13 червня
Завантажити ще

Зірку "Гри в кальмара" О Ен Су засудили до восьми місяців в'язниці умовно у справі про домагання

Зірку
Фото: Momodu Mansaray/Getty Images

Південнокорейського актора О Ен Су, який зіграв учасника та таємного організатора гри в серіалі Netflix "Гра в кальмара", засудили до восьми місяців ув'язнення умовно за сексуальні домагання. Крім того, артистові доведеться прослухати 40-годинну програму лікування від сексуального насильства. Про це повідомляє видання The Korea Herald.

При винесенні вироку суд прийняв до уваги той факт, що Ен Су не мав судимостей, його також не обмежуватимуть у подальшому працевлаштуванні. Актор, як і раніше, заперечує звинувачення та планує оскаржити вирок.

- Зміст щоденника жертви та зміст її консультацій після інциденту відповідає тому, що сталося, і її свідчення не могли бути дані, якби вона не пережила це насправді, - йдеться у висновку суду Сувона у провінції Кенгі.

Звинувачення проти актора висунула жінка ще 2017 року. Вона стверджувала, що 79-річний артист обійняв її під час прогулянки та поцілував у щоку. Сам О Ен Су у коментарі журналістам пояснив, що "тримався за руки з жінкою, щоб показати дорогу навколо озера". За словами актора, після інциденту він вибачився перед нею, але це зовсім не було визнанням його провини.

О Ен Су, справжнє ім'я якого О Се Кан, більш відомий у рідній країні як театральний актор. Він дебютував у кіно у 1965 році у фільмах "Приморське село" та "Весна, літо, осінь, зима... і весна" (2003). Але найбільшу популярність принесла йому роль у серіалі "Гра в кальмара". У січні 2022 року він став першим корейцем, який отримав "Золотий глобус" за роль у серіалі.

Новини по темі: Актори вирок