Завантажити ще

"Суспільне" спростувало слова Alyona Alyona про штраф через порушення правил "Євробачення"

Фото: instagram.com/alyona.alyona.official

"Суспільне" відреагувало на слова репера Alyona Alyona, що українська делегація отримала штраф за порушення правил "Євробачення-2024". Представники мовника у Facebook зазначили, що "Євробачення" відкрито позиціонує себе як аполітичний конкурс і подібні заклики та висловлювання на ньому заборонені. Оргкомітет міжнародного пісенного конкурсу справді має право застосовувати санкції у разі порушень, проте українська делегація після фіналу не отримувала жодних штрафів.

- Поки що "Суспільне Мовлення" як член ЄМС, який забезпечує участь представників України на Пісенному конкурсі Євробачення, не отримало жодних скарг та штрафів за нібито порушення правил, - йдеться у пості.

Фото: facebook.com/suspilne.media

Фото: facebook.com/suspilne.media

Alyona Alyona у соцмережах також спростувала свої слова про штраф для України та відредагувала опублікований раніше пост. Свою помилку зірка пояснила тим, що в команді працює понад 20 людей, тому інформація один одному видалася викривленою.

– У команді менеджменту артиста працює понад 20 людей і інколи, при донесенні інформації від одного з членів команди іншому, інформація спотворюється, що далі несе публічну відповідальність. Така помилка сталася сьогодні, - зауважила артистка.

Напередодні Alyona Alyona заявила в Instagram, що за появу у гранд-фіналі у футболках на підтримку захисників "Азовсталі" українській делегації виписали штраф, що не відповідає дійсності.

Фінал "Євробачення-2024" відбувся минулої суботи. Alyona Alyona та Jerry Heil виступили на сцені під номером 2, виконавши трек Teresa & Maria. За результатами голосування вони увійшли до ТОП-3, а переможцем конкурсу став представник Швейцарії Nemo.

Фото: instagram.com/alyona.alyona.official

Фото: instagram.com/alyona.alyona.official

Новини по темі: Євробачення Alyona Alyona