28 травня
Завантажити ще

Зірка "Беверлі-Хіллз" Спеллінг подала на розлучення з чоловіком і попросила одноосібну опіку над п'ятьма дітьми

Зірка
Фото: Rodin Eckenroth/Getty Images

Американська акторка Торі Спеллінг подала на розлучення із чоловіком Діном МакДермоттом після 18 років шлюбу. У судових документах, отриманих виданням PEOPLE, зірка "Беверлі-Хіллз, 90210" зазначила, що причиною розриву пари стали "непримиренні розбіжності", а розійшлися вони ще 17 червня 2023 року.

Торі також попросила суд призначити їй грошову підтримку від екскоханого та позбавити його можливості натомість вимагати таку саму підтримку. Ба більше, акторка закликала суд надати їй одноосібну опіку над п'ятьма неповнолітніми дітьми - 17-річним Ліамом Аароном Макдермоттом, 15-річною Стеллою Дорін, 12-річною Хетті Маргарет, 11-річним Фінном Дейві і 7-річним Боном Діном, а Макдермотту виділити право на відвідування спадкоємців і зустрічі, встановлені судом.

Спеллінг і Макдермотт познайомилися у 2005 році на зйомках фільму "Розум над вбивством", а в травні 2006-го пов'язали себе шлюбом під час приватної церемонії на Фіджі. У 2014 році Дін публічно зізнався у любовному зв'язку на боці, після чого Торі всіляко намагалася врятувати їхній шлюб. У червні минулого року зірка написала в Instagram, що розлучається з чоловіком, проте пізніше видалила пост. Через п'ять місяців Макдермотт в інтерв'ю журналістам підтвердив їхній розрив, сказавши, що пара "більше не спала в одному ліжку, а їхній шлюб характеризувався "гнівом і... криками".

Зараз Макдермотт зустрічається з новою дівчиною на ім'я Лілі Кало, а Спеллінг у листопаді була помічена з генеральним директором маркетингового агентства Neuron Syndicate Inc. Райаном Креймером.

Новини по темі: Актриса Розлучення