28501
0
15 квiтня
Завантажити ще

Зіркові комплекси: Катя Осадча хотіла змінити ім’я, а Леся Нікітюк соромилася зросту

Зіркові комплекси: Катя Осадча хотіла змінити ім’я, а Леся Нікітюк соромилася зросту
Фото: Instagram.com/kosadcha/

Цього тижня Володимир Остапчук, Позитив та Богдан Шелудяк нарвалися на скандал, обговорюючи в шоу «Мекнув – питайте» зовнішність дівчат. На їхню думку, дівчина, яка не робить депіляцію, не може бути «10 з 10». Такі висловлювання неабияк обурили українок. Дівчата навіть запустили флешмоб, де закликають не йти на поводу в чоловіків та не заганяти себе в якісь уявні стандарти.

Зокрема, співачка та бандуристка Марина Круть знялася у спідній білизні і вперше показала шрами на ногах. У 8 років Марина випадково вилила на себе добрячу порцію окропу та багато років жила у страху, що такою її ніхто не полюбить.

Пропонуємо вам почитати кілька історій про те, як наші зіркові дівчата боролися зі своїми комплексами та навчилися любити себе. То ж беріть приклад.

Тоня Матвієнко вважає, що треба зупинитися і сказати собі: я класна, я красива. Фото: Instagram.com/tonya_matvienko

Тоня Матвієнко вважає, що треба зупинитися і сказати собі: я класна, я красива. Фото: Instagram.com/tonya_matvienko

Тоня Матвієнко

Тоня Матвієнко зізналася, що комплексує через зайву вагу.

- Я зараз собі не подобаюся, бо я набрала вагу. Але я для цього вже щось роблю. Спочатку мені було все рівно, бо війна. Я нічого не робила. Ходжу в спортзал, на масаж до косметолога, вже років 10, сама роблю масажі, - розповіла співачка в інтерв’ю «Слава+». 

За словами Тоні, все життя вона сама собі не подобалася, то ж хотіла б навчитися любити себе такою, як є.  

- Любити й сприймати себе такою, як я є. Я все життя собі не подобалась, сумнівалась, якісь такі комплекси. Хоча тоді була така худенька, молоденька, така гарнюня… Треба просто насолоджуватися життям. В якийсь момент зупинитися і сказати: я класна, я красива, все нормально, - додала Матвієнко.

Катя Осадча хотіла бути Оксаною. Фото: Instagram.com/kosadcha/

Катя Осадча хотіла бути Оксаною. Фото: Instagram.com/kosadcha/

Катя Осадча

Катя Осадча, виявляється, в дитинстві не любила своє ім’я і хотіла, щоб її назвали Оксаною.

- Коли я була маленькою, хотіла, щоб мене з Каті переназвали в Оксану. Пройшло багато років і зараз, напевно, 40% людей, які мене кличуть, кличуть мене Оксаною. Ті, що мене не знають особисто. Тобто поєднують «Катя» й «Осадча» в «Оксану». Тому бійтеся своїх бажань – вони можуть здійснитися, – поділилася телеведуча в сторіз Інстаграму.

Цю історію Осадча згадала під час зйомок «Голосу країни» у Варшаві, коли її знову випадково назвали Оксаною.

Даша Трегубова взагалі не пов'язує привабливість із зовнішністю. Фото: Instagram.com/cherepanov_photography

Даша Трегубова взагалі не пов'язує привабливість із зовнішністю. Фото: Instagram.com/cherepanov_photography

Даша Трегубова

Даші Трегубовій колись дуже не подобався її ніс.

- Я навіть думала: «Боже мій, треба йти до хірургів», - розповідала в інтерв’ю KP.UA Трегубова. - Зараз я обожнюю свій профіль. Думаю, у кожної людини згодом думка про свою зовнішність змінюється. Але все одно я не пов'язую привабливість із зовнішністю. Найбільше в собі мені подобається креативність та працездатність. Є відома фраза Коко Шанель: «Якщо жінка до 30 не стала красивою, вона просто дурна». Згодом внутрішнє наздоганяє та переробляє зовнішнє.

За словами Даші, нині комплексів, пов'язаних із зовнішністю, у неї немає:

- Звичайно, як і кожна жінка, я завжди думаю, що можна щось покращити, що треба піти в зал, на масаж. Але загалом комплексів, пов'язаних із зовнішністю, у мене немає. Я усвідомлюю, що бувають моменти, коли я виглядаю не дуже, але в ці моменти я все одно не перестаю себе любити.

Леся Нікітюк соромилася носити спідниці через довгі і худі ноги. Фото: Instagram.com/lesia_nikituk/

Леся Нікітюк соромилася носити спідниці через довгі і худі ноги. Фото: Instagram.com/lesia_nikituk/

Леся Нікітюк

Леся Нікітюк розповіла своїм підписникам, що соромилася свого високого зросту (180 см).

- Героїня нового кампейну українського бренду одягу, а колись невпевнена у собі дівчина, яка соромилася носити спідниці через довгі і худі ноги. Соромилася носити підбори через високий зріст, - зізналася телеведуча.

Кілька років тому в інтерв’ю KP.UA Нікітюк розповідала, що боротися з комлексами їй допомогло, зокрема, і шоу «Хто проти блондинок?», ведучою якого вона була. 

- Мені було дуже складно в цьому проєкті. Але він дозволив мені боротися з моїми комплексами, які в мене, як і в кожної дівчини, є. Адже як їм не бути, якщо у тієї – груди великі, у тієї – шевелюра розкішна, - пояснювала Леся. - Але, знаєте, і в цієї півсотні офігенних блондинок, які стояли переді мною, теж безліч власних комплексів. У будь-якому клубі, у будь-якій країні, де мене ніхто не знає, звичайно, відразу ж підійдуть не до мене, а до білявки з 3-4-м розміром грудей, осиною талією, яка просто секс-бомба. І всі мужики будуть не мої. У цьому й полягають мої комплекси. Тому цей проєкт справді змушує десь у чомусь підтягуватися та вчитися показувати себе. Так, хтось бере грудьми, але ти можеш відкрити інший талант. Не всі ж мужики реагують на великий бюст, комусь маленький подобається. Хтось дивиться на очі, хтось на попу. То ж шоу «Хто проти блондинок?» - це реабілітація. А я, в свою чергу, допомагаю дівчаткам.

Оля Цибульська каже, що вона – ловець щастя, бо живе так, як хоче. Фото: Instagram.com/cybulskaya/​

Оля Цибульська каже, що вона – ловець щастя, бо живе так, як хоче. Фото: Instagram.com/cybulskaya/​

Оля Цибульська

Оля Цибульська зізналася, що теж багато чого в собі не любила, та тепер приймає себе такою, як є.

- Хто ти сьогодні? Вогонь, вода, земля чи повітря? Мені довго не подобався мій ніс, потім - місце, де мав би бути прес, потім - бюст. Потім нарешті виріс мозок, - ділиться співачка. -  Сьогодні я люблю себе різною: красивою чи на любителя, з зачіскою і навіть без, в настрої, в агонії, в щасті і в депресії. Щодня прокидаюсь і слухаю: яка стихія сьогодні в серці? Потім хапаю світ за бороду і граюсь з ним, як дитя. Я – жінка. Я - ловець щастя. Бо живу не так, як треба, а так, як хочеться!