхідно інтегруватися у світ, бути корисним суспільству. Зрозуміло, що важко обмежувати свої амбіції лише однією країною, тож скористайтесь ситуацією. Можливо саме через кризу вам відкриваються нові можливості. Спробуйте отримати користь, отримати додатковий ресурс навіть із самої неприємної ситуації.

Астролог Марина Скаді додає, що цей коридор затемнень може затягтися, т.к. З 10 травня по 3 червня період ретроградного Меркурія, в такій фазі руху планета уповільнює всі процеси. Але це найкращий час, щоб позбутися від негативу, який не дає вам спокою, у тому числі від токсичних відносин, прив'язок, поганих звичок. По можливості не починайте нічого важливого та не приймайте важливих рішень у травні 2022-го, приділіть цей час внутрішньому життю, роздумам, самопізнанню.