Завантажити ще

У музиканта Антона Крамера виявили хворобу Лайма

У музиканта Антона Крамера виявили хворобу Лайма
Фото: youtube.com/ЗВУКОВУХА

В українського музиканта Антона Крамера виявили хворобу Лайма. Про це артист розповів у Instagram. За словами виконавця, щоб встановити точний діагноз, він звертався за допомогою до шести лікарів і на це пішло пів року.

- Привіт! Цим постом я мав би анонсувати свій майбутній реліз, але в мене діагностували хворобу Лайма. Це інфекційне захворювання, яке передають кліщі та яке вражає опорно-руховий апарат, нервову систему, серце, – поділився артист.

Крамер уточнив, що перші симптоми хвороби проявилися в липні 2023 року, коли він виявив запалений та болісний лімофузел. Пізніше недуга вразила кульшовий суглоб артиста і проявились інші симптоми хвороби Лайма.

- У липні 2023 року я намацав перший запалений лімфовузол, який час від часу загадково поболював. Через кілька місяців, у жовтні, тоді ще невідома мені хвороба зненацька вразила мій тазостегновий суглоб, який тепер потребує коштовної операції по заміні. Згодом додалися задишка, аритмія, мігруючі по всьому тілу болі, нудота, набряки кінцівок, погіршення координації та мовлення і просто вбивча втома. Втома, від якої боляче стояти. Там є ще не менш цікаві та стрьомні симптоми, але зараз не про це. До встановлення діагнозу я пройшов довгий шлях у 6 лікарів, які не могли сказати, що зі мною не так, - зазначив музикант.

У соцмережах артист попросив підписників допомогти зібрати йому кошти для подальшого лікування.

- На жаль, ці пошуки вже вичерпали всі мої резерви, а попереду на мене чекають ЩЕ обстеження, аналізи, консультації лікарів, антибіотики та гіалуроновий укол у суглоб за 7к. Стадія пізня, почуваюся реально погано. Тому набрався сміливості зробити цей пост, щоб розповісти, як у мене справи, та поділитися номером картки для небайдужих, які мають можливість та бажання фінансово підтримати мене у цей нелегкий період.

Реквізити для допомги:

Моно: 4441114465907036
PayPal: [email protected]

Хвороба Лайма характеризується ураженням шкіри, суглобів, нервової та серцево-судинної систем. Раніше цю хворобу виявили у актриси Вікторі Булітко, продюсера Олени Мозгової та супермоделі Белли Хадід.

Антон Крамер – київський музикант, відомий своєю роботою з Hyphen Dash та The Lazy Jesus, а також співпрацею з артисткою Yuvi (Уляна Автенюк).

Фото: instagram.com/antonkramer_

Фото: instagram.com/antonkramer_

Фото: instagram.com/antonkramer_

Фото: instagram.com/antonkramer_

Фото: instagram.com/antonkramer_

Фото: instagram.com/antonkramer_

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від anton kramer (@antonkramer_)

Новини по темі: Хвороби музиканти