21 травня
Завантажити ще

Полякова відповіла Клопотенку, який назвав її "дивною людиною": Дитяча та тупа позиція

 Полякова відповіла Клопотенку, який назвав її
Фото: instagram.com/polyakovamusic

Співачка Оля Полякова відповіла шеф-кухарю Євгену Клопотенку, який у нещодавньому інтерв'ю для YouTube проєкту "Це Ніхто Не Буде Дивитися" назвав артистку "дивною людиною" та й зневажливо висловився про сенс пісні "Шльопки". У сторіс Instagram зірка заявила, що вважає позицію Клопотенка дитячою. Користуючись нагодою, Оля також анонсувала нове шоу у Палаці Спорту 26 жовтня, на яке запросила "всіх, хто знає, про що говорить".

- Гірше за знецінення може бути тільки взагалі повне не розуміння того, про що говориш, це дуже дитяча, безвідповідальна і тупа позиція! "Не читав, але засуджую", - уточнила Полякова.

Слова ресторатора обурили багатьох підписників у соцмережах та колег Полякової по сцені. Серед тих, хто став на захист зірки: саундпродюсер Вадим Лисиця, композитор Ольга Бажана та продюсер Михайло Ясинський. Останній зазначив, що оцінювати співачку за ознакою сенсів пісень, знаючи лише одну її композицію, безглуздо.

- Це Ви зараз серйозно, чоловіче? Ви текст слухали взагалі? Цікавий Ваш вибір серед всього, що є у репертуарі артиста знайти й обговорювати те, що шукали та робити сумнівні заяви з виразом обличчя "як би так обіср*ти, але щоб назад не прилетіло...". Це як в меню ресторану... На любителів, які дуже різні. Чи це Вам невідомо? Люди в коментарях, думаю, нагадали, - написав Михайло Ясинський. - А тепер власне про цю одну пісню... Що вже тут не зрозуміло?! Ми не братішки з вами, і не друзі. Ракетний крейсер обліпили медузи. Красива пісня, чудові слова - Москва втонула, Україна жива! Ви так хотіли, щоб ми вас любили. А ми полюбим тільки ваші могили. Тікайте з Криму, залиште Донбас. Нам жити, жити легше без вас!

Фото: instagram.com/bazhana

Фото: instagram.com/bazhana

Фото: instagram.com/polyakovamusic

Фото: instagram.com/polyakovamusic