19 червня
Завантажити ще

До списку найвпливовіших жінок від "Української правди" потрапила співачка-анонім Клавдія Петрівна

До списку найвпливовіших жінок від

Співачка-інкогніто Клавдія Петрівна потрапила до списку 100 найвпливовіших жінок за версією "Української правди". У виданні пояснили це рішення тим, що інтернет-проєкт менш ніж за рік свого існування зібрав понад 10 мільйонів прослуховувань пісень на стрімінгових платформах. Про це вказано на сайті "Української правди".

Редакція також наголосила на літературності автора треків - так звали коханку головного героя роману Володимира Винниченка "Записки кирпатого Мефістофеля". А літературознавці і досі відзначають схожість персонажа Клавдії Петрівни із реальною коханкою Володимира Кириловича Люсею.

Треки Клавдії Петрівни здобули популярність завдяки прослуховуванням на платформі TikTok. Своє обличчя виконавиця не показує, проте компанія Nebo Music, яка випускає її альбоми, пообіцяла незабаром оприлюднити справжню особу артистки.

У вересні 2023 року під час Третього саміту перших леді та джентльменів Олена Зеленська процитувала рядок із пісні зірки "Я щаслива": "Лікарі кажуть, що це депресія, мама каже, що я лінива", акцентуючи на важливості теми ментального здоров'я.

З ініціативи видання "Українська правда" до списку внесли імена 100 жінок із восьми сфер діяльності. Кожна з них наближає перемогу нашої країни щоденною працею, самопожертвою та турботою про наступні покоління українців. До рейтингу також потрапили перша леді України Олена Зеленська, письменниця Оксана Забужко, телеведуча та інтерв'юер Маша Єфросиніна, співачки Alyona Alyona та Джамала, а також спортсменки Ольга Харлан, Еліна Світоліна та інші.

Новини по темі: Джамала Співачки Alyona Alyona