28501
0
19 квiтня
Завантажити ще

Зіркові одкровення: Астаф’єва з війною повністю посивіла, а Roxolana вже заміжня кілька років

Зіркові одкровення: Астаф’єва з війною повністю посивіла, а Roxolana вже заміжня кілька років
Фото: Instagram.com/da_astafieva/

Наші зірки вміють діставати з пам’яті цікаві факти зі своєї біографії. От, приміром, акторка Анна Саліванчук зізналася, що в студентські роки одночасно працювала у службі «секс по телефону» та на релігійному каналі, щоб заробити на життя.

Аліна Гросу поділилася зі своїми прихильниками, що її новому бойфренду не подобається, коли вона худне і «лишаються самі кістки».

Та що важливо, наші знаменитості, розповідаючи про себе, радять своїм фанам любити себе і цінувати те, що маєш.

Даша Астаф’єва фарбується раз на тиждень

38-річна Даша Астаф’єва зізналася, що під час повномасштабної війни повністю посивіла. Хоча, за словами співачки, сиве волосся у неї почало з’являтися ще в 16 років. Одначе Даша кайфує від свого віку та зовнішності, адже догляд за собою їй в задоволення.

- Я кайфую від віку. В мене сиве волосся з’явилося дуже рано, десь у 16 років, як у тата. Мій тато увесь сивий. Я просто фарбуюся у свій колір. Але в мене вже повністю сива голова. І фарбуюся я раз на тиждень. З війною повністю стала сива. Але зараз у нас є всі можливості гарно виглядати і мати гарний догляд навіть в домашніх умовах. Я задоволена своєю зовнішністю. Бо я щодня роблю все, щоб гарно виглядати. Як ти виглядаєш і, відповідно, як себе почуваєш – це найскладніша, але й найулюбленіша робота, - поділилася Астаф’єва в інтерв’ю YouTube-проєкту ТСН.ua «Наодинці». 

Даша Астаф’єва зізналася, що почала рано сивіти, але любить свою зовнішність. Фото: Instagram.com/da_astafieva/

Даша Астаф’єва зізналася, що почала рано сивіти, але любить свою зовнішність. Фото: Instagram.com/da_astafieva/

ROXOLANA вже заміжня

26-річна співачка Роксолана Сирота в інтерв’ю «Ранку у великому місті» поділилися, що її серце вже не вільне. Навіть додала: «Можливо, я й одружена».

Напевно, співачка забула, що давала інтерв’ю з цього приводу, і це не таємниця. Але в пресі з’явилися заголовки, що ROXOLANA вперше розповіла про стосунки. Так от, у вересні 2022 року в ефірі шоу «Чат дівчат» артистка розповідала, що вийшла заміж кілька років тому:

- Я вже заміжня. Ми знайомі з моїм чоловіком з 12 років. Познайомилися у нашому українському Криму. Ми були в санаторії, гуляли на пляжі, але тоді ми просто дружили. Ми малі ще тоді були. Потім спілкувалися, зналися, час від часу зустрічалися як друзі. А зустрічатися як пара вже почали на першому курсі. Десь років 5 ми зустрічалися до одруження. Він взагалі не соцмережна людина. І я так звикла до цього. Я взагалі не транслюю своїх близьких людей у соцмережах, мені є що транслювати. Але інколи щось в сторіз пролітає, хто уважний, той побачить.

Роксолана Сирота знайома зі своїм чоловіком з 12 років. Фото: Instagram.com/roxolanas/

Роксолана Сирота знайома зі своїм чоловіком з 12 років. Фото: Instagram.com/roxolanas/

Ірма Вітовська - родичка Тіни Кароль

49-річна акторка Ірма Вітовська підтвердила, що породичалася зі співачкою Тіною Кароль. У 2018 році Кароль розповідала, що її брат Станіслав Ліберман одружився із сестрою Вітовської - Наталією. У розмові з Аліною Доротюк акторка зізналася, що бачиться з Тіною під час сімейних зустрічей, проте це буває дуже рідко.

- Ну так, ми родички. Та я не думаю, що у нас є час на те, щоб родичатися. У неї ще менше. Шоу-бізнес не тримається місця дислокації. Але так, ми мали певні сімейні зустрічі, коли є сімейні свята. Але це дуже рідко, – поділилася Вітовська.

Тіна у «Світському житті» згадувала, як вони всією сім'єю прийшли просити руки та серця у батьків коханої брата.

– Я пам'ятаю, як ми їх сватали. Ми приходили просити вийти заміж Наталю, сестру Ірми, за Стасика, мого брата. Ми прийшли всією сім'єю просити, щоб вони погодилися віддати свою квіточку Я навіть шукала в домі, чи немає гарбуза ніде, – розповідала Кароль.

Ірма Вітовська розповіла, що хоча й рідко, але зустрічається на сімейний святах з Тіною Кароль. Фото: Instagram.com/vitovskavantsa/

Ірма Вітовська розповіла, що хоча й рідко, але зустрічається на сімейний святах з Тіною Кароль. Фото: Instagram.com/vitovskavantsa/

Надія Матвєєва пропозицію вийти заміж ще не отримувала

55-річна Надія Матвєєва уже понад два роки щаслива зі своїм обранцем, який молодший за неї на 20 років. Телеведуча не показує його та не називає ім’я, пояснюючи це тим, що чоловік – людина не публічна і не хоче цього.

Коханий уже говорив Надії про свої наміри одружитися на ній, проте офіційну пропозицію вона ще не отримувала. Однак, за її словами, вона цим зовсім не переймається.

- Не пропозиція була, а ось таке: «Я відчуваю, що хочу на тобі одружитися». Ну, оригінальна пропозиція. Ось цей момент був. А потім ми живемо разом, цим насолоджуємося. А ось цього моменту не відбувається. Але я до цього спокійно ставлюсь, - поділилася Матвєєва у програмі «Він Вона Шоу». - Що робить шлюб зі стосунками? Підвищує ціну виходу зі стосунків. Скільки б не тривали стосунки, якщо ви неодружені, то легше з цього вийти.

В інтерв’ю KP.UA телеведуча розповідала, що якщо весілля і буде, то вона вже не має потреби у весільній сукні чи якійсь вечірці.

Надія Матвєєва щаслива і без обручки на пальці. Фото: Instagram.com/nadezhda_matveeva_nadya/

Надія Матвєєва щаслива і без обручки на пальці. Фото: Instagram.com/nadezhda_matveeva_nadya/