Завантажити ще

Україна під обстрілом: ПВО працює по всій країні, є загиблі

Україна під обстрілом: ПВО працює по всій країні, є загиблі
Фото: REUTERS

З 6-ї ранку 10 жовтня по всій Україні оголошена повітряна тривога, яка триває вже майже 4 години. ППО спрацювала у багатьох інших містах країни, повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

- Є інформація про удари в багатьох містах країни. Внаслідок обстрілів постраждали цивільні. Залишайтеся в укриттях! Не нехтуйте безпекою! – наголосив Тимошенко.

Вже офіційно підтверджено влучання у Шевченківський район Києва. За останніми даними, загинуло 8 людей. Ще 24 мирних жителя постраждали. 

- Масований ракетний обстріл України. Київ, Дніпро, Житомир, Хмельниччина, Запоріжжя, Львів та інші міста. Внаслідок обстрілу центру Києва пошкоджено будівлю філармонії, музеїв Ханенків та Шевченка. Інформація про постраждалих уточнюється, - повідомив міністр культури Олександр Ткаченко.

За словами прем’єр-міністра України, під час обстрілів ворог пошкодив 11 важливих інфраструктурних об'єктів у 8 регіонах.

- Запасаємось водою, - порадив Денис Шмигаль.

У Дніпрі місцеві пабліки повідомили про дві серії вибухів – приблизно о 08:30 та о 9 ранку. Даних від місцевої влади немає.