28501
0
Завантажити ще

Зірка серіалу "Моторошні пригоди Сабріни" Ченс Пердомо загинув в автокатастрофі

Зірка серіалу
Фото: Kate Green/Getty Images for Universal Pictures

Американський актор Ченс Пердомо, який зіграв Емброуза Спеллмана в серіалі "Моторошні пригоди Сабріни", загинув в автокатастрофі у віці 27 років. Артиста не стало внаслідок аварії на мотоциклі. Інформацію про загибель Пердомо підтвердив його менеджер виданню Variety.

- З важким серцем ми ділимося новиною про передчасну смерть Ченса Пердомо внаслідок аварії на мотоциклі. Влада повідомила, що ніхто зі сторонніх людей не постраждав. Його пристрасть до мистецтва та ненаситний апетит до життя відчували всі, хто його знав, і його тепло збережеться у тих, кого він любив найбільше. Ми просимо поважати бажання сім'ї зберегти конфіденційність, оскільки вони сумують за втратою улюбленого сина та брата, - йдеться у заяві сім'ї актора.

Пердомо народився в Лос-Анджелесі, але в дитинстві разом з матір'ю переїхав до Саутгемптона, Англії, де відвідував муніципальну школу, а потім вступив до коледжу у Вінчестері. Пізніше Ченс переїхав до Лондона, щоб зайнятися акторською майстерністю. Він знявся в кількох телевізійних шоу і короткометражних фільмах, після чого отримав постійну роль у серіалі "Моторошні пригоди Сабріни".

Актор також виконав роль Джерома Роджерса в телефільмі "Вбитий своїм обов'язком", який приніс йому номінацію на премію BAFTA за найкращу чоловічу роль. Актор зіграв Лендона Гібсона у фільмах "Після 2", "Після. Глава 3 (2022), "Після. Довго та щасливо" (2023) та серіалі "Ген V".

Новини по темі: Втрати