28 травня
Завантажити ще

Переможці "Євробачення-2024" Nemo натякнули на приїзд до України та співпрацю з alyona alyona та Jerry Heil

Переможці
Фото: eurovision.tv

Переможці "Євробачення-2024" зі Швейцарії Nemo висловили своє захоплення українським дуетом Alyona Alyona та Jerry Heil, які цього року представляли нашу країну на конкурсі, та заявили, що хотіли б приїхати до України, щойно завершиться повномасштабне вторгнення. За словами Nemo, вони настільки потоваришували з нашими конкурсантками, що замислюються про колаборацію.

- Ці двоє (Alyona та Jerry Heil. – Авт.) – вони такі дивовижні! Ви навіть не уявляєте, який у вас є скарб. Це правда, найдивовижніші люди" Я захоплююсь і так хочу продовжувати наше спілкування. Хто зна, можливо, щось разом і зробимо… Ми не знаємо, може, й створимо (колаборацію. – Авт.). Можливо, навіть приїду до України, сподіваюся, – розповіли Nemo в інтерв'ю "Суспільному".

Раніше Nemo також записав кавер на трек українок Teresa & Maria, зробивши нове аранжування, чим здивував Alyona та Jerry Heil та Jerry Heil за лаштунками конкурсу.

Фінал "Євробачення-2024" відбувся минулої суботи. Alyona Alyona та Jerry Heil посіли 3-тє місце у турнірній таблиці. Nemo зі Швейцарії – перша небінарна персона в історії конкурсу, яка виграла кришталевий мікрофон. Артист просить, аби до нього зверталися на ім'я та ​​використовували займенники they/them (вони/їхні). У своїй музиці Nemo торкаються таких тем, як гендерна ідентичність, психічне здоров'я та пошук свого місця в цьому світі.