Завантажити ще

Alyona Alyona та Jerry Heil на "Євробаченні" оштрафували за футболки "Free Azovstal"

Alyona Alyona та Jerry Heil на
Фото: instagram.com/alyona.alyona.official

Українську делегацію на "Євробаченні-2024" оштрафували за появу у гранд-фіналі у футболках на підтримку захисників "Азовсталі". Про це Alyona Alyona розповіла у Instagram. За її словами, цього року організатори конкурсу ретельно стежили за тим, щоб учасники не використовували "політичні" гасла, але українська команда пішла на ризик і порушила правила.

- РИЗИКНУТИ ЗАРАДИ ГЕРОЇВ. З’явитися у футболках FREE AZOVSTAL DEFENDERS ("Свободу захисникам "Азовсталі") було дуже ризикованим та складним завданням. Будь-які надписи та бренди були заборонені, охорона перевіряла увесь одяг, і якщо на ньому був надпис, просили зняти його або ж заклеювали надписи чорним скотчем, - уточнила вона.

Реперка зазначила, що у Швеції на період проведення конкурсу частина поліграфій у Мальмі просто відмовлялися робити принт, а пошук та умовляння співробітників інших поліграфій забрали тривалий час.

- Складнощі в нас почались ще на етапі створення роздруківки логотипу на футболці. Ми обзвонили кілька поліграфій, частина з них не працювала, а інша частина відмовлялася робити принт. Проте з однією поліграфією ми змогли домовитися після того, як п’ять разів подзвонили їм та слізно попросили допомогти. Перед входом до зали наша команда вдягла футболки під свої інші футболки та кофти і змогли пройти з ними до грінрум, - зізналася артистка. - Ми знали, що коли будуть показувати повтори виступів всіх артистів, то будуть показувати і саму делегацію. Тому коли до нас підійшла камера, наша команда швидко розкрилася і показали наш заклик на увесь світ. Ми дуже ризикували, проте все вийшло. Я неймовірно рада, що нам удалося нагадати світові про наших військовополонених.

Крім того, у фіналі співачки зі сцени "Євробачення" закликали до "миру та свободи для України". Як розповіла Alyona Alyona, українська делегація заздалегідь консультувалася з організаторами конкурсу, які зрештою дозволили їм зробити цю заяву.

Фінал "Євробачення-2024" відбувся минулої суботи. Alyona Alyona та Jerry Heil виступили на сцені під номером 2, виконавши трек Teresa & Maria. За результатами голосування вони увійшли до ТОП-3. Переможцем конкурсу став представник Швейцарії Nemo. Він перша небінарна особа в історії конкурсу, яка виграла кришталевий мікрофон.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Альона (@alyona.alyona.official)