13 червня
Завантажити ще

Зірка "Спіймати Кайдаша" Хижняк травмувала око під час вистави

Зірка
Фото: instagram.com/tonya_actress

Українська акторка Антоніна Хижняк травмувала око на сцені під час виступу. За словами артистки, неприємний інцидент стався під час показу вистави у Херсоні. Вона випадково зіткнулася з рукою партнера, внаслідок чого її око було дуже запалене, сльозилося, а на місці удару утворилося почервоніння.

– Сьогодні на виставі у Херсоні сталася виробнича травма: потрапила рука в око, яке не перестає плакати. Вдруге за життя отримала травму ока прямо на сцені. Вибачте, з ким не змогла сфотографуватися після вистави, - зауважила акторка у сторіс Instagram.

Наступного ранку Хижняк зізналася, що біля ока зберігся набряк і почервоніння, але, незважаючи на виробничу травму, не підставлятиме команду і продовжить гастролі.

- Вранці вже краще, але є ще набряк. Якби було вище, то була б гарна стрілочка. Але нічого, макіяж все виправить. Висновок зроблено: треба бути всім уважнішим і не натрапляти на руку партнера, - підсумувала Антоніна.

Хижняк 33 роки. Українським глядачам вона відома за серіалами "Спіймати Кайдаша" та "Слід". Також Антоніна є акторкою дубляжу та офіційним українським голосом Дейзі Рідлі та Алісії Вікандер. Від першого шлюбу артистка має сина Максима. Близько трьох з половиною років вона зустрічалася з колегою з серіалу "Слід" Олександром Боднаром. Пара оголосила про розставання у листопаді 2023 року.

Фото: instagram.com/tonya_actress

Фото: instagram.com/tonya_actress

Фото: instagram.com/tonya_actress

Фото: instagram.com/tonya_actress

Новини по темі: Актриса