19 червня
Завантажити ще

Тіна Кароль дасть "нове життя" забутим українським пісням в авторському проєкті на YouTube

Тіна Кароль дасть
Фото: instagram.com/tina_karol

Співачка Тіна Кароль запускає авторський проєкт "Дім звукозапису" на YouTube, в якому разом із гостями дасть "нове життя" несправедливо забутим українським пісням. Про це артистка повідомила в Instagram.

- Сьогодні з гордістю можу поділитися новиною про запуск мого авторського проєкту на YouTube, який отримав символічну назву «Дім звукозапису» (чи коротше "ДЗЗ"). Основна місія проєкту: поповнювати музичний каталог України та надавати нове життя пісням, які несправедливо забуті. Кожен випуск - новий герой, з яким я зустрічаюся, щоб створити унікальний музичний перформанс та разом дослідити історію обраної для нього композиції, - зазначила зірка. - Вірю, що разом ми зможемо збагатити наш музичний простір піснями, які точно мають бути у вашому серці.

За даними порталу "МУЗВАР", у зйомках проєкту взяли участь колеги Кароль: фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна, Lely45, ONUKA та SHUMEI.

Це не перший музичний проєкт, створений Кароль за участю колег. У серпні 2021 року, та до 30-річчя Дня незалежності України, виконавиця записала альбом "Молода кров" з новачками шоубізнесу. У платівку увійшли дуетні пісні з Wellboy, LATEXFAUNA, Alina Pash, САМНАСАМ, Ivan Navi, NIKITA LOMAKIN та гуртом KAZKA.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Tina Karol (@tina_karol)

Новини по темі: Пісні Тіна Кароль