Завантажити ще

Діти зіркових батьків: донька Кравець покинула університет, а син Падалко хоче служити у ЗСУ

Діти зіркових батьків: донька Кравець покинула університет, а син Падалко хоче служити у ЗСУ
Фото: Instagram.com/maarriill/

Не всі діти наших селебретіс жадають публічності. Дехто намагається триматися осторонь своєї відомої сім’ї, щоб іти своїм шляхом. Так, донька Маші Єфросиніної, 20-річна Нана Хромаєва, взагалі заборонила мамі публікувати її нові світлини в соцмережах. Хтось же, навпаки, прагне не відставати від зіркових батьків. Син Алана Бадоєва, Борис, - режисер і сценарист. Донька Лоліта теж захоплюється режисурою.

Ганна Борисюк, донька Ольги Сумської та Віталія Борисюка, минулого року закінчила університет ім. Карпенка-Карого і грає з мамою у виставі «За двома зайцями».

Яке майбутнє обирають діти наших відомих людей та як їх підтримують батьки – в історіях Коротко про.

Маша Полякова

19-річна Маша Полякова - музикантка та блогерка. У 2021 році дівчина заснувала свій гурт «Шви». У грудні минулого року Маша зібрала колектив і виступила з концертом в Одесі.

- Зараз ми готуємо альбом, є одна дуже класна пісня, яка скоро вийде як сингл. Це все уже на професійному рівні. Тому що я вступила в Берклі, і моє завдання на літо – зробити реальний альбом. Отаке домашнє завдання – записати альбом, - поділилася вона в інтерв’ю «Люкс ФМ»

Маша Полякова розповіла, що з’їхала від батьків і живе окремо у квартирі, яка дісталася їй у спадок від бабусі. Окрім того, за її словами, батьки не дають їй кишенькових грошей, адже вона забезпечує себе сама, заробляючи на рекламі в інстаграмі та тіктоці. Заробіток Маші Полякової - близько ста тисяч гривень в місяць.

Власне, Оля Полякова запевняє, що не допомагає доньці фінансово і у розвитку її музичної кар’єри.

- Це велика помилка вважати, що кар'єра – це великі гроші. Доки я так думала, доти мій чоловік ставав біднішим. Тільки я перестала так думати, я почала заробляти сама. Артисти повинні усвідомити одну річ: без хітового треку не буде жодної кар'єри. Так, це дуже дорогий бізнес. Те, що починається потім - і кліпи, і костюми, і утримання великого колективу, – це дуже дорогий бізнес. Але без суперхіта ти нікуди не залізеш. Тому Маша це знає і пише, пише, пише музику. Як залетить у неї щось в тікток хоча б на 10 мільйонів переглядів, от тоді мама вже подумає, допомагати донечці чи ні. А поки що хай працює, - сказала Оля Полякова в програмі «Люкс ФМ»

Маша Полякова хоче записати повноцінний альбом. Фото: Instagram.com/mashapolyakova/

Маша Полякова хоче записати повноцінний альбом. Фото: Instagram.com/mashapolyakova/

Михайло Соболєв

16-річний син телеведучої Марічки Падалко та Єгора Соболєва, який служить в ЗСУ, також хоче служити в ЗСУ. За словами Падалко, Михайло так вирішив ще на початку повномасштабної війни. Цього року хлопець закінчує 11-й клас.

- У нас зараз стоїть питання в тому, щоб його переконати: воювати у 18 років - це ще рано. Тому що десь пів року тому було беззаперечно, що у 18 років. Потім я дізналася, але ще хочу перевірити, чи це відповідає дійсності, що, здається, до 21 року потрібен дозвіл батьків. Поки що в перемовинах мені вдалося відсунути цю рамку до 21 року, - поділилася Марічка в інтерв’ю «Голосному підкасту». - Плюс батько його переконує, що треба, в першу чергу, воювати розумом, тому зараз треба багато навчатися. Що війна буде змінюватися, вона буде більш технологічною. І якщо ти хочеш вбити побільше ворогів, треба якомога більше за ці роки всьому навчитися. Плюс у багатьох батьків зараз мотивація воювати за те, щоб не воювали наші діти. І в цьому є сенс.

Телеведуча додала, що з початку повномасштабного вторгнення Михайло «воює» у свій спосіб: купує балончики з фарбою та залишає написи на пам'ятниках, які, згідно із законом про декомунізацію та деколонізацію, мають бути знесені. Падалко каже, що намагалася зупинити Михайла, але той продовжував влаштовувати акції протесту:

- Що я можу зробити? Я йому говорила, що за це може бути адміністративна відповідальність, що це може бути незаконно. Але... Один раз він мене попросив сфотографувати, щоб мати гарні фотки. Він бачить у цьому свій внесок у боротьбу.

Михайло Соболєв прагне вивчати військову справу. Фото: Instagram.com/marichkapadalko/

Михайло Соболєв прагне вивчати військову справу. Фото: Instagram.com/marichkapadalko/

Марія Кравець

Донька телеведучої та акторки Олени Кравець, Марія, декілька років тому забрала документи з вишу, зрозумівши, що фах, який вона обрала, їй не цікавий.

- Я провчилася в Інституті журналістики в університеті Шевченка на спеціальності «Реклама й зв'язки з громадськістю» один рік. І - пішла. І коли я вже почала задумуватися над тим, що я, скоріш за все, звідти піду, нам на офіційній посвяті сказали, що три роки буде просто журналістика, а потім десь з третього-четвертого курсу почнеться піар. Тоді я напружилася. Але подумала: якщо мені не сподобаються предмети, універ, але це комунікація, у мене з'являться нові друзі, нові зв’язки. Я вступила в 2020 році. Ковід… І я провчилася весь перший курс в Zoom. Ми бачилися з групою два рази. Я кинула навчання після першого року і зрозуміла, що насправді це було дуже імпульсивне рішення. Я не хотіла там вчитися, мене все там дратувало. У мене взагалі впала мотивація вчитися у виші. Є люди, яким там подобається. Але це не моє. І я вирішила піти в пошуки, - розповіла Марія у подкасті «Вдома поговоримо»

Дівчина спробувала себе у інших напрямах, але після закінчення курсів з'ясувала для себе, що це теж не її.

- Щоб зрозуміти точно, піар - моє чи не моє, я взяла курс у дуже крутої піар-агенції по базовому піару, але трохи постажувалася і зрозуміла, що це взагалі інше. Це цікаво, але я трішки в них постажувалася і зрозуміла, що не хочу так працювати. Далі знову пішла в пошуки. Потім взяла SMM-курс, але мені теж не зайшло, - продовжує вона.

Нині 21-річна Марія Кравець каже, що знайшла себе в організаторській діяльності. Зокрема, вона займається підготовкою спільного подкасту з мамою «Вдома поговоримо».

- Зараз займаюся організацією цього подкасту. А ще роблю благодійні танцювальні івенти зі своєю командою, - розповідає Марія. - Мені дуже подобається контролювати якісь процеси й розуміти, що від мого рішення щось залежить. Знаю, що така продюсерська жилка – це в мене від тата. І мені хочеться одразу в практику. От мені хочеться на своїх помилках, на чужих помилках вчитися, набиратися досвіду.

Олена Кравець з розумінням поставилася до рішення доньки, адже хоче, щоб кожен її день був наповнений якимось сенсом.

- Раніше було так: вища освіта повинна бути. Чому? Тому що це гарантія якості твого життя, так вважалося тоді, - говорить Олена. - Сьогодні, коли таке відбулося з Машею, наші бабусі, можливо, навіть хтось із нашого оточення, я ж бачу іноді по поглядах, не розуміє: як це? Але давайте проведемо паралель: чи є гарантією щасливого життя здобуття вищої освіти сьогодні? От коли я це усвідомила, а усвідомила я це, коли Маша була ще у 7-му класі, я перестала цікавитися її оцінками. На неї ніхто не тиснув на ЗНО. Я дуже хочу, щоб моя дитина прокидалася і розуміла, що її день буде наповнений сенсом від тих справ, які в цьому дні будуть. А потім, коли вона повертатиметься додому, відчувала, що вона якось змістовно його прожила. Або щоб вона спочатку визначилася взагалі, що їй цікаво.

Марія Кравець каже, що їй подобається організаторська діяльність. Фото: Instagram.com/maarriill/

Марія Кравець каже, що їй подобається організаторська діяльність. Фото: Instagram.com/maarriill/

В’ячеслав Хостікоєв

27-річний В’ячеслав Хостікоєв, син акторів Наталії Сумської та Анатолія Хостікоєва, грає у Театрі ім. Франка, де служать і його батьки. У 2017 році закінчив Київський університет театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого. В’ячеслав також знімається у кіно та багато дублює. Зокрема, професією дубляжу хлопця зацікавила саме зіркова мама.

- Багато дублює – одне з його улюблених захоплень, - розповідає про сина Наталія Сумська в інтерв’ю oboz. - От зараз в кінотеатрах йде фільм «Вонка» – українською головний герой говорить його голосом. І «Дюна» – це теж він. Ми разом граємо у виставах «Незрівнянна», «Люкс для іноземців», «Кайдашева сімʼя». Окремо син грає у «Конотопській відьмі», «Безталанній», постановці «Мартин Боруля». Любимо обговорювати, як глядачі сприйняли чергову виставу. І взагалі дуже любимо зустрічатися. На Новий рік збиралися, побули разом. Мене тішать такі миті: згадуємо, жартуємо, спілкуємося, пародіюємо. Переносити акторство в звичайне життя – це притаманно нашій сім’ї. Слава – жартівник, це в нього від природи, ще з юності. Цілі концерти нам влаштовує. Молодчина! В нього є комедійний талант, це дуже рідкісний дар.

В’ячеслав Хостікоєв на репетиції вистави «Конотопська відьма». Фото: Юлія Вебер

В’ячеслав Хостікоєв на репетиції вистави «Конотопська відьма». Фото: Юлія Вебер