Завантажити ще

Зірка "Жіночого лікаря" Нагрудний розповів про гонорари в "Іграшках" і чому покинув гурт

Зірка

Актор Олексій Нагрудний зізнався, чому наприкінці 90-х на піку популярності залишив гурт "Іграшки". В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк Нагрудний пояснив, що, будучи вокалістом гурту, мріяв про акторське майбутнє, тоді як колектив досяг свого піку в кар'єрі.

- Я не створював план [виходу з гурту]. Я не сидів і не думав: "Для того, щоб мені бути тим-то й тим-то..". Це також якісь інтуїтивні речі. По-перше, я хотів здобути акторську освіту і мені дуже хотілося вивчити Чехова, Штайнера. Але в мене не виникало бажання і мети залишатися там [у Москві]. А по-друге, я хотів, щоб про мене справді забули як про "того,чорненького з "Іграшок". Я все одно був театральною людиною, музикантом і прагнув більшого з погляду на рівень, який я сам для себе визначив, на ту внутрішню планку, яку сам собі поставив.

Нагрудний уточнив, що у той період із продюсером групи Ягольником виникло непорозуміння, проте наразі він не тримає на нього зла.

- Мені здавалося і зараз так здається, що це (акторська майстерність. - Авт.) більше інтелектуальне мистецтво. А я хотів розвиватись. Я прагнув розвитку матеріального, - підкреслив він. - Образ не було. Що таке образа? Є скривджена людина, а є ситуації, де зачеплені честь та гордість. Ображена людина, він собі ображається тихенько, збирає цю образу, і вона руйнує його зсередини. Я не дипломатична людина щодо цього. Тому я не в політиці і не в дипломатії.

Олексій додав, що як учасник групи заробляв незначні суми, оскільки їхній колектив тоді був одним із тих, хто брав участь у зародженні українського шоу-бізнесу.

- По суті, [ми отримували копійки] - близько 100 доларів на той час. Я не знаю, скільки там було. Ми були на тому початковому рівні зародження українського шоу-бізнесу, коли він лише народжувався. Як воно повинно бути і хто скільки має отримувати, ніхто не знав. То було табу. Ви робите свою справу – й робіть свою справу. А потім ти починаєш цікавитись виробництвом. Не творчим боком цього всього, а саме бізнесом. Тоді й виникають питання, на які продюсери не мають відповіді. Я хотів бути в акторській професії. По-друге, я для себе сформулював це так: рівень моїх внутрішніх амбіцій припинив відповідати матеріальному еквіваленту.

Гурт "Іграшки" був заснований у 1997 році продюсером Олександром Ягольником. До складу "української ABBA" увійшли Віталіна Бугрилова, Світлана Коноваленко, Олексій Нагрудний та Костянтин Ягольник. Останній був єдиним вокалістом, хто мав досвід виступів на великій сцені. Після того як Нагрудний залишив  гурт, квартет перетворився на тріо. Пізніше місце вагітної Віталіни Бугрилової у колективі заступила дівчина на ім'я Поліна. Найвідоміші треки групи: "Ромашки" та "Ла-ла-ла".

Нагрудному 49 років. Він актор, співак та телеведучий. Українським глядачам він відомий за ролями у проєктах: "Чемпіон з підворіття", "Пристрасті по Чапаю", "Серце матері", "Обручка з рубіном" та "Жіночий лікар". Понад 20 років щасливий у шлюбі з кастинг-директором Світланою Горошковою.  У 2008 році у пари народився первісток Олександр, а в лютому 2024-го - другий син.

Новини по темі: Актори група