Завантажити ще

Зірка "Жіночого кварталу" Аліна Блажкевич вперше стала мамою

Зірка
Фото: instagram.com/alinablazhkevych

Акторка "Тріо різні" та "Жіночого кварталу" Аліна Блажкевич вперше стала мамою. У артистки та її чоловіка Романа народився син, якого пара назвала Андрієм. Радісною новиною Аліна поділилася в Instagram, показавши ліжечко з лікарні із підписаним ім'ям новонародженого. Малюк з'явився на світ 10 березня з вагою 3500 г і зростом 53 см.

- Всім привіт! Хотіла всім розказати, що на світ з’явився чудовий хлопчик Андрій. Ми з Ромою стали офіційно дорослими і дуже щасливими. Поки вам його не покажу, бо я вас знаю, вам би когось та й зглазить. А воно мені не треба. Всі деталі розповім потім! Головне, що це найбільша радість, яку я коли-небудь відчувала в житті, - зазначила в публікації Аліна.

Замість привітань Блажкевич попросила підписників допомогти закрити їхній збір на купівлю мавіка для військових на передовій.

- Я бажаю Андрійку жити в щасливій і мирній країні. Тому… ми хочемо допомогти закрити збір на мавік.
Якщо хочете привітати Андрійчика з приходом у цей світ, то привітання скидайте на баночку. Ну і напишіть йому щось в коментарі (я йому потім все покажу). Всі гроші підуть на мавік 3Т для 128 батальйону 112 ОБТрО.Всіх обіймаю, - наголосила актриса.

Пара познайомилася на зйомках шоу "Ліга сміху". Тоді Роман виступав за команду "Де Рішельє", а Аліна була учасницею гумористичної команди "Тріо різні". Про заручини коханих стало відомо у 2019 році під час зйомок Літнього кубка "Ліги сміху" в Одесі. Роман підніс дівчині обручку відразу після її виступу за лаштунками шоу. Закохані зіграли весілля у серпні 2020 року.

До зйомок у шоу "Жіночий квартал" Аліна грала ролі скетчкомах "Казки У", "Країна У", ситкомі "Галіція" та була учасницею гумористичної команди "Тріо різні".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Аліна Блажкевич 🇺🇦 (@alinablazhkevych)