Завантажити ще

Alyona Alyona приїхала до Києва та розповіла, як українська делегація порушила правила "Євробачення"

Alyona Alyona приїхала до Києва та розповіла, як українська делегація порушила правила
Фото: Martin Sylvest Andersen/Getty Images

Alyona Alyona, яка у дуеті з Jerry Heil представляла Україну на "Євробаченні-2024", повернулася до Києва зі шведського Мальме. Зірка прибула до України поїздом. На вокзалі її зустрічали з піснею Teresa & Maria натовп шанувальників та батьки. За словами Alyona Alyona, вона повернулася додому одна, оскільки у Jerry Heil заплановано виступ на Каннському кінофестивалі.

Реперша також розповіла журналістам ТСН, що цього року організатори конкурсу ретельно стежили за тим, щоб учасники не використовували "політичні" гасла. Незважаючи на це, у фіналі українська делегація пішла на ризик та порушила правила конкурсу. Команда одягла футболки з написом "Free Azovstal Defenders" ("Свободу захисникам Азовсталі"). Alyona Alyona та Jerry Heil не одягали такі футболки, щоб зменшити ризик дискваліфікації.

- Ми вирішили не ризикувати та не одягати на артистів. Щоб ви розуміли, такого шмона ніколи не було. Їх одягли учасники команди, бо могли б їх забрати із зали, але артисти залишились. Щоб ви розуміли, там таке було! Там заклеювали будь-який напис, будь-який бренд, якщо в тебе десь на нігтях, на обличчі. Аполітичне пресування було дуже великим. Ми ризикнули і потай одягли такі футболки, - зізналася співачка.

Фото: instagram.com/alyona.alyona.official

Фото: instagram.com/alyona.alyona.official

Крім того, у фіналі співачки зі сцени "Євробачення" закликали до "миру та свободи для України". Як розповіла Alyona Alyona, українська делегація заздалегідь консультувалася з організаторами конкурсу, які дозволили їм зробити цю заяву.

– Ми комунікували з багатьма представниками від держави, нашою командою, Суспільним. Це було наше велике колективне рішення, – пояснила зірка.

Фінал "Євробачення-2024" відбувся минулої суботи. Alyona Alyona та Jerry Heil виступили на сцені під номером 2, виконавши трек Teresa & Maria. Дует отримав 453 бали (146 від журі та 307 від глядачів), посівши 3-те місце у турнірній таблиці. Переможцем конкурсу став представник Швейцарії Nemo. Він перша небінарна людина в історії конкурсу, яка виграла кришталевий мікрофон.